0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Скриване на имейл адрес
« -: Ноември 28, 2011, 12:23:12 pm »
Здравейте,
Съжалявам, ако вече има такава тема. Аз не можах да я открия.
Въпреки че в настройки съм маркирала полето "скриване на имейл", той е видим за всички, или поне при мен така се появява, когато кликна на профила си. Моля за съдействие от модераторите!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Скриване на имейл адрес
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2011, 12:36:17 pm »
мисля, че ти винаги виждаш всички данни от своя профил. ако си маркирала опцията "Скрий ел.поща", ти ще продължиш да си я виждаш, като влезеш в профила си, но останалите потребители не могат да я виждат.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Скриване на имейл адрес
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2011, 13:17:36 pm »
мисля, че ти винаги виждаш всички данни от своя профил. ако си маркирала опцията "Скрий ел.поща", ти ще продължиш да си я виждаш, като влезеш в профила си, но останалите потребители не могат да я виждат.

Да, наистина е така. И аз се уверих в това.
Благодаря за помощта :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Скриване на имейл адрес
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2011, 15:54:57 pm »
ако е скрит мейла ти го виждаш написан под наклон
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит