0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

in vitro cyprus
« -: Декември 15, 2011, 11:38:50 am »
Нова съм във форума.интересува ме има ли някои които е правил ин витро в Кипър.Предстои ми,а не знам коя клиника е наи добра.Благодаря
*
Re: in vitro cyprus
« Отговор #1 -: Декември 17, 2011, 16:20:09 pm »
В Кипър помня, че съм чела, че има филиал Мемориал хоспитал, за която отзивите в последно време са доста добри. Пусни с търсачка във форума, и можеше да прочетеш конкретно. Успех!
По слънчевата страна на улицата
*
Re: in vitro cyprus
« Отговор #2 -: Декември 17, 2011, 23:36:31 pm »
Здравейте момичета,радвам се че има и сродни души от Кипър,досега мислех,че съм сама във форума.За съжаление нямам инфо.единственото,което ми излиза е ЛИДРА в Никозия,но отзиви не съм чула.Ние сме още на първа фаза,търсене на добър специалист за нашият проблем.В болницата в която ходим,дори нямат андролог :(,лечението ни се предписа от гинеколог,не знам докъде ще го докараме така :?
*
Re: in vitro cyprus
« Отговор #3 -: Декември 18, 2011, 00:45:10 am »
Не съм в Кипър и не мога много да ти помогна много, но в темата "Ин витро в Истамбул" съм срещала иформация, че в турската част на Кипър имат филиали турски клиники, някои от тях са с доста добри отзиви, така че филиалите им може и да са ок. Успех!
По слънчевата страна на улицата
*
Re: in vitro cyprus
« Отговор #4 -: Декември 21, 2011, 18:59:55 pm »
Момичета от Кипър,само 3 ли сме :o ?Няма ли кой да даде някаква информация на жената.Бъдете съпричастни към проблемите на другите,на всяка от нас може да се случи нещо подобно.
Re: in vitro cyprus
« Отговор #5 -: Януари 02, 2012, 17:14:08 pm »
Момичета от Кипър,само 3 ли сме :o ?Няма ли кой да даде някаква информация на жената.Бъдете съпричастни към проблемите на другите,на всяка от нас може да се случи нещо подобно.
Аз съм в Кипър, но за ин-витро нямам инфо, ние сме в начална фаза на опити.За гинеколог в Лимасол много хора ми препоръчват Нина Пастиду, още не съм я посетила.Всички изследвания ще правя този месец във Варна иначе.Ние с приятеля ми опитваме от 4-5 месеца, но все още без резултат.Гинеколог в Кипър имаш ли?Ако имаш той може да те насочи, но към ин-витро клиника, но ако можеш по-добре направи в БГ.