0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Детегледачка за София
« -: Ноември 21, 2011, 22:38:51 pm »
Здравейте момичета!

Моята майка си търси детенце за гледане. Става въпрос за София, кв. Младост или близките квартали около него.
Тъй като отскоро е без работа, би могла да се ангажира целодневно или както е удобно на родителите.
Професионален опит няма, само житейски - ние сме три деца, помагаше ми и на мен доскоро. На 54 години е (но не й личат), не пуши, обича всякакви домашни любимци. Търпелива, отговорна и внимателна.
Би могла да помага и в домакинството при нужда.

Ако имате въпроси, пишете на мен ЛС, аз ще ви дам телефона й :)

« Последна редакция: Януари 31, 2012, 17:35:41 pm от StefiZ »
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Детегледачка за София, кв.Дружба
« Отговор #1 -: Януари 31, 2012, 11:26:20 am »

Сестрата на моя мъж търси детегледачка за дете на 1 годинка с раб.време от 9.00 до 18.00 само в работните дни. Живеят в Дружба 2.
Ако някой има интерес ще му дам телефон да се разберат за заплащането.
*
Re: Детегледачка за София, кв.Младост
« Отговор #2 -: Януари 31, 2012, 16:46:19 pm »
Не може ли да прекръстим тази тема на "Детегледачки" и да пишем всички в нея?
На мен например ми трябва за Красна поляна, а не изглежда ефективно да отварям нова тема...
*
Re: Детегледачка за София, кв.Младост
« Отговор #3 -: Януари 31, 2012, 17:35:25 pm »
може, готово :)
Re: Детегледачка за София
« Отговор #4 -: Януари 31, 2012, 17:56:30 pm »
Е как не се сетих и аз да пусна нова тема, когато търсих активно. Аз питах за съдействие и съвет в седмичната тема веднъж-два пъти, но отговор нямаше (както и за каквото и да е на нечленуващите в клуба  :?)
Туко-що си намерих от бгмама за почасово и то в също в тази част на Сф, но съм сигурна че предложението на Дианка ще е много полезно на някои. Много е удачно и да се препоръчва вече изпробвани гледачки. Аз засега съм много доволна, но ако има нужда също ще следя темата.
*
Re: Детегледачка за София
« Отговор #5 -: Януари 31, 2012, 20:53:36 pm »
Сами, не разбрах само кометара за клуба, извини ме за невежеството, но от тук пишещите аз лично познавам само една мама, която имаше детегледачка. Така че, мисля за това не си получила 12 препоръки, например, защото 90% от нас нямат какво да кажат по темата :wink:
« Последна редакция: Януари 31, 2012, 20:55:40 pm от StefiZ »
*
Re: Детегледачка за София
« Отговор #6 -: Февруари 01, 2012, 09:58:49 am »
Сами, моля те, пусни линк към "мястото" в безкрайната за мен БГ-Мама, да поровя и аз... Ако трябва, дори ще се прежаля да се регистрирам, но наистина нямам нерви да се оправя с онзи форум без помощ :-)А за чудо, като търсиш с "детегледачка" БГ мама не излиза на първо място :-)
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Детегледачка за София
« Отговор #7 -: Юни 06, 2012, 02:12:40 am »
Препоръчвам детегледачка за София. Помагала е в отглеждането и на двете ми деца. Грижила се е за тях както през деня, така и през нощта. Ползвала съм услугите й за да води и прибира Симеон от детска градина, да храни, приспива, преобува и забавлява и двамата.
Млада, енергична, любвеобилна, изпълнява съвестно всички указания. Харесва ми, че обича да си играе с децата и че те самите търсят компанията й.
Участвала е в почти всички благотворителни инициативи на Зачатие, свързани с деца - Коледа в Зачатие и Коледа в Роман. Работила е 3 години в детски клуб и 2 години помагаше в грижите за дете със специални потребности. След като родих Борис я извиках за един месец в Естония, за да ми помага с бебето.
В момента учи начална педагогика с чужд език.
Ангажирала съм я денонощно за периода 24.06-01.07, през другото време може да ви е полезна.
GSM 0877327363 Жени
« Последна редакция: Март 01, 2013, 16:36:43 pm от ultra »


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Детегледачка за София
« Отговор #8 -: Юни 25, 2013, 16:18:45 pm »
Говорих с Жени по препоръка на ultra. За съжаление вече не е в София и не успях да се възползвам от услугите й...



   La vita è bella
*
Re: Детегледачка за София
« Отговор #9 -: Юли 03, 2013, 12:55:30 pm »
Здравейте момичета,
търся си детегледачка за дъщеря ми - 1г.. Живеем в Лозенец до метростанция Европейски съюз. Ще ми е необходима жена от септември-октомври. Ако някоя от вас е доволна от настоящата си гледачка и ще я освобождава от есента, моля да ми дадете координати.
« Последна редакция: Юли 03, 2013, 13:00:34 pm от Desita »
Re: Детегледачка за София
« Отговор #10 -: Юни 30, 2014, 17:51:54 pm »
Търся работа като детегледачка.
Аз съм на 25 г имам дъщеря на 4 години, която ходи на ДГ. Имам опит с деца.
Помагала съм в отглеждането на племенничките ми които в момента са 5г и на 11г. До преди месец имах ангажимент с две момченца на 8г и 3г. Но семейството заминава за чужбина.
В момента имам непостоянен ангажимент с нощно гледане на три хлапета две момченца на 5 и на 3г и едно момиченце на 8 месеца. Той е един, два пъти в месеца.
Мога да предоставя препоръки.
От град София съм живея в жк Дружба-2.
Re: Детегледачка за София
« Отговор #11 -: Август 22, 2017, 17:37:09 pm »
Темата е стара , но ще се пробвам все пак .
Търся почасова детегледачка  , която да гледа дъщеря ми , когато боледува .
Живея в гр.София , кв .Борово .
Работното й време ще от 9 до 18 часа .
Моля , на лични , ако някой се интересува .
Re: Детегледачка за София
« Отговор #12 -: Март 06, 2019, 22:53:04 pm »
Здравейте момичета,
Въпреки, че темата е стара реших да пробвам и тук. Търся детегледачка за девет месечния ни син, която да започне за по няколко часа на ден за да мога да работя у дома на първо време. Ангажиментът е с тенденция за прерастване в заетост на пълен работен ден ако всичко се развия добре. Ще съм благодарна на препоръки от ваша страна. Благодаря предварително!