0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Риск от рак на маточната шийка
« -: Януари 24, 2012, 22:26:00 pm »
Здравейте !

Преди половин година след Абразио разбрах ,че съм застрашена от рак на шийката на матката-2/3 степен.Доктора ми каза ,че е хубаво да забременея и след това да се пристъпи кум премахане на част от матката,за да избегна диагнозата след 1-2 години.Пих Дуфастон 6 месеца по предписание на лекаря ,за да мога да забременея ,но това така и не се случи. Сега,6 месеца по-късно отново посетих лекар,който каза,че е хубаво да ми махнат цялата матка.Аз съм на 24 години и съм омъжена едва от 1 година.Много искаме да имаме дете.В момента имам мнението на 3 специалисти,които изказват различни мнения. Има ли някой,който е минал през това,за да ми даде съвет.Много сум обърказа....

Благодаря !
*
Re: Риск от рак на маточната шийка
« Отговор #1 -: Януари 31, 2012, 21:30:04 pm »
Здравей,
не бях чула диагноза - застрашена си... Или има проблем или не. На мен ми откриха рак на шийката на матката и попаднах на разкошни хора и специалисти най-вече. Направиха ми операция(беше доста тежка), но спасиха матката и сега съм в процедура за инвитро. Надявам се скоро да се зарадвам... Както и да е - моите лекари са много внимателни и наистина добри. Обърни се към Д-р Иванов от І АГ Света София /бившата Тина Киркова/- второ гинекологично отделение. С него работи и Д-р Семерджиева от същата болница - тя е моят доктор за инвитрото. Страшно съм доволна. Дано ти помогнат и на теб. Поне Д-р Иванов ще ти назначи нужните изследвания, за да си сигурна дали това е проблема.
Дано да съм ти била полезна.
Желая ти успех!!!
Re: Риск от рак на маточната шийка
« Отговор #2 -: Февруари 01, 2012, 09:46:50 am »
Благодаря!