0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #60 -: Февруари 19, 2012, 08:44:49 am »
Весело прекарване, Слънчице!  :)
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #61 -: Февруари 19, 2012, 12:06:26 pm »
Успех и от мен :) Стига си я мислила тази О, важното е сърчица да слагате, другото е го мислете :) Няколко месеца преди да забременея бях на лекар някъде към 10ти ден от М и лекарката ми видя 17мм фоликул от едната страна и 20мм от другата и ми каза, че до 5 дена трябва да има О. Ние си правихме кекс всеки ден за да сме сигурни че ще я хванем, ама нищо не стана защото О е имало чак на 26ти ден  osi_10, и ми дойде на 40ти  8O а аз бях сигурна, че е станала работата след 10 дена закъснение...за това недей да си блъскаш толкова главата, прекай си готино на партито и се обичайте със съпруга ти :)
Дано това да е твоят месец :)


Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #62 -: Февруари 19, 2012, 12:38:04 pm »
Здравей Слънчице, подкрепям момичетата. Не се притеснявай толкова за тестовете за овулация. Аз спазвах всички инструкции както трябва, но така и не видях две еднакви по яркост чертички, два дни беше все по-бледа и то значимо. Но въпреки това по-късно видях две чертички на теста за бременност. Не спирай да се наслаждаваш на времето с човека до теб  :) Стискам много палци  :bighug: :crossfingers: :kiss:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #63 -: Февруари 19, 2012, 13:27:49 pm »
Много ви благодаря сладурчета за подкрепата.Смятам да си направя хормоналните изследвания този месец, защото преди време имах проблеми с някои хормони и ако дай Боже всичко е ок да спра да се притеснявам толкова и както съпруга ми казва да се "пусна по течението" и каквото стане.И ако до 1 година (надявам се да не се стигне до там) не се получи нищо ще направиме повече изледвания, защото така ме посъветва и лекарката.
mgrancha между другото аз вчера гледах твоята графика и много ме озадачи факта, че си отбелязала положителен тест за овулация и за бременност в един и същи ден, но явно чудеса се случват, въпреки, че не мога да си обясня как така се е получило при теб, но важното е че вече си видяла твоите щастливи 2 чертички и от сърце ти пожелавам мила да имаш лека и безпроблемна бременност :)Успех на всички момичета този месец!
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #64 -: Февруари 19, 2012, 19:28:03 pm »
Слънчице, тук някъде четох, че при бременност тестовете за овулация улавят хормона на бременността ЧХГ...бяха ми останали два теста и реших да пробвам и наистина и на двата тестовата черта беше дори по-наситена от контролната..:)
Успех и на теб мила. Целувки  :bighug: :crossfingers:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #66 -: Февруари 21, 2012, 10:41:50 am »
Добро утро милички!Моля да ми дадете някакво мнение...Вчера след теста за О се видяха вече поти еднакви (според мен) и еднакви (според съпруга ми) две чертички.Приех теста за положителен, защото със сигурност тестовата черта беше най-наситена от всичките предходни тестове.Днес мисля пак да направя и да видя резултата.Искам да ви попитам дали е нормално при МЦ 26 дни О да е толкова късно.И мислите ли, че ако Ову-то е чак сега МЦ ще ми закъснее този месец?!Преди да започнем с бебепвравенето честно да ви кажа МЦ хич не ми беше редовен, но от както прави опити ми идва на 26 дни, а миналия месец на 25?!Ще чакам да видя какво ще отчете теста за О и този месец, а ние между другото се стараем да си слагаме  :heartbeat: през ден а когато ни се прииска и всеки ден де :)
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #67 -: Февруари 21, 2012, 10:48:56 am »
 Слънце,по принцип овулацията не е винаги в един и същи ден,така че е нормално да има и малки колебания в цикъла от порядъка на няколко дена. Ти не се вглеждай прекалено много в себе си ,миличка защото така и започваме да си внушаваме много неща :balk_77:. Опитай се да бъдеш по възможност най-спокойна и резултата няма да закъснее :bfp1:. Слагайте си редовно  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:и не му мисли. Много цунки и късмет сладка :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :balk_104:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #68 -: Февруари 21, 2012, 14:12:04 pm »
Слънчо,защо не започнеш да мериш и БТ....ще ти бъде много по-лесно да следиш датата на предполагаемата Овулация.Е всички знаем,че не е много приятно да се будиш е термометър в дупето,но целта си заслужава
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #69 -: Февруари 21, 2012, 21:37:48 pm »
Слънчице според мен боднете и днес още едно :heartbeat:.Много късмет ти желая :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #70 -: Февруари 21, 2012, 21:44:23 pm »
Добро утро милички!Моля да ми дадете някакво мнение...Вчера след теста за О се видяха вече поти еднакви (според мен) и еднакви (според съпруга ми) две чертички.Приех теста за положителен, защото със сигурност тестовата черта беше най-наситена от всичките предходни тестове.Днес мисля пак да направя и да видя резултата.Искам да ви попитам дали е нормално при МЦ 26 дни О да е толкова късно.И мислите ли, че ако Ову-то е чак сега МЦ ще ми закъснее този месец?
Попринцип М идва 14 дена след О, което означава че ако наистина е имало О вчера, трябва да ти дойде на 5ти март.
Успех, дано сте хванали яйчицето и да не ти идва :)


*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #71 -: Февруари 22, 2012, 08:39:30 am »
Стиснати палчета да сте хванали яйчицето м.... изобщо да не идва!! :)
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #72 -: Февруари 22, 2012, 08:45:34 am »
Успех миличка,дано сте хванали момента! :wink:




Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #73 -: Февруари 22, 2012, 10:21:01 am »
 Много късмет този месец Слънчо и за 8-ми Март един прекрасен подарък :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Цунки  :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #74 -: Февруари 22, 2012, 10:35:32 am »
Минавам да те гушна и да и пожелая късмет този месец. yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Не се вглеждай толкова,защото сама си набиваш неща в главата,а всъщност на никоя от нас и няма нищо.
Просто ние,май така си го правим с прекаленото мислене. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #75 -: Февруари 22, 2012, 12:12:29 pm »
и аз   ги  стискам  много  много здраво  ,да знеш osi_9 :goodluck: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #76 -: Февруари 22, 2012, 16:29:06 pm »
Много ви благодаря сладурчета за прекрасните пожелания!Дано този месец да е станало чудото и както Мрги каза да имам най-прекрасния подарък за 8-ми март.Както виждате в графиката ми този месец с мойто сладурче доста се постарахме да сложим повечко  :heartbeat: :heartbeat: и дано резулатат да е  :bfp1: още този месец.Е сега вече остава да чакаме и да се надяваме, че чудото е станало...Успех и на вас милички и дано за 8-ми март да имаме по една прекрасна изненада  :bfp: :)  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #77 -: Февруари 23, 2012, 10:46:12 am »
Успех Слънчице!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:

 :bighug:
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #78 -: Февруари 26, 2012, 20:20:03 pm »
Здравейте милички!Помагайте!Моля ви да ми дадете мнение, защото ще се побъркам....нещо странно се случва с тялото ми този месец...Днес сутринта се събудих със страшни болки в корема и по скоро в областта на яйчниците и кръста.Точно такива болки имах когато миналия месец на 13 ден теста за овулация ми показа + (тогава тестовата черта беше по-наситена от контролната) и днес сутринта имах прозрачна лепкава ЦС по бельото и незнам просто днес се прибрах към 19:00 часа от път и не бях пила течности и ходила до 00 около 3 часа и реших да си направя тест за О като бях 99% сигурна, че ще е + и точно така и беше, втората чертичка стана еднаква като контролната още на 3-тата минута а после стана дори по-наситена от контроната и бях направо  Shocked ....Какво се случва?!В събота бях на изследвания за прогестерон и резултата беше:
Progesteron   2.63   nmol/l   
референтни стойности:М(0.7-4.3) Ж(фол 0.6-4.7, овул. 2.4-9.4, лут 5.3-86, мен. до 2.5)
Съответно като си видях резултата беше много по-нисък от допустимата долна граница (лут 5.3-86), но вече не съм сигурна?!Как може да имам толкова късна О като по-принцип на 03.03 трябва да ми доиде МЦ, т.е. след 6 дни?!Аз по принцип не бях сигурна дали на 15 ден теста за О беше +, но бяха почти еднакви двете черти, може би тестовата беше една идея по-светла, но днешния съм сигурна че е +.Какво става?!Моля ви дайте някакво мнение защото до 03.03 ще се побъркам!Утре ще си взема пак тестове за О и ще продължа да ги правя още 1-2 дни, макар че мисля че О е днес и утре едва ли теста ще бъде пак +.А днес все пак мислим с милото да сложим  :heartbeat: за всеки случай, може пък наистина днес да е О и да имаме късмет с тази късна О този месец?!
*
Re: Може ли да погледнете и моята графика
« Отговор #79 -: Февруари 27, 2012, 09:42:46 am »
Може да се е спукал друг фуликул.Може да е късна ов,а може да показва положителен тест за ов.и когато има бременност.Надявам се ,че е последното.Аз същи вече 7-8 дни съм със болки в кръста и областта на яйчниците.А и друго цикъла се изменя,а от там и ов.Може и това да е !!
 :crossfingers: :crossfingers: :bfp: