0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
И да си караме до сряда със старата седмична,
Дядо Коледа дойде и си замина и пак чак догодина...

Здрава и щастлива седмица, нека последните дни от 2011 бъдат спокойни и мирни,
нека посрещнем новата в приятна компания и любими хора!
Бъдете здрави!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #1 -: Декември 27, 2011, 08:45:40 am »
Здрава седмица и от мен, за малки и големи :D

На Нова година ще съм със София. Тате на работа :wink:
Та Мише, ще празнувам в приятна компания на любимо човече :D

*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #2 -: Декември 27, 2011, 09:44:23 am »
Добро утро!Хубава и здрава да е седмичката!Ние лека полека оздравяваме-пожелавам същото и на другите болни дечица!

*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #3 -: Декември 27, 2011, 10:13:02 am »
Здрава седмица и от нас момичета!
Ние за сега удържаме фронта. Плановете ни за Нова година май се провалят, защото почти цялата компания са болни  :? Твърде вероятно е да я посрещнем тримцата у дома  :wink:

Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #4 -: Декември 27, 2011, 10:40:47 am »
Здрава и спокойна седмица и от нас!
Моето диваче тази сутрин ми докопа лъжичката от капучиното, обикновено си играе с нея, но сега докато се усетя и я пусна в отвора но тонколоната :( Колкото и да го следя все пакости прави това детенце, а уж всичко сме преместили на високо и пак намира какво да пипне :?
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #5 -: Декември 27, 2011, 11:55:04 am »
Добър Ден , здрава и спокойна седмица.

Четито Коледа и Рождество Христово на всички.

Моят мъж коледно боледува и още продължава,по цели нощи сменях потници, това не ми попрчи да се по отпусна греяна ракийка,винце и др алкохоли,с две думи беше много нетипична Коледа.Бъдни вечер го изкарахме в гората  ,после малко на трапезата с мама и тате,после в селската кръчма.На Коледа хапнах, раздадох подаръците и към осем в кревата.Като цяло почти никакви отговорности не поех тази година :),да е жива и здрава мама.От две места късмета все ми беше пътуване в чужбина,на съпруга се падна семейното щастие и децата  :lol:.Днес съм на работа и трябва да се стягам да избутам до новата година.
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #6 -: Декември 27, 2011, 15:00:47 pm »
здравейте приятели моля за малко подкрепа на моето малко джудженце,за целта първо харесайте тази страница http://www.facebook.com/nai.fotogenichno.dete?sk=wall а след това отворете и самата снимка ето тук http://photocontest.fbookapp.com/?load=AlbumDetails&groupId=1&photoId=1921 и натиснете бутона под нея гласувай,благодаря ви …


*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #7 -: Декември 27, 2011, 16:08:14 pm »
Честит имен ден на всички Стефита, малки и големи! На Стефановците също!!!

Да са много здрави, късметът и успехите да са техни верни приятели!!!


Весел празник!!! Много подаръци за малките именици!!!
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #8 -: Декември 27, 2011, 22:08:55 pm »
Здравейте,

Честит имен ден на Стефанийка на Мини, и на Стефи! Бъдете здрави и щастливи  :) :P

Хубава седмица!


*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #9 -: Декември 27, 2011, 23:12:17 pm »
Честит имен ден на всички именяци и от мен!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #10 -: Декември 28, 2011, 05:11:32 am »
....зло да забрави именниците от вчера...
Ще пропусна някое Стефи, затова за всички в комплект- здрави и усмивки!

Аз вече мърдам, такава болна Коледа не е било,
но по-добре аз, отколкото децата!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #11 -: Декември 28, 2011, 08:19:17 am »
благодаря от името на Стефания за пожеланията, нека ми е здрава, другото е лесно :)
честит празник и на Стефко на Гери, на големите Стефита- мармотова и бийстова, на всички с производни на това име /Жаси:)/

Да са здрави и усмихнати всички, дано седмицата е хубава за всеки тук
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #12 -: Декември 28, 2011, 08:33:45 am »
Честит имен ден на всички Стефита. Много здраве, радост и усмивки им желая  :)
И ние болни и ние за НГ в къщи..
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #13 -: Декември 28, 2011, 08:44:52 am »
И аз благодаря за хубавите пожелания :)
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #14 -: Декември 28, 2011, 22:26:10 pm »
Ами ние вече на 100% сме вкъщи за НГ. Никол започна да кашля тази вечер и лека темп вдигна  :?  Вместо по разходки, утре ще висим по кабинети. Дано ни се размине леко.
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #15 -: Декември 29, 2011, 22:59:50 pm »
 :balk_56: Ехо! Къде се изпокрихте? Да не пиша в миналогодишна тема  :lol:

Надявам се, че всички сте добре и разпускате някъде по празниците  :)

*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #16 -: Декември 30, 2011, 09:20:12 am »
Ха, и аз това се чудех :lol:
явно всички още са преяли и препили от празниците :lol:
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #17 -: Декември 30, 2011, 09:55:24 am »
Дано да е така и да са здрави!!!

На мен ми правят сандвичи за обяд, щото няма време даже и за това! да мине и днешния ден,че вече едва гледам!!!

И нещо хич не ми е празнично, :( надявам се утре вече като си почина да ми се промени и настроението!
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #18 -: Декември 30, 2011, 11:00:51 am »
Хубаво изпращане и посрещане!
Всички да са живи и здрави!Ние сме болни и освен това интернетът ни прави яки проблеми...

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #19 -: Декември 30, 2011, 13:19:10 pm »
И ние сме болни и никак не ми е празнично-пазете се, много е гаден грипа за съжаление.
Хубаво изкарване на всички!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #20 -: Декември 30, 2011, 15:10:11 pm »
Весело посрещане на Нова година момичета и момчета:)

дано бързо да се оправят болните.

Ние сме уж здрави, сополите от седмица не ги броя:) и след празниците ще пускам посявки, че нещо ме съмнява последната лаборатория, която ги изкара чисти а вече 10 дни си ходим сополиви.

Снощи за първи път се разсърдих и на тримата но много. Изпаднаха в някаква истерия и изобщо не ме чуваха какво им говоря. блъскаха новите си играчки, счупиха 2, търкаляха се по земята, викаха, посягаха да ме удрят, Никол ме дра и ме хапа и когато вече отиде и нарочно съдра тапета ми прилоша от нерви. седнах на дивана, разревах се и им казах, че съм им сърдита и не искам никой да идва да го прегръщам и да ми говорят. Това в 20.00ч., заведох ги в тяхната стая, измих ги, облякох им пижамите, забраних им да пипат играчките си, не им дадох и тези с които заспиват. Изпиха си млякото, изгасих им лампата и излязох от стаята. Не им проговорих изобщо. Не спряха да повтарят "мамо, мама" да ме викат и то с тон, който показва, че разбират много добре, че са прекалили и търсят извинение. Днес сутринта и тримата дойдоха да ме прегръщат а Никол си призна "бишам те". До края на деня вероятно ще има полза от разсърдването ми вчера но не ми издържаха нервите.

Решихме да си останем във Варна за Нова година, че не ми се товари една кола багаж за 3 дни да си отидем в Шумен. А и децата няма да издържат до 12 за да видят зарята и да чуят гърмежите:))))

Бъдете здрави още веднъж и дано Новата година донесе на всички ни по-добри и спокойни дни от изминалите:))))))))
« Последна редакция: Декември 30, 2011, 15:12:49 pm от Lisko »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #21 -: Декември 30, 2011, 15:25:02 pm »
Лисано, разбират всичко, маймунки такива!
Ето признавам си с Митака се справям, но с моето образ и подобие,
не мога, не успявам и подход не намирам!
Капитулирах, а сме в самото начало...
Искам само да са здрави ще се наглася спрямо характерите им .
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #22 -: Декември 30, 2011, 17:30:49 pm »
Лисано, разбират всичко, маймунки такива!
Ето признавам си с Митака се справям, но с моето образ и подобие,
не мога, не успявам и подход не намирам!
Капитулирах, а сме в самото начало...
Искам само да са здрави ще се наглася спрямо характерите им .


Е те това, все едно аз съм го писала. С Деси грижи нямам, но с оная ми ти Еленааа няма оправия. Вдигнала съм ръце...
А майка ми не спира да злобее доволна, колко много приличала на мен :lol: Е аз това си го знам, но питам какво е решението... жената каза - няма такова... много ме успокои :lol: :x
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #23 -: Декември 30, 2011, 17:40:46 pm »
:)Това се питам непрекъснато и аз?- Какво е решението.
И се карам и ги ступвам понякога, и съм крещяла като за последен път в живота си (на тях), ми на другия ден все едно не сме приказвали. Понякога ми иде да се откажа да говоря и да става каквото ще, ама след 30 минути ми минава и знам, че би било най-глупавата ми постъпка. Хем знам, че разбират но и, че са малки да ме разберат съвсем:)
Свекърва ми пък продължава да утежнява положението с лигавенето им до безобразие ама какво ли я интересува, нали е дошла за час, много важно, че после ми се взема акъла да ги успокоя и озаптя. И понеже никакви разговори не помогнаха до тук, скоро няма да ми издържат нервите и  ще има последно виждане и следващи посещения веднъж в месеца.
Добре, че остава смао ден от старата година:) През новата щяло да е различно:))))))))))Звездите ми говориха снощи:)))))))))
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #24 -: Декември 30, 2011, 18:15:02 pm »

Добре, че остава смао ден от старата година:) През новата щяло да е различно:))))))))))Звездите ми говориха снощи:)))))))))

Хахахахахха.....надявай се!Аз ще те подкрепям!

Стефи, моята майка откровено ме е зарекла едното да е като мен!
И познай, колко доволна е сега!Сега я разбирам вече и аз от позиция на такава!
Ей, да не помислите, че се оплаквам, не ...просто на 7г съм паднала от гардероба!
Помня прекрасно как се бях качила да взема списание "Лада" за да разглеждаме мода  :lol:
Сега ми е смешно, но съм лежала месец в гипсово корито от кръста на горе!
Та съм нащрек...затова казвам, здрави да са, палави да са...

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #25 -: Декември 30, 2011, 18:26:28 pm »
Ох, мише, твоята пак добре, едното да е като теб, а моята майка на времето ми пожела да имам 3 сладки, прекрасни дечица, ама двете да са момиченца и на мен да приличали, третото можело и момченце да е, по кротичко :lol: 8)
е как да не я обичам тая жена :wink:
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #26 -: Декември 30, 2011, 18:47:15 pm »
Ай,не се оплаквайте с тез сладки девойки.Ще ви пусна моите дето ги друса всеки различен пубертет :D.

*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #27 -: Декември 30, 2011, 19:14:01 pm »
 :D И аз да се запиша в последната седмица за тази година :D

За мен, изминалата 2011г. беше изпълнена с очакване, вълнения, и емоции с раждането на дългоочаквания ни син. :)
Тази година ще си празнуваме сами вкъщи, но вече с едно човече повече :), не ни се ходи никъде, нито искаме да си оставим детето на някого.

Пожелавам на всички весело изкарване на НГ нощ, да бъдем здрави и нека новата 2012 бъде успешна за всички ни! :)
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #28 -: Декември 30, 2011, 20:28:53 pm »
Взимам нечия девойка (даже две) срещу две седмици гледане на Ники!

Няма да пиша за последните магарии, че ме е срам :oops:
[/url][/url]
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #29 -: Декември 30, 2011, 22:13:08 pm »
Разсмяхте ме. Виках си, че по инат няма кой да ме бие. Намерих си майстора. Всеки ден повтаряме, че преди да започне да крещи и да реве за глупости, първо ще брои до 10 пък после ако е чак тооолкова наложително ще се търкаля по земята. Ама тва да бройм първоо не и изнася  :lol:. Друго си е да се потръшка и да крещи 15 минути...тва за всеки случай  :lol:. Стана на 5, но не и преечи да удря с крема и да прави дупки по секцията, да удари с чаша по стъклото и да го счупи, да се нагримира с боички и да се начерви с бебешки крем за дупе. Не пречи да подстриже котката (това го хванах навреме, не успя да я фризира), да почерпи кучето с бонбони, да седне върху клетката на папагала и да я сгъне, да си мие ръцете и зъбките, докато източи топлата вода на 80 литров бойлер. Мисля да спра  :lol: . Вече имаме 25 чифта бикинки, защото тя си умира да има различни гащета с картинки. Как го постигна ли?  :lol: Всичко започна, когато майка ми я видя да си дърпа гащичките от трибуквеното място. Тогава и купи 2-3 чифта по-дълбоки бикинки. Тя каза, че и харесвали и други 2 картинки, купи и тях. После застана пред другата си баба и номера мина и при нея. После пък обясни на първата баба, че от всички гащички, точно тези 2 модела и били удобни, айде още 2-3 чифта от тези. След това номера мина и при другата баба. И така станаха 25... Последния път ми стана смешно и и казах пред бабите да подхване номера и с други дрехи  :lol:
Та така са децата, хитрушки и сладури. Всичко разбират и всичко знаят, само когато им изнася  :lol: Способни са да те извадят извън строя ако решат и го правят за мнооого кратко време. Понякога и на мен ми идва повечко и направо си и казвам, че ще я закача на някое дърво да виси, докато не помисли хубаво какво точно върши или вече е свършила. Така де, дете била, ама котка без мустаци не вирее. Трябва да се научи да отговаря за действията си. Заради стъклото касичката олекна с 5 лв, изпоти се три пъти, докато ги извади с траурна физиономия и още чете че съм и ги взела, но поне заобикаля стъклата сега... :) На моменти незнам как да постъпя. Лиса с три... поклон пред теб. Свекърва ми помага на семейство с 4 деца.  Имат голямо дете и тризнаци  :). Има 3 гледачки и една жена да чисти  :). Лисе а ти искаш да свършиш всичко това сама и се ядосваш, че в един момент ти идва в повече  :) Няма как да не е така, но виждам, че носиш в себе си огромна сила  :)

Пожелавам ви незабравима нощ утре.  :) Ние ще сме с приятели в къщи. Тихо, спокойно и приятно ще посрещнем 2012 година, надявам се  :) Поздрави  :)
И нека всеки един човек получи своят мечтан подарък през новата година. Нека бъдем малко по-добри един към друг и не забравяме, че животът е кратък и трябва да го изживеем достойно и с усмивка.. :) 
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #30 -: Декември 30, 2011, 22:39:01 pm »
Лиде, благодаря ти:)

Разсмя ме с разказа за белите ви в къщи, то на чужд гръб що да не се посмея:), но и ми стана уютно. Винаги с удоволствие чета постовете ти:) Да се чуди човек отде толкова мъдрост в толкова малко години:)))))))


*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #31 -: Декември 30, 2011, 22:51:44 pm »
Мили момичета, желая ви весело посрещане на новата година утре и най-вече тя да ви донесе по-малко болести, повече радост и усмивки и на всяко едно борбено момиче от "Зачатие" - поне едно бебе.

Лис, много добре те разбирам (макар и само на една трета). Дано само да са здрави и да ходят на ясла, където ще израходват енергия и ще общуват с други деца. Имат нужда. А ти имаш нужда от почивка.

Ние сме вече добре. Голяма борба беше да му давам антибиотика на това дете. Стигнахме с мъжа ми до скандали, че съм го била насилвала. Не че той има по-добра идея. Трябвало да му обясняваме. Хубаво, де, ама резултатът беше, че пак насила му го дадох. Имате ли някаква идея? И в плодово мляко му го слагах, и в прясно, и в сок. Ще взема да се оплача, че го правят с вкус на ягода. Ако беше без вкус, можех да го сложа, където си искам и хич нямаше и да се усети хитрушкото.
Аз съм хремава сега, но така е, като моят мъж го гони манията все да проветрява и да спи на отворен прозорец. Дано не е нещо сериозно, че в понеделник ще трябва да отида на лекар, ако така ме боли глава, че и ушите ми заглъхват. Поне имам извинение, като ми се говори, а не реагирам.  :lol:

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #32 -: Декември 30, 2011, 22:58:57 pm »
Деси:), бързо да се оправяш и весело посрещане:)
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #33 -: Декември 30, 2011, 23:07:18 pm »
Ще се оправя. Няма къде да ходя.  :D


Лис, обещала си ми нещо за лятото. Не го забравяй!



Дисциплинарите хора вече си планираха лятната отпуска, че и моята ме карат да си я планирам.  :jump12:

Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #34 -: Декември 30, 2011, 23:08:04 pm »
Привет!

Пожелаваме ви весело посрещане на Новата година! От здраве да не се отървете вие и семействата ви  :wink: Другото си идва от само себе си! Е, с малко помощ от вас/нас де  :wink:

Лелееееее, като чета за беличките на дребчовците ви, направо настръхвам  :lol: Че и нас това ни чака вече! Но - здрави да са - всичко е период - нали така! А периода трае - от 5 мин. до.......... зависи  :lol:

Деси, мушкай два тампона с ракия в ушите и лягай! Хем загрява хубавичко, хем не чуваш половинката - много е гот - от опит го знам  :lol:  :lol:  :lol: Аз дори съм спала с тампони и в ушите и в носа - няма да ви казвам на кво приличам - досещайте се  :lol:
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #35 -: Декември 30, 2011, 23:10:18 pm »
Барбаронче, ако легна с тампони в носа, май ще трябва да си легна в хола.  :lol:

Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #36 -: Декември 30, 2011, 23:19:34 pm »
 :lol:  :lol:  :lol:

Е добре де - айде само в ушите!

Не, майтапа на страна, но е много загревающо и е приятно! С изключение на това, че не чуваш, ама и това си има хубавите страни / при мен не чувам хъркането на половинката  :lol:, а той спи до мен  :lol:, не в хола/
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #37 -: Декември 30, 2011, 23:22:52 pm »
Барбаронче, моят може и да хърка, но ако заспя преди него, нищо не чувам и не ми пречи. Спомням си преди години, че бяхме на някакъв купон и на сутринта едно от момичетата ми каза, че се била чудила как съм можела да спя, като гаджето ми така силно ми хъркало на ухото.  :lol: Ами, така. Аз спя дълбоко и ако заспя първа, нямам проблем.  :wink:
Иначе си имам и тапи за уши цяла кутийка непокътната. Предлагам на гости, ако спят у нас и детето се разреве през нощта.

Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #38 -: Декември 30, 2011, 23:31:37 pm »
Хихихи! И моя си хърка, ама аз съм му свикнала  :oops: Само в мноооооого редки случаи - нещо да не мога да заспя, иначе не ми пречи, а аз редовно си лягам след него :lol: А, че ми се чудят другите, особено сестра ми как спя - ами музика за ушите ми бе  :lol: И Злато понеже от първия ден в къщи си е на хъркаща музика - не му пречи, виж други шумове може да му попречат, но татииииииии - нееееее!
А виж - за тапи за уши не съм се сетила да си купя!
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #39 -: Декември 30, 2011, 23:49:11 pm »
Една статия, която и ме накара да се усмихна, и да се разплача: http://ide.li/article4560.html

Малкото злато се подготвя и то концерти да изнася някой ден.  :wink:

*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #40 -: Декември 31, 2011, 00:04:03 am »
Ха не се оплаквайте от момите бе, ако искате да ви пратя Алекс за празниците. Той е кротък, послушен, любвеобилен всичко изпълнява като му се каже, не е нужно да повтаряш каквото и да било или пък да му изкрещиш докато ти обърне внимание. Не троши играчки и не блъска нищо. Не мародерства над по-малките. 30 минутно общуване с него и придобиваш реакции на реактивен самолет. Дете мечта. :mrgreen: :mrgreen:

Аз си мислех, че само майка ми и баща ми злорадстват, а то май е всеобщо правило.
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #41 -: Декември 31, 2011, 00:12:08 am »
Ха не се оплаквайте от момите бе, ако искате да ви пратя Алекс за празниците. Той е кротък, послушен, любвеобилен всичко изпълнява като му се каже, не е нужно да повтаряш каквото и да било или пък да му изкрещиш докато ти обърне внимание. Не троши играчки и не блъска нищо. Не мародерства над по-малките. 30 минутно общуване с него и придобиваш реакции на реактивен самолет. Дете мечта. :mrgreen: :mrgreen:

Аз си мислех, че само майка ми и баща ми злорадстват, а то май е всеобщо правило.
:jump12: Ох..Мари, разсмя ме искренно! Весело посрещане на Новата година, момичета! Здрави да сме! Ще се оправяме някак си с малките зверчета!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #42 -: Декември 31, 2011, 00:20:52 am »
Lis  :oops: Мъдра, като ми писне с такива мъдри децибели го раздавам... :oops:
Ха не се оплаквайте от момите бе, ако искате да ви пратя Алекс за празниците. Той е кротък, послушен, любвеобилен всичко изпълнява като му се каже, не е нужно да повтаряш каквото и да било или пък да му изкрещиш докато ти обърне внимание. Не троши играчки и не блъска нищо. Не мародерства над по-малките. 30 минутно общуване с него и придобиваш реакции на реактивен самолет. Дете мечта. :mrgreen: :mrgreen:

Аз си мислех, че само майка ми и баща ми злорадстват, а то май е всеобщо правило.
Ако не подстригва котки, мой е  :lol: Маца ми е слабост...мустаките са и ценно нещо.
Ако искаш Моника, ще ги менкаме за малко. Тя върви с чекмедже гащи...без пълния комплект не ходи никъде да знаеш ... Преди с нея вървяха и два заека, ама сега пораснаха и трудно ги вдига... Но пък котката го отнася и за зайците... Вчера я облече с блузката на куклата и я вози в количката с новото бебе... Не се сети да и сложи памперс, но няма да се учудя ако и това направи! Маца обаче си умира да я мачка, странна котка, не я разбирам...И ако децата ви си поръчат за дядо коледа кукла бебе с памперси, не правете тази грешка. Консумативите са си... Днеска и каша и взех и памперси и взех и от благодарност бебе Нануко ми наака дивана...Утре ще яде в банята!
Лека нощ  :)

http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #43 -: Декември 31, 2011, 00:28:54 am »
Лидия, искрено ме разсмя.  :jump12:

*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #44 -: Декември 31, 2011, 00:33:19 am »
ха ха за децибелите, аз ги пуснах в действие още на коледното парти, добре че не пострада на мини техниката.
Лиде, като казвам мародерства над по-малките, освен сестра му, другото същество е котето Джони. Между другото и ние вървим с комплект около 25 броя гащи. То не са слипове на бели, червени и черни черепи, то не са боксерки, та не знам си кви и найш ква е претенция с кой точно да е облечен, тъй че тук нема ни е трудно.
« Последна редакция: Декември 31, 2011, 00:39:13 am от Mary »
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #45 -: Декември 31, 2011, 00:36:10 am »
 :lol: :lol: :lol:
Знаеш ли, мисля че ще си паснат идеално. Поне час ще си разглеждат гащетата  :lol:
Ще си скрия маца обаче  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #46 -: Декември 31, 2011, 00:39:41 am »
ааааааааааа не ние внимание по дълго от минута не задържаме
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #47 -: Декември 31, 2011, 04:25:51 am »
Блу, страхотна статия, Благодаря ти!
Поклон пред такива хора, в тях ми е надеждата, че не всичко е загубено!

Аз на Коледа получих от приятелка много пестелива на думи от стеснение
такъв жест на внимание, че останах без дъх.....най-хубавия коледен подарък!
Ще ме топли дълго....

Фетиша ГАЩИ ме довършиха просто... :lol: няма такъв смях!
Случка от соц.периода на Мишанта!
Време в което освен бели гащета рядко е имало цветни,
случайно как съм се била сдобила с такива на точки...
И разбира се, показала съм ги на целия 1ви клас.
Само се чудя къде и е бил ума на другарката да изтипоса
майка с моите щуротии пред всички родители на род.среща!
Естествено Калина сега е измислила метода като и е топло,
вдига потниче и долепва коремче на стената да се охлажда  :lol:
Моментално и Митака скача до нея...
И във подкрепа на дискусията от последните две страници
цял ден си тананикам тази песен, поздрав:

:music22:Маестро Музика Цък

Къде ми са детските книжки,
кажи ми мой прашен сандък?
Закусиха сивите мишки
с вълшебните букви – язък!

Къде ми е класната стая,
къде е коравият чин,
а, б, в, тире, запетая,
забравих ги вече – амин!

А днес моят собствен наследник
извършва геройски бели.
Не съм се изгубил безследно
щом той ме повтаря, нали?
А днес моят собствен наследник
извършва геройски бели.
Не съм се изгубил безследно
щом той ме повтаря, нали?

Къде е момчешката дързост,
след мене защо не върви,
отминаха стъпките бързи
и ехо не чувам, уви.

Къде ли се водят войните
за мойте наивни мечти,
дали пък не са ми сърдити,
че съм ги отрекъл почти?

А днес моят собствен наследник
извършва геройски бели.
Не съм се изгубил безследно
щом той ме повтаря, нали?

А днес моят собствен наследник
извършва геройски бели.
Не съм се изгубил безследно
щом той ме повтаря, нали?

Щом той ме повтаря, дали?


Лиде, хареса ми схемата 3 бавачки и една жена да чисти...
евалаааа- както казват у съседите!

Весело Посрещане на Новата Година!
Мечтая, вярвам и се моля децата на Зачатие да стават все повече!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #48 -: Декември 31, 2011, 06:54:05 am »
Мишанти, чул те Господ!

Лисе, поклон :) Аз с едно и то малко едвам излизам на глава! Ми и ти си човек бре. Аз снощи накрая се накарах на мъжо. Два часа Никол не заспива, реве, стопи ми лагерите. А той на компа доволен и щастлив, не ще да ме отмени. Размрънках се и се оказа, че аз съм виновна, че тя не заспива щото съм била много нервна. Ми ако е така ела помогни вместо да даваш акъл! Еми не дойде! Пак сама си се оправих с дзверо  :lol:

При нас хубавата новина е, че Ники проходи!  :lol: Много се кефя като я гледам как се клатушка, хи хи  :lol:

Вчера видях Бръмбазела от ЛЛЛ с двете и деца и бременна с трето. Много се изкефих  :lol: Това майките на трички сте много смели, ей! :)

Весело посрещане на празника днес! Ние сме на купон с много бебета. Ще бъде лудница! :)


*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #49 -: Декември 31, 2011, 09:39:10 am »
Мишеее, голяма грешка с тая песен, до сега пях с компа, е за малко да остана бездомна баш на нова година :lol: :lol:

Весело посрещане момичета, нека новата година ни донесе двойно повече здраве и бебета на всеки който си пожелае :D
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #50 -: Декември 31, 2011, 11:10:49 am »
Току що й намерих цаката на моята калпазанка - как да я накарам да стои 15 минути на едно място.
Дойде с нарисувани с флумастери нокти и помоли да я лакирам. Мислих, мислих и взех че я лакирах. Елате сега да я видите - стои като препарирана, сакън да не й се размаже лака. :lol: :lol: :lol:

Весела и щастлива нова година на всички!
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #51 -: Декември 31, 2011, 11:25:55 am »
Явно всички тук сме били изключително кротки деца, та се е наложило майките ни да ни орисат, поне по едно приличащо на нас :D
Аз също имам такова пожелание от мама :wink:


Весело посрещане на 2012 година, нека ни донесе здраве и мноооооого бебета в редиците на Зачатие :D

*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #52 -: Декември 31, 2011, 11:51:13 am »
Моля ви се! Аз пък съм била кротка. Само дето после съм станала едно инатесто. И сега не се излиза на глава с мен.

Мише, обичам я тази песничка.

Мери
, май ще лакираш Алекс ...  :lol: :lol: :lol:

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #53 -: Декември 31, 2011, 12:29:32 pm »
:music22:Маестро Музика Цък
Eх Мишанке  :bighug:
Голями танци настанаха :) :music22: tree2a :balk_14: :balk_15:

Мише не им е лесно на хората. Едното детенце е с много проблеми, а те и двамата работят за да осигурят нужното. Добре, че таткото докарва повечко парички. Няма лесно да знаете. Господ здраве да им дава...

Ние се прибрахме от пързалката с Моника, сега ще сготвим, ще поспим и яхваме шейната  :D Сняг  :D

А линка умишлено не го коментирах, не защото не се прекланям пред такива хора, а защото ми е страшно мъчно и болно, че сме толкова напред с технологиите, но въпреки това има дечица, които няма какво да ядат и са на ръба на мизерията. Много ми е мъчно, че двойка с 50 деца трябва да мизерства, за да не умре някъде от глад или студ едно от тях. Само аз ли виждам колко е жалко и нищожно това. Докато ние превземаме космоса например или стройм тунел под океана. То не ние, има си хорица... Може да се вложи в тези дечица и съм сигурна, че си заслужава...но...
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #54 -: Декември 31, 2011, 14:24:54 pm »
Китай, Лидия. Това обяснява всичко. Човешкият живот там няма стойност.  :( :( :(
« Последна редакция: Декември 31, 2011, 14:56:38 pm от blue_sky »

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #55 -: Декември 31, 2011, 14:40:17 pm »
Мише не им е лесно на хората. Едното детенце е с много проблеми, а те и двамата работят за да осигурят нужното. Добре, че таткото докарва повечко парички. Няма лесно да знаете. Господ здраве да им дава...

Нека дава и помага...
Никога не бих вложила сарказъм, ако бе ми станало ясно!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #56 -: Декември 31, 2011, 16:46:05 pm »
Весело посрещане на новата 2012г. мили приятели!
Нека донесе на вас и на всичките ви любими хора много здраве,щастие и любов!!!

Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #57 -: Декември 31, 2011, 17:33:10 pm »
Весело посрещане на Новата Година. Ние останахме доста далеч от коледният дух и новогодишната треска, но пък какво по-хубаво от това да бъдем вече трима.
Пожелавам го на всяка една жена мечтаеща и бореща се за това.
Аз най-вероятно ще посрещна 2012г. друсайки бебе с колики. :D
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.2011-01.01.2012г
« Отговор #58 -: Декември 31, 2011, 23:01:14 pm »
Щаслива и успешна нова 2012година ви пожелавам!!Пожелавам здраве на семействата ви, по важно и скъпо от това няма  :D
За нас 2011 ще остане най-щасливата година,след дълги 9 години самота по праздниците, сега се чуствам най-щаслива.....недоспала, изморена, но много много щаслива  :D
Дано 2012 година да бъде много плодородна и да ни зарадва с още много бебета, по хубво от това няма  :D

Наздраве!
:kaos7: :green_dust_1: :pink_dust_1:
*
Честита Нова Година!
Бъдете живи и здрави, щастливи и много късмет през 2012 година :D

За мен също 2011 ще остане специална година. Годината, в която се роди малкото ми момиче. Няма по-голямо щастие от това :D

А днес мома София става на цели 6 месеца :D

Пожелавам сбъдване на всяка една мечта на всеки един от Зачатие :D

*
Re: Седмицата между старата и новата година!-26.12.
« Отговор #60 -: Януари 01, 2012, 15:22:40 pm »
Честита Нова Година,момичета!Нека децата на Зачатие да стават все повече и повече,и повече!Нека бъдат здрави и деца,и майки,да са безгрижни децата и спокойни родителите!Няма по-хубаво от това да си на празника заобиколен  от така дълго чаканите и мечтани човечета-дай Боже всекиму!
« Последна редакция: Януари 01, 2012, 15:33:11 pm от TINI78 »

За много години, момичета! Нека 2012 да ни донесе само радост и много бебета!
[/url][/url]
*
За много години, момичета! Нека 2012 да ни донесе само радост и много бебета!
Амин!
Честита Нова Година!Всички да са живи и здрави, а децата на"Зачатие" да си множат като пясъка!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Честита Нова Година!!! Много деца на Зачатие да ни донесе! Здрави да сме всички!
*
Честита Нова Година, момичета! И за мен 2011 беше една от най-щастливитв години в живота ми! Пожелавам на всички приятели от Зачатие да изпитат моите радости и трепети! Нека 2012 е също така хубава и щастлива година!  :)
« Последна редакция: Януари 01, 2012, 21:37:34 pm от Раши »


*
Честита Нова Година! Живи и здрави, много щастие и късмет, нека всеки да сбъдне най-голямата си мечта и нека децата на Зачатие да стават все повече! :)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Честита Нова Година,да сте здрави и много щастливи,да има много сбъднати мечти и много грейнали детски усмивки.И у нас си пожелаваме да изгрее още една. :D
<br />
*
Честита Нова Година! Бъдете здрави, много усмихнати и нека новата година ви донесе безброй незабравими мигове и поводи за радости!!! Нека се сбъднат мечтите ви и се родят още много зачатски бебета!!!