0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Историята на моето раждане
« Отговор #40 -: Февруари 02, 2012, 10:46:52 am »
Siska, желая ви само да сте здрави и тримата, и все така сплотени.
Преминали сте през много страшно изпитание, дано никога не ви се случва отново.

А за това си толкова права
трябва да се молим не да ни се случи нещо определено, а да имаме сили да преодолеем каквото ни е писано, и да продължим напред!

Желая ви само приятни предизвикателства с малкото Митаче. Такива, за които дълго сте мечтали...
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Историята на моето раждане
« Отговор #41 -: Февруари 02, 2012, 10:51:07 am »
Сисе...от два дена влизам тук и все не знам какво да напиша...много, много съжалявам за всичко, което е трябвало да преживееш!
Ще мине време преди да се отърсиш напълно от целия ужас, но знам, че Митачето ще огрява дома ви като слънце, и ще ви помогне да гледате и вървите напред!

Поклон пред силата, която си имала да преминеш през това изпитание! А малкият Митак още отсега показва, че и той е боец като мама, права е Мишето - Митаците са много борбени и силни, без бой не се дават!

Искам да ти пожелая от цялото си сърце най-вече едно - всичко лошо да е зад гърба ти, и оттук нататък да ви предстоят само хубави неща на цялото семейство!

Бъдете здрави всички!
Прегръщам те!
:bighug:
« Последна редакция: Февруари 02, 2012, 10:53:06 am от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Историята на моето раждане
« Отговор #42 -: Февруари 02, 2012, 10:57:03 am »
Покъртителна история, разплака ме!!!!
Пожелавам ви Сиска, да нямате повече такива драматични преживявания и заедно да се радвате на малкото момченце и то да порасне живо и здраво и много късмет и здраве!
Дано Господ да ви пази както до сега!
*
Re: Историята на моето раждане
« Отговор #43 -: Февруари 06, 2012, 22:29:15 pm »
Дано всичко лошо вече е зад гърба ти!
Нека Митко да расте здраво и щастливо дете и безкрайно да ви радва!
*
Re: Историята на моето раждане
« Отговор #44 -: Февруари 08, 2012, 18:29:09 pm »
Сисе,толкова време мина,ама....не можах да не настръхна,да не ми се свие сърцето,да не заплача....Но с това до тук!
 Чакат ви само безценни мигове с малкия боец,Богородица ви пази!Целувам ви и ви прегръщам!И малките бандити пращат целувки на малкото бебенце :*

Re: Историята на моето раждане
« Отговор #45 -: Февруари 11, 2012, 16:46:37 pm »
Аз не намирам думи за нищо. Мога само да кажа - нека Бог бди над вас и ви пази. Да ви дава сила и всичко да е наред. Да сте живи и здрави и да ви се случват от тук на сетне само хубави неща.
*
Re: Историята на моето раждане
« Отговор #46 -: Февруари 14, 2012, 19:51:17 pm »
Господи, Сис! Нямам думи!  :bighug:
Прегръщам те силно и ВЯРВАМ, че оттук нататък ви предстоят само хубави моменти.
Вие сте си ги изстрадали!
Обичаме ви!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Историята на моето раждане
« Отговор #47 -: Февруари 15, 2012, 13:45:00 pm »
Дано всичко лошо вече е зад гърба Ви, пожелавам Ви го от цялото си сърце през сълзи на очите. Бързо възстановяване физически и психически! Много силно прегръдки! :cuddle:
Re: Историята на моето раждане
« Отговор #48 -: Февруари 15, 2012, 17:22:59 pm »
Сиси бъди силна! най-лошото вече е зад гърба ти! Гледай напред и се радвай на Митко! :bighug:
Re: Историята на моето раждане
« Отговор #49 -: Март 30, 2012, 14:40:20 pm »
Много съжалявам за това, което сте изпитали! Ужасно е...направо ме разплака. Горкото бебче, милото, как се е борело! Слава на Бога, че сте добре!
Пожелавам ви да сте живи и здрави!