0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #20 -: Декември 12, 2011, 19:14:47 pm »
Гласувах за всички. Всички са деца на Зачатие :)
Знаете ли, много плаках, много мислих тези дни.
и осъзнах, че...всичко, което се случва е с някаква цел. Всяка една майка на Зачатие е била в онази ужасна дупка, от която няма излизане. Обаче...за всяка една от нас, Зачатие е мисия, Зачатие е живот.Имаше една книга "Войнът на Светлината". Мисля, че историите тук пишат "Надежда за Светлина".
[/url][/url]
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #21 -: Декември 12, 2011, 20:09:04 pm »
Гласувах за моята сладурка!
Имам си един по-по-по-най-най-най-любимец! Единственият й плюс е, че е родена на моят рожден ден!  :oops:  Извинявайте всички останали, всички дечица са прекрасни, но няма смисъл всички да гласуват за всички сладурковци!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #22 -: Декември 12, 2011, 22:37:27 pm »
И аз гласувах. Всички истории са сами по себе си единствени, разтърсващи, много тъжни, но със щастлив край, но и много истински...Във всяка една история намирам по малко от себе си. Благодаря ви момичета! Вашите истории са ме крепяли и са ми давали сили в много трудни моменти, моменти, в които съм падала и съм се изправяла благодарение на Вас! До голяма степен и благодарение на вас имаме нашият Божи Дар Поклон!
*
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #23 -: Декември 12, 2011, 23:08:24 pm »
И аз гласувах,добре че има "само" 27опции :).
 Пишейки нашата история,четейки вашите ,момичета,се върнах назад и преживях отново всеки един миг.Стана ми мъчно,но ми стана и топло,мило,защото това са най-смислените и най-ценните години от живота до сега-годините в борба,годините с вас .Никога няма да забравя това време,няма да забравя "Зачатие" и това,което ми даде-две дечица и добри приятели!

*
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #24 -: Декември 13, 2011, 00:31:15 am »
За всички гласувах още снощи! :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #25 -: Декември 13, 2011, 09:51:35 am »
За всички гласувах още снощи! :D
И аз така  :D
*
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #26 -: Декември 13, 2011, 12:25:32 pm »
И аз гласувах за всички без мен. :)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #27 -: Декември 13, 2011, 13:30:43 pm »
И аз гласувах! Бих искала за всички малки съкровища, но все пак това е конкурс и колкото и всички да заслужават, понеже всяка история е дълго чакана и изстрадана, редно е да се избере бебе или бебета на Зачатие!
Успех на всички!
И дано догодина повечето от нас, които сега четяха вашите историите, плакаха тайно и се заредиха с още повече оптимизъм, вяра и надежда напишем и нашите истории.....
*
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #28 -: Декември 13, 2011, 15:16:46 pm »
Абе вие добре ли сте ....... :x???? Е как да избера за кое бебе или коя история да гласувам,а!???  :? По какъв критерий да разделя тези красиви създания и техните семейства?? :( По литрите сълзи изплакани на историите ли?? 8O Или да гласувам за тези,които познавам? :o С една дума- да гласувам за тях,защото са с "връзки" ли?? Това да не ви е някой певчески конкурс??? :xДа пусна едно СМСче, тогава! :lol: Как пък го измислихте това бе - "Гласувайте за бебе на "Зачатие"" и наредили 27  готини малчовци и техните усмихнати мами / и татковци някъде/, и айде сега Рачо да избира!?? :wink: Е,ще ме почакате до догодина,ама убеден съм ,че пак няма да мога да реша!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #29 -: Декември 13, 2011, 15:28:44 pm »
Рачо, догодина ще наредиме и твоето!  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #30 -: Декември 13, 2011, 23:02:01 pm »
Рачо, догодина ще наредиме и твоето!  :D

Точно същото си помислих и аз. :D Догодина ще гласувам за бебето/бебетата на Рачо! :D
Иначе сега и аз гласувах за всички... ами те толкова хубави бебета... Е, как да избере човек! Прав е Рачо! :D
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #31 -: Декември 14, 2011, 11:57:08 am »
Ох и аз гласувах за всички,просто не успях да избера една история,всички са страхотни и си изплаках очите.Поклон!
*
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #32 -: Декември 14, 2011, 13:20:37 pm »
Мили момичета,благодаря ви,че споделихте своите истории!Дадохте ми надежда,че един ден и аз ще гушна моята рожба!Аз също гласувах за всички,четях и плаках на всяка една история. 

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #33 -: Декември 14, 2011, 18:07:14 pm »
И аз гласувах!Все пак е конкурс-имам си фаворити и гласувах за тях!
*
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #34 -: Декември 15, 2011, 10:59:32 am »
И аз гласувах  :D
Имам вече две ангелчета на небето

Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #35 -: Декември 15, 2011, 11:37:15 am »
Аз си признавам, че гласувах за Хрисиана на Дийп, защото Дари винаги е била голяма упора за мен и винаги съм се възхищавала на борбеността и вярата им с Ваньо. Те са моят пример , че надежда винаги има и не трябва да се предаваме. А Хриси си признавам, че много я обичам и ми е фаворит. И всички останали бебчета на Зачатие са страхотни, всяка една история е уникална.
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #36 -: Декември 15, 2011, 12:33:55 pm »
Просто сърце не ми дава да гласувам за едно дете.Гласувах за всички те са прекрасни :bighug: :bighug: :bighug:Да са живи и здрави.
Нека зачатие се увеличава с още много сладкиши като тези

*
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #37 -: Декември 15, 2011, 22:34:11 pm »
Гласувах за 10 мой фаворити, всички са невероятни ,
бъдете здрави и никога не се предавйте момичета, пред мечтата
за своя рожба  :bighug: :bighug:
*
Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #38 -: Декември 16, 2011, 11:13:27 am »
Аз предоставих избора на бебчо ;-)))  Той да реши
 


Re: Гласуваме за "Бебе на Зачатие"
« Отговор #39 -: Декември 16, 2011, 17:03:02 pm »
Гласувах  :)


Огромно благодаря на доктор Стаменов!