0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    daniieva

  • *
  • 2
  • Molq pomognete ni da si imame dete!!!
ИНВИТРО
« -: Ноември 25, 2011, 14:59:11 pm »
Ние сме гей двойка и искаме дете инвитро възможно ли е?Аз съм на 34г медицинска сестра а приятелката ми на 24г.Аз съм правила 14г опити с различни мъже уви без резултат.Имаме ли право на безплатен опит?Ако да към кого да се обърна за помощ за да задействам нещата? Предварително Ви благодаря за отговора.
Моля отговаряйте на
- danchobancho1@mail.bg
*
Re: ИНВИТРО
« Отговор #1 -: Ноември 25, 2011, 22:19:53 pm »
Здравей, гей двойка не може да кандидатства по фонда, няма регламентирани правила. Но, която от вас двете ще износва детето може да кандидатства за донорска процедура при положение, че отговаря на едно от изискванията залегнали в правилника, а именно - тубарен фактор, ендометриоза, луф синдром или имате 4 инсеминации например.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: ИНВИТРО
« Отговор #2 -: Ноември 25, 2011, 22:56:13 pm »
А защо директно ин витро? Не може ли донорска инсеминация?
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ИНВИТРО
« Отговор #3 -: Ноември 26, 2011, 00:22:22 am »
първо се обърнете към клиника по репродуктивна медицина, където да се види какво е положението с вас от медицинска гледна точка.
ако едната от вас е ОК здравословно, може да се мине с донорска инсеминация само. не е нужно да правите инвитро.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!