0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #20 -: Декември 30, 2011, 15:10:11 pm »
Весело посрещане на Нова година момичета и момчета:)

дано бързо да се оправят болните.

Ние сме уж здрави, сополите от седмица не ги броя:) и след празниците ще пускам посявки, че нещо ме съмнява последната лаборатория, която ги изкара чисти а вече 10 дни си ходим сополиви.

Снощи за първи път се разсърдих и на тримата но много. Изпаднаха в някаква истерия и изобщо не ме чуваха какво им говоря. блъскаха новите си играчки, счупиха 2, търкаляха се по земята, викаха, посягаха да ме удрят, Никол ме дра и ме хапа и когато вече отиде и нарочно съдра тапета ми прилоша от нерви. седнах на дивана, разревах се и им казах, че съм им сърдита и не искам никой да идва да го прегръщам и да ми говорят. Това в 20.00ч., заведох ги в тяхната стая, измих ги, облякох им пижамите, забраних им да пипат играчките си, не им дадох и тези с които заспиват. Изпиха си млякото, изгасих им лампата и излязох от стаята. Не им проговорих изобщо. Не спряха да повтарят "мамо, мама" да ме викат и то с тон, който показва, че разбират много добре, че са прекалили и търсят извинение. Днес сутринта и тримата дойдоха да ме прегръщат а Никол си призна "бишам те". До края на деня вероятно ще има полза от разсърдването ми вчера но не ми издържаха нервите.

Решихме да си останем във Варна за Нова година, че не ми се товари една кола багаж за 3 дни да си отидем в Шумен. А и децата няма да издържат до 12 за да видят зарята и да чуят гърмежите:))))

Бъдете здрави още веднъж и дано Новата година донесе на всички ни по-добри и спокойни дни от изминалите:))))))))
« Последна редакция: Декември 30, 2011, 15:12:49 pm от Lisko »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #21 -: Декември 30, 2011, 15:25:02 pm »
Лисано, разбират всичко, маймунки такива!
Ето признавам си с Митака се справям, но с моето образ и подобие,
не мога, не успявам и подход не намирам!
Капитулирах, а сме в самото начало...
Искам само да са здрави ще се наглася спрямо характерите им .
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #22 -: Декември 30, 2011, 17:30:49 pm »
Лисано, разбират всичко, маймунки такива!
Ето признавам си с Митака се справям, но с моето образ и подобие,
не мога, не успявам и подход не намирам!
Капитулирах, а сме в самото начало...
Искам само да са здрави ще се наглася спрямо характерите им .


Е те това, все едно аз съм го писала. С Деси грижи нямам, но с оная ми ти Еленааа няма оправия. Вдигнала съм ръце...
А майка ми не спира да злобее доволна, колко много приличала на мен :lol: Е аз това си го знам, но питам какво е решението... жената каза - няма такова... много ме успокои :lol: :x
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #23 -: Декември 30, 2011, 17:40:46 pm »
:)Това се питам непрекъснато и аз?- Какво е решението.
И се карам и ги ступвам понякога, и съм крещяла като за последен път в живота си (на тях), ми на другия ден все едно не сме приказвали. Понякога ми иде да се откажа да говоря и да става каквото ще, ама след 30 минути ми минава и знам, че би било най-глупавата ми постъпка. Хем знам, че разбират но и, че са малки да ме разберат съвсем:)
Свекърва ми пък продължава да утежнява положението с лигавенето им до безобразие ама какво ли я интересува, нали е дошла за час, много важно, че после ми се взема акъла да ги успокоя и озаптя. И понеже никакви разговори не помогнаха до тук, скоро няма да ми издържат нервите и  ще има последно виждане и следващи посещения веднъж в месеца.
Добре, че остава смао ден от старата година:) През новата щяло да е различно:))))))))))Звездите ми говориха снощи:)))))))))
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #24 -: Декември 30, 2011, 18:15:02 pm »

Добре, че остава смао ден от старата година:) През новата щяло да е различно:))))))))))Звездите ми говориха снощи:)))))))))

Хахахахахха.....надявай се!Аз ще те подкрепям!

Стефи, моята майка откровено ме е зарекла едното да е като мен!
И познай, колко доволна е сега!Сега я разбирам вече и аз от позиция на такава!
Ей, да не помислите, че се оплаквам, не ...просто на 7г съм паднала от гардероба!
Помня прекрасно как се бях качила да взема списание "Лада" за да разглеждаме мода  :lol:
Сега ми е смешно, но съм лежала месец в гипсово корито от кръста на горе!
Та съм нащрек...затова казвам, здрави да са, палави да са...

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #25 -: Декември 30, 2011, 18:26:28 pm »
Ох, мише, твоята пак добре, едното да е като теб, а моята майка на времето ми пожела да имам 3 сладки, прекрасни дечица, ама двете да са момиченца и на мен да приличали, третото можело и момченце да е, по кротичко :lol: 8)
е как да не я обичам тая жена :wink:
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #26 -: Декември 30, 2011, 18:47:15 pm »
Ай,не се оплаквайте с тез сладки девойки.Ще ви пусна моите дето ги друса всеки различен пубертет :D.

*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #27 -: Декември 30, 2011, 19:14:01 pm »
 :D И аз да се запиша в последната седмица за тази година :D

За мен, изминалата 2011г. беше изпълнена с очакване, вълнения, и емоции с раждането на дългоочаквания ни син. :)
Тази година ще си празнуваме сами вкъщи, но вече с едно човече повече :), не ни се ходи никъде, нито искаме да си оставим детето на някого.

Пожелавам на всички весело изкарване на НГ нощ, да бъдем здрави и нека новата 2012 бъде успешна за всички ни! :)
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #28 -: Декември 30, 2011, 20:28:53 pm »
Взимам нечия девойка (даже две) срещу две седмици гледане на Ники!

Няма да пиша за последните магарии, че ме е срам :oops:
[/url][/url]
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #29 -: Декември 30, 2011, 22:13:08 pm »
Разсмяхте ме. Виках си, че по инат няма кой да ме бие. Намерих си майстора. Всеки ден повтаряме, че преди да започне да крещи и да реве за глупости, първо ще брои до 10 пък после ако е чак тооолкова наложително ще се търкаля по земята. Ама тва да бройм първоо не и изнася  :lol:. Друго си е да се потръшка и да крещи 15 минути...тва за всеки случай  :lol:. Стана на 5, но не и преечи да удря с крема и да прави дупки по секцията, да удари с чаша по стъклото и да го счупи, да се нагримира с боички и да се начерви с бебешки крем за дупе. Не пречи да подстриже котката (това го хванах навреме, не успя да я фризира), да почерпи кучето с бонбони, да седне върху клетката на папагала и да я сгъне, да си мие ръцете и зъбките, докато източи топлата вода на 80 литров бойлер. Мисля да спра  :lol: . Вече имаме 25 чифта бикинки, защото тя си умира да има различни гащета с картинки. Как го постигна ли?  :lol: Всичко започна, когато майка ми я видя да си дърпа гащичките от трибуквеното място. Тогава и купи 2-3 чифта по-дълбоки бикинки. Тя каза, че и харесвали и други 2 картинки, купи и тях. После застана пред другата си баба и номера мина и при нея. После пък обясни на първата баба, че от всички гащички, точно тези 2 модела и били удобни, айде още 2-3 чифта от тези. След това номера мина и при другата баба. И така станаха 25... Последния път ми стана смешно и и казах пред бабите да подхване номера и с други дрехи  :lol:
Та така са децата, хитрушки и сладури. Всичко разбират и всичко знаят, само когато им изнася  :lol: Способни са да те извадят извън строя ако решат и го правят за мнооого кратко време. Понякога и на мен ми идва повечко и направо си и казвам, че ще я закача на някое дърво да виси, докато не помисли хубаво какво точно върши или вече е свършила. Така де, дете била, ама котка без мустаци не вирее. Трябва да се научи да отговаря за действията си. Заради стъклото касичката олекна с 5 лв, изпоти се три пъти, докато ги извади с траурна физиономия и още чете че съм и ги взела, но поне заобикаля стъклата сега... :) На моменти незнам как да постъпя. Лиса с три... поклон пред теб. Свекърва ми помага на семейство с 4 деца.  Имат голямо дете и тризнаци  :). Има 3 гледачки и една жена да чисти  :). Лисе а ти искаш да свършиш всичко това сама и се ядосваш, че в един момент ти идва в повече  :) Няма как да не е така, но виждам, че носиш в себе си огромна сила  :)

Пожелавам ви незабравима нощ утре.  :) Ние ще сме с приятели в къщи. Тихо, спокойно и приятно ще посрещнем 2012 година, надявам се  :) Поздрави  :)
И нека всеки един човек получи своят мечтан подарък през новата година. Нека бъдем малко по-добри един към друг и не забравяме, че животът е кратък и трябва да го изживеем достойно и с усмивка.. :) 
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #30 -: Декември 30, 2011, 22:39:01 pm »
Лиде, благодаря ти:)

Разсмя ме с разказа за белите ви в къщи, то на чужд гръб що да не се посмея:), но и ми стана уютно. Винаги с удоволствие чета постовете ти:) Да се чуди човек отде толкова мъдрост в толкова малко години:)))))))


*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #31 -: Декември 30, 2011, 22:51:44 pm »
Мили момичета, желая ви весело посрещане на новата година утре и най-вече тя да ви донесе по-малко болести, повече радост и усмивки и на всяко едно борбено момиче от "Зачатие" - поне едно бебе.

Лис, много добре те разбирам (макар и само на една трета). Дано само да са здрави и да ходят на ясла, където ще израходват енергия и ще общуват с други деца. Имат нужда. А ти имаш нужда от почивка.

Ние сме вече добре. Голяма борба беше да му давам антибиотика на това дете. Стигнахме с мъжа ми до скандали, че съм го била насилвала. Не че той има по-добра идея. Трябвало да му обясняваме. Хубаво, де, ама резултатът беше, че пак насила му го дадох. Имате ли някаква идея? И в плодово мляко му го слагах, и в прясно, и в сок. Ще взема да се оплача, че го правят с вкус на ягода. Ако беше без вкус, можех да го сложа, където си искам и хич нямаше и да се усети хитрушкото.
Аз съм хремава сега, но така е, като моят мъж го гони манията все да проветрява и да спи на отворен прозорец. Дано не е нещо сериозно, че в понеделник ще трябва да отида на лекар, ако така ме боли глава, че и ушите ми заглъхват. Поне имам извинение, като ми се говори, а не реагирам.  :lol:

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #32 -: Декември 30, 2011, 22:58:57 pm »
Деси:), бързо да се оправяш и весело посрещане:)
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #33 -: Декември 30, 2011, 23:07:18 pm »
Ще се оправя. Няма къде да ходя.  :D


Лис, обещала си ми нещо за лятото. Не го забравяй!



Дисциплинарите хора вече си планираха лятната отпуска, че и моята ме карат да си я планирам.  :jump12:

Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #34 -: Декември 30, 2011, 23:08:04 pm »
Привет!

Пожелаваме ви весело посрещане на Новата година! От здраве да не се отървете вие и семействата ви  :wink: Другото си идва от само себе си! Е, с малко помощ от вас/нас де  :wink:

Лелееееее, като чета за беличките на дребчовците ви, направо настръхвам  :lol: Че и нас това ни чака вече! Но - здрави да са - всичко е период - нали така! А периода трае - от 5 мин. до.......... зависи  :lol:

Деси, мушкай два тампона с ракия в ушите и лягай! Хем загрява хубавичко, хем не чуваш половинката - много е гот - от опит го знам  :lol:  :lol:  :lol: Аз дори съм спала с тампони и в ушите и в носа - няма да ви казвам на кво приличам - досещайте се  :lol:
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #35 -: Декември 30, 2011, 23:10:18 pm »
Барбаронче, ако легна с тампони в носа, май ще трябва да си легна в хола.  :lol:

Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #36 -: Декември 30, 2011, 23:19:34 pm »
 :lol:  :lol:  :lol:

Е добре де - айде само в ушите!

Не, майтапа на страна, но е много загревающо и е приятно! С изключение на това, че не чуваш, ама и това си има хубавите страни / при мен не чувам хъркането на половинката  :lol:, а той спи до мен  :lol:, не в хола/
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #37 -: Декември 30, 2011, 23:22:52 pm »
Барбаронче, моят може и да хърка, но ако заспя преди него, нищо не чувам и не ми пречи. Спомням си преди години, че бяхме на някакъв купон и на сутринта едно от момичетата ми каза, че се била чудила как съм можела да спя, като гаджето ми така силно ми хъркало на ухото.  :lol: Ами, така. Аз спя дълбоко и ако заспя първа, нямам проблем.  :wink:
Иначе си имам и тапи за уши цяла кутийка непокътната. Предлагам на гости, ако спят у нас и детето се разреве през нощта.

Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #38 -: Декември 30, 2011, 23:31:37 pm »
Хихихи! И моя си хърка, ама аз съм му свикнала  :oops: Само в мноооооого редки случаи - нещо да не мога да заспя, иначе не ми пречи, а аз редовно си лягам след него :lol: А, че ми се чудят другите, особено сестра ми как спя - ами музика за ушите ми бе  :lol: И Злато понеже от първия ден в къщи си е на хъркаща музика - не му пречи, виж други шумове може да му попречат, но татииииииии - нееееее!
А виж - за тапи за уши не съм се сетила да си купя!
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #39 -: Декември 30, 2011, 23:49:11 pm »
Една статия, която и ме накара да се усмихна, и да се разплача: http://ide.li/article4560.html

Малкото злато се подготвя и то концерти да изнася някой ден.  :wink: