0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #240 -: Декември 04, 2011, 22:38:36 pm »
Сложи капачки на контактите  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #241 -: Декември 04, 2011, 22:48:14 pm »
ileini http://kasida.bg/predpaziteli-za-kontakti-10-br-chicco-25-840.html
Ползвам тези, откакто Дани щъка с проходилката и има как да бърка из контактите. Предпочетох ги пред други видове, защото тези - и аз не мога да ги извадя, ако ще да се изкълча  :lol: без специалното "ключе". Ще останеш доволна мисля, а и като цена са ОК според мен. Не мисля, че на този етап, за контактите и пр. - има полза от обяснения точно и пляскане през пръстите. Той и моя идеално разбира на "не" и хилейки се пак помъква котешката тоалетна...еми преместих я за момента и това е. ;)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #242 -: Декември 04, 2011, 22:52:59 pm »
Капачки съм сложила, но искам да разбере, че не трябва да пипа там!

Абе Сис много добре разбира тя! И през сълзи ме гледа лошо и посяга пак!

Представих си Дани, бягащ с котешката тоалетна  :lol:
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #243 -: Декември 04, 2011, 23:03:56 pm »
ileini, много е малка да разбере. Щом има капачки,нека пипа. Като й се караш, по-вероятно ще реши, че й наказваш любопитството, освен това й привличаш вниманието към "забранения плод". Моят фъстък имаше натрапчивия навик да събаря тежки книги от библиотеката. Колкото повече му се карах, толкова повече събаряше. Накрая го оставих да прави каквото иска. Невероятно, но за 2 седмици изгуби интерес. Сега си вади само неговите книжки.

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #244 -: Декември 04, 2011, 23:07:22 pm »
Представих си Дани, бягащ с котешката тоалетна  :lol:
Ти си представи колко потресено го гледаше котката, която явно смяташе да си я ползва, когато той я помъкна из къщи... :lol:

Иначе - разбирам какво и защо искаш да постигнеш с Никол, не казвам да спреш да правиш забележка, или че не те разбира... Но те разбира по неин си начин на този етап т.е. ти й казваш "не", ама тя не вързва, че й го казваш защото е опасно за нея, няма и как да й го обясниш. Освен това, като го прави - има "бонус" - обръщаш й внимание. Дани също спира да прави нещо като извикам "не", но за секунда само и после пак се засилва, защото знае че като продължава - аз също ще продължа да се занимавам с него - било да викам "не", да го дърпам и местя от въпросното място и пак и пак....еми играем си по неговата логика, кефи го в крайна сметка. ;)

Не можеш да я оставиш Никол да я удари ток, че да сгрее, че там е опасно - "бягай, че пари и удря шамари", но и да можеше - пак файда никаква. Нарочно не се намесих няколко пъти виждайки, че маца ще го драсне всеки момент... Викам си, абе като го заболи и така няколко пъти - ще вземе да прави връзка, че ако я скубе и млати - тя дере и това е кофти. НадяЙ сЪ Гергино.  :lol: Драсва го /леко, за маркировка, явно е по-умна от него засега/, Дани писва обидено, изкарва чак сълзи и я гледа такааааа възмутено...5 сек. и посяга пак, пак го драсва, пак същото. На 5-я път вече ми беше ясно, че Дани няма да сгрее причинно-следствените връзки, дезинфекцирах му "раните" и котката ще не ще - нда другия ден отнесе един маникюр.
И сега като посяга да я скубе си викам "не", той се хили и пак посяга и така..."зелена тиквичка" е още хлапето... Моето де.  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #245 -: Декември 04, 2011, 23:11:23 pm »
Илейни, няма как на този етап да те разбере че не трябва да пипа там. Моя дето уж по-разбира да не мислиш че не отваря шкафове, не разнася разни неща и прочие.
Лошото при новото писане е че си трябва време, а и ми беше дошла музата да му се не види. Иначе никой, на никой не вярвам да се смее заради годините през които се е борил. Твоите пет-шест или моите 13, нали все има някаква история, която може да бъде от полза на някого. Май  поради тези задръжки няма чак толкова истории за конкурса.  
*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #246 -: Декември 04, 2011, 23:17:01 pm »
Стефи, една бивша колежка казваше: "Чия ли щерка ще изгори с моя дангалак?!"  :lol:
« Последна редакция: Декември 04, 2011, 23:46:41 pm от blue_sky »

*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #247 -: Декември 04, 2011, 23:51:39 pm »
Илейни, карай я, откога си мечтая за мома  :lol: А иначе на годинка много добре си разбират, само че се правят на ударени. Като имаш капачки не е страшно, страшното е че не навсякъде, където ще отидете, ще има. Затова наистина трябва да разбере, че не се пипа там. Но един съвет, ако може - мястото за наказание не бива да е леглото, в което спи, защото после ще го свързва с това и няма да е спокойна като си ляга. Ако трябва я остави тя да си избере местенце - в коридора, зад вратата, някое ъгълче, друга стая дори, но не и местата за сън и игра. Моите например си бяха харесали една табуретка и като им кажех марш наказан, отиваха и залягаха на нея  :lol: Като започнеха да реват от инат и да се тръшкат ги пращах в другата стая - бързо свършваше цирка без публика  :lol:
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #248 -: Декември 05, 2011, 04:24:13 am »
Капачки съм сложила, но искам да разбере, че не трябва да пипа там!

Абе Сис много добре разбира тя! И през сълзи ме гледа лошо и посяга пак!

Представих си Дани, бягащ с котешката тоалетна  :lol:
Ивана е много смешна - вечно подрежда след мен, да сложи местата на мястото си. Една  капачка я бях забравила след като чистих с прахосмукачка и я гледам нашата, взела капачката и се мъчи да запуши контакта- знае, че там и е мястото :-).