0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

корена Мака
« -: Февруари 12, 2012, 11:47:16 am »
здр,искам да попитам някои ползвал ли е корена мака които помага за безплодие и стимолиране на сперматозоидите
Re: корена Мака
« Отговор #1 -: Март 02, 2012, 21:08:27 pm »
Аз го пия от около месец, както и приятеля ми. Не мога да кажа дали има резултат, но при моя приятелка имаше още първия месец. Сега продължавам да пия по 3 хапчета на ден, защото Маката е добавка и не започва да действа веднага. Аз си ги поръчах от чужбина, защото са много по-евтини (особено големите разфасофки).
При всички положения няма да навредят, доста информация съм изчела.
Успех в бебеправенето  osi_9
Re: корена Мака
« Отговор #2 -: Март 07, 2012, 14:24:15 pm »
Преди малко си го поръчах и започвам да го пия, силно се надявам да има ефект
Re: корена Мака
« Отговор #3 -: Март 13, 2012, 17:28:41 pm »
Пия го от 5 дни и забелязах , че много яесто пишкам и пия вода. Имам силно слюнкоотделяне. Вие има ли ли сте съящите симптоми? Интересно ми е дали е от него или не
Re: корена Мака
« Отговор #4 -: Март 13, 2012, 19:49:22 pm »
Аз лично не съм забелязала някакви симптоми.
Re: корена Мака
« Отговор #5 -: Март 30, 2012, 18:10:02 pm »
момичета ето за този продукт ли говорите




Консултирате ли с ес лекър предварително или няма проблем да се приема по самопреценка. По каква схеа ги пиете

*
Re: корена Мака
« Отговор #6 -: Март 30, 2012, 18:47:04 pm »
Съпругът ми ползва Мака над година,всеки ден 3х2 -нямаше кой знае какъв ефект при него...предполагам може да подобри показателите на спермограмата но когато няма големи отклонения от нормата....
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
Re: корена Мака
« Отговор #7 -: Април 02, 2012, 10:38:51 am »
Аз го пия  по 1 път на ден.




Аз лично не съм забелязала някакви симптоми.
момичета ето за този продукт ли говорите






Консултирате ли с ес лекър предварително или няма проблем да се приема по самопреценка. По каква схеа ги пиете
Re: корена Мака
« Отговор #8 -: Април 02, 2012, 14:42:11 pm »
Аз го пиех по 3х1 на ден.
Re: корена Мака
« Отговор #9 -: Април 09, 2012, 11:52:30 am »
Здравейте момичета,
Аз от доста време консумирам мака - не съм редовна, но досега съм я "пила" само заради вкуса й и богатото съдържание на витамини, минерали и др. полезни ве-ва. От тази тема разбрах и за ползотворното й влияние върху репродуктивната система.
Исках само да Ви обърна внимание, че маката е една от така наречените супер храни... ето подробно описание на всичките полезни ве-ве които съдържа:
http://revita.bg/6671/%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BA%D0%B8/%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0%B0/
Аз я консумирам във вид на стрит прах, а не на хапчета и е доста вкусна. Така изглежда тази, която аз си купувам:
http://www.zoya.bg/%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%85-%D0%B1%D0%B8%D0%BE.734?gclid=CN2Us4arp68CFcgw3wodDi8TWQ
Оказа се, че и в описанието на маката, която аз ползвам има доста инфо за влиянието й върху фертилността. А именно:
"Мака се отглежда и консумира от южноамериканците от хиляди години. Подобрява имунната система, мозъчната функция и клетъчното дишане. Тя има възстановяващ ефект при мъже и жени на средна и напреднала възраст. Южноамериканците използват корена за увеличаване на енергията, за облекчаване на физическата и психическата умора, за обогатяване на храната. Мака може да помогне при проблеми свързани със застаряването, остеопороза или анемия. Регулира и хормоналните нарушения при жените: нормализира менструацията, облекчава болките преди цикъл, както и симптомите на менопаузата. Мака е добре известна и като "билковата виагра", защото увеличава плодовитостта и либидото. Изследвания показват, че при мъже екстрактът от мака или мака на прах могат да повишат и да подобрят качеството на спермата. Това се дължи на високата концентрация на протеини и други жизненоважни хранителни вещества. Поради това, в районна на Андите на мака се гледа като на магичен "символ на младостта"."

Реших, че един такъв пост може да Ви помогне да погледнете още по-мащабно на ползите от употребата й. Надявам се да съм Ви била от полза  :lol:

Хубав ден на всички!
И да си направим много хубави бебчета...  :D
Re: корена Мака
« Отговор #10 -: Април 14, 2012, 21:19:35 pm »
Определено ме навихте да го пробвам  :grouphug:
Днес милото купи ето това и започваме да го пием двамата...па току виж станали чудеса  :wink:


Струва 12 евро - 60 капсули.
Като имам наблюдения от употребата ще споделя  :balk_103:

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: корена Мака
« Отговор #11 -: Април 17, 2012, 20:35:31 pm »
В този сайт Маса е на изгодна цена:
http://www.iherb.com/Maca

доставката до БГ е:
за суми до  40$ - доставка 6$
за суми над 40$ - доставка 4$
До края на Април има Безплатна доставка за суми над 40$


.... ЦЪК   

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: корена Мака
« Отговор #12 -: Май 01, 2012, 01:45:40 am »
Хайде и аз да споделя мнение за Маката  :)

Супер доволна съм  :cheerleader:
Две седмици го пия и след първата седмица започнах да забелязвам разлика.
Бях се взела в чудо с прекаленото ми уморяване. Прибирах се от работа притрепана и не можех да не легна. Всичко правех на почивки, нямах никаква сила и енергия.Изключително рядко бяха дните в които да съм във форма.  Неделите когато почивам не можех да направя една обиколка по главната, понеже супер се уморявах и се прибирах отпаднала вкъщи   :(
Сега обаче се прибирам от работа и се развихрям вкъщи. Не съм лягала да си почивам, защото нямам нужда. Чувствам се бодра и енергична и супер се кефя на тази промяна, понеже се чувствам пълноценна  :cheerleader:

Ако направи чудо и с регулиране на хормоните пък, няма да има равна  :D
Пия две на веднъж следобед, че като ги пиех 2х1 все едното го забравях  :)
и с две ръце го препоръчвам.
Желанието за  :bed: също е по силно  :oops:

Re: корена Мака
« Отговор #13 -: Май 01, 2012, 07:27:57 am »
Купих си Мака на прах,т.к. някак си ми се видя по-натурално за приемане.От днес смятам да започна да взимам и реших,че това ще е последното с което ще експериментирам.Имам много кратко време,за да въздействам на ситуацията,но се надявам все пак на някакъв ефект.Задължително ще споделя за това по-късно с вас.
Животът е толкова хубав, колкото му позволим да бъде!
Re: корена Мака
« Отговор #14 -: Май 01, 2012, 13:15:42 pm »
Бих ти препоръчала нещо друго за последен опит. Аз чакам да пристигне и след две седмици да го започна. Един сироп, който прави чудеса. Дават го за сваляне на килограми и за прочистване на организма. Супер ефикасен е наистина действа, но да не спамя в темичката, ще видя дали не е говорено вече за него и ще пусна нова тема.  :crossfingers:

Re: корена Мака
« Отговор #15 -: Май 12, 2012, 10:59:15 am »
здр. момичета аз живея в Испания и тук МАКА се продава само в билковите аптеки,цената му е 12,90 за 60 капсули,научих за него от един център за иглотерапия,там ми казаха че дава ефект след 3 месеца редовно приемане,забелязах че има подобрение  :bed: надявам се скоро да видя и резултат от него :pleasantry: :bfp: с две думи трябва постоянство и търпение.......УСПЕХ НА ВСИЧКИ С БЕБЕПРАВЕНЕТО...
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: корена Мака
« Отговор #16 -: Май 12, 2012, 15:18:04 pm »
Бихте ли споделили как я приемате във форма на прах? Опитах в мляко и идеите ми се изчерпаха.
Re: корена Мака
« Отговор #17 -: Май 12, 2012, 17:11:47 pm »
за купувам таблетки,вземат се от 1 до 3 на ден след хранене,
Re: корена Мака
« Отговор #18 -: Май 13, 2012, 08:41:19 am »
Бихте ли споделили как я приемате във форма на прах? Опитах в мляко и идеите ми се изчерпаха.
И аз така я приемам, може да пробваш със някакъв сок или поне с плодово мляко,но честно казано и аз не се сещам за друг начин.
Животът е толкова хубав, колкото му позволим да бъде!
Re: корена Мака
« Отговор #19 -: Май 17, 2012, 21:46:34 pm »
Здравейте,аз също поръчах МАKa и червена детелина от iherb.com.Получих код,който според моя превод  :wink: разбрах,че мога да дам на приятели,които ако поръчват за първи път с този код ще получат 5 $ отстъпка.Кода е WEJ799,ползвайте ако решите,само драснете някой ред,че ми е интересно дали се дава наистина такава отстъпка. :?