0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добър педиатър в Пловдив
« -: Ноември 26, 2011, 19:31:48 pm »
Момичета може ли да ми препоръчате педиатър,който да работи със здравната каса.Нашият се пенсионира и сега трябва да търсим нов.По възможност да е в Кичука.Благодаря предварително!


Огромно благодаря на доктор Стаменов!
*
Re: Добър педиатър в Пловдив
« Отговор #1 -: Декември 08, 2011, 14:11:20 pm »
Посещавала съм няколко пъти д-р Мендева в МЦ Кичук Париж и съм доволна от нея, въпреки че не е личен лекар на сина ми. А нашия личен лекар не е за препоръчване, но когато не може да реши как да ни лекува ни праща при нея.
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Добър педиатър в Пловдив
« Отговор #2 -: Декември 08, 2011, 22:58:15 pm »
И аз искам свестен педиатър и джи пи, че нашето вече сякаш е изперкало тотално :? Според нея Кате или е здрава или има гнойна ангина, вече съм вдигнала ръце :(
*
Re: Добър педиатър в Пловдив
« Отговор #3 -: Февруари 03, 2012, 19:27:07 pm »
Мойто Джи Пи , има кабинет и в Кичука и впечетлението ми е ,че там главно деца са му пациенти.Казва се доктор Кувенджиев, той е семеен лекар , но специализацията му  е детски болести.Ако не бъркам адреса на кабинета му в Кичука е бул.Ал. Стамболийски 16,само веднъж ми се наложи да ходя там , при интерес мога да дам телефона на лични.
*
Re: Добър педиатър в Пловдив
« Отговор #4 -: Май 17, 2016, 21:36:37 pm »
Да разбутам малко тази темичка. Започвам да събирам мнения за добър педиатър в Пловдив. Мами, споделяйте!