0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #60 -: Ноември 16, 2011, 15:42:26 pm »
mimi26, какво ще има на 25-ти в Хиполенд?

моят склад за коледни подаръци е в багажника на колата.

и изобщо, да не видя играчки повече. днес цял ден съм разчиствала, сортирала и изхвърляла играчки. изхвърлих сума боклук, две огромни торби приготвих за детската градина, прибрах три торби с играчки, дето ми е жал да хвърля, и стаята си изглежда все така претъпкана.

не я разбирам тая работа с играчките вече. като са много, детето не ги забелязва и не играе с тях. като са малко - омръзват му и пак не играе с тях. ще взема да пробвам старовремския вариант да играе с квото си намери сам....
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #61 -: Ноември 16, 2011, 15:44:12 pm »
Мими, и аз искам спален чувал на такава цена. Ама с ръкави. Че моето диване грам не трае да е завито. За фенове на Макуин предлагам рамка с количките. И след ден два с календарче на гърба, като го направя :lol:.
Може и с Маша и Мечока.


п.п. И днес в Хиполенда имаше щанд с 55% намаление, включително и няколко вида обувки. А на 25 май имат рожден ден.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 15:46:19 pm от Pesheck »
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #62 -: Ноември 16, 2011, 15:47:15 pm »
mimi26, какво ще има на 25-ти в Хиполенд?

моят склад за коледни подаръци е в багажника на колата.

и изобщо, да не видя играчки повече. днес цял ден съм разчиствала, сортирала и изхвърляла играчки. изхвърлих сума боклук, две огромни торби приготвих за детската градина, прибрах три торби с играчки, дето ми е жал да хвърля, и стаята си изглежда все така претъпкана.

не я разбирам тая работа с играчките вече. като са много, детето не ги забелязва и не играе с тях. като са малко - омръзват му и пак не играе с тях. ще взема да пробвам старовремския вариант да играе с квото си намери сам....

Аз правя същото, само че скривам половината играчки на тавана. Като му омръзнат тези, с които играе, ги сменям. От няколко години го правим тоя номер и досега действаше безотказно. Обаче тази година обработва белобрадия старец за Xbox и подобните... Не знам какво да правя.
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #63 -: Ноември 16, 2011, 16:12:05 pm »
jam, една колежка си държи част от ботушите в багажника, че мъжа и е на път да я изгони, заради количеството обувки. Скоро се наложило нещо да сложи в багажника и  8O кутии с обувки... Голям смях е било после. Да не те хванат и теб.

При последното разчистване на играчки изпратих в Роман. Надявам се да е полезно.

marmotche, много се смях. Ще ви намерят и на вас място. Все някой трябва да се грижи за менажерията.

mimi26, продължавай с идеите. Много полезно. Аз до тук имам поръчка за гояма китая (голяма китара)от Дядо Коледа, та съм лесна.
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #64 -: Ноември 16, 2011, 16:20:09 pm »
Джам, сутринта писах - на 25ти 25% отстъпка на всичко.
Пеше, няма с ръкави - тип потник са чувалите. Всъщност може има, но май само за новородени. 55% промото ще е до 20ти  - така ми казаха в магазина.
Мидж, харесала съм вече китари с микрофон (със струни, но и с батерии) по 17евро - подарък ще са от леля им. и за племенницата съм харесала с бутони, очила и микрофон. Яд ме е че са само розови, защото е много яка. Моя мъж казваше на единия барабани да вземем, на другия китара, пък аз му казах, че на нас палатка ще поръчам и ще се изнесем пред блока  :lol: То като пуснат двете йоники става лудница, а си представям и с барабани какво ще е  :lol:
Джам, аз играчки копувам само за НГ, но всичко като е по 2, не склад, ами складище става у нас. Иначе прибирам и аз от време на време и после ги вадя за нови като ги забравят  :lol:
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #65 -: Ноември 16, 2011, 16:28:26 pm »
mimi26, пусни моля те линк на китарата като можеш.
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #66 -: Ноември 16, 2011, 16:35:32 pm »
мдам, добре, че имам и аз два огромни гардероба та има къде да крия :lol:
и аз общо взето за коледа и за РД купувам играчки, но то стига. Обикновено от РД подаръците ги скривам половината и вадя постепенно играчките, че интереса е като при всички - 2 мин.
Чистка правя на всеки 2-3м., бебешките съм ги раздала всичките, сега съм приготвила за малко по-големки в един кош и чакат новата си собственичка да поотрасне малко :)
Днес купих от Славейков първия коледен подарък - книжката за дакела, Деси обожава книги, така че ще се зарадва. Иначе е дала поръчка за сега за червило/гланц и диадема. Обаче на дребното нямам никаква идея какво да вземем. Няма нещо което да нямат, ама наистина - китара, цигулка, пиано, няколко легла за кукли, столче за хранене, кошница за кола, кенгуру, активна гимнастика, това всичко е за куклите, всички видове барбита (снежанка, ариел, пепелчшка, уинкс ....), много на брой бебета с дрехи, животинки всякакви, с памперси, къщата на снежанка и джуджетата, лего няколко вида.... абе ако някой ми даде читава идея ще съм му много благодарна, наистина ми е проблем да измисля, а и бабите ще питат :(
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #67 -: Ноември 16, 2011, 16:35:36 pm »
ще взема да пробвам старовремския вариант да играе с квото си намери сам....
Тогава ще вземе да вади сешоари,миксери и изобщо всичките кухненски шкафове на показ :D.Имам си го вкъщи :D

*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #68 -: Ноември 16, 2011, 16:48:40 pm »
Като сте заговорили за подаръци, дайте идея какво да донесе дядо Коледа на нашата кифла  :D.
     
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #69 -: Ноември 16, 2011, 16:50:20 pm »
Като сте заговорили за подаръци, дайте идея какво да донесе дядо Коледа на нашата кифла  :D.

aaaa молим, аз бях първа :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #70 -: Ноември 16, 2011, 16:51:24 pm »
Стефи, не си ги изредила, та може пък случайно и да нямаш (ама надали). Но аз ще си кажа де. От предишната промоция в Хиполедн се сдобихме с пералня. Издава шум точно като истинската и дребната все гледа да натъпче някоя своя дреха вътре. Хареса ѝ, понеже и моята пералня харесва, пък аз гадината гадна не ѝ давам да пипа там. Днес гледах ютия и сешоар с допълнителни четки пак там. И разни фабрика за пица, фабрика за сладолед... Които дори не съм наясно как точно се ползват и за какво възраст са.
Много полезна бях нали :)
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #71 -: Ноември 16, 2011, 16:52:56 pm »
mimi26, пусни моля те линк на китарата като можеш.
Ето я розовата, за съжаление другата е свършила  :(
http://www.mytoys.de/Bontempi-iGirl-Elektr-Gitarre-mit-Headset/Spielzeug-Instrumente/Musikinstrumente/KID/de-mt.to.ca02.10.01/1601790
Харесала съм и това:
http://www.mytoys.de/Bosch-klein-BOSCH-Werkzeugkoffer-mittel/5-10-Euro/KID/de-mt.sl.sl01.02/1000113 че се вживяват на Чичо Майсторт  :lol: пак от някой подарък ще е  :lol: и без това ме питат всички.
Ето това е за по-големички деца, които обичат да се занимават с такива неща
http://www.mytoys.de/Simba-B%C3%BCgelperlenset-10-000-Perlen/KID/de-mt.sl.sl04/1525832
Ето още от този род
http://www.mytoys.de/TOTUM-Perlen-weben/5-10-Euro/KID/de-mt.sl.sl01.02/1548672
Снощи гледах от последните в Карфур по 12лв няколко вида.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 17:02:44 pm от mimi26 »
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #72 -: Ноември 16, 2011, 16:57:48 pm »
Като сте заговорили за подаръци, дайте идея какво да донесе дядо Коледа на нашата кифла  :D.

aaaa молим, аз бях първа :lol:

Абе на мен ми се върти една кухня в главата, че все ходи с чаша и лъжичка и "бъкаме шупата", ама не знам подходящо ли е за възрастта и.
     
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #73 -: Ноември 16, 2011, 16:59:27 pm »
Като сте заговорили за подаръци, дайте идея какво да донесе дядо Коледа на нашата кифла  :D.

Дани, казах ти кухня- детето ще му е интересно
или количка на първо време с плодове и зеленчуци, ще си я разкарва наляво-надясно хем
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #74 -: Ноември 16, 2011, 17:06:12 pm »
mimi26, благодаря! Ще търся тук. Инструментите (+ тезгях, куфар, каска и подобни) са най-любимите играчки на Тео.
Дани, за момиче кухня ми се вижда идеално.
Pesheck, дори не съм подозирала, че съществува пералня играчка  :oops: това печки, ютии знам, но пералнята ме смая
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #75 -: Ноември 16, 2011, 17:07:35 pm »
Дани, за момиче кухня ми се вижда идеално.
Защо само за момиче  :lol: и ние имаме кухня и е на почит у нас. Голям зор докато намеря не-розова  :lol:
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #76 -: Ноември 16, 2011, 17:08:41 pm »
ааааааааааа да  то не че като има играчки за половината махала, не са ми пострадали маша, сешоар, добре че преса и епилатор отцеляха и още куп неща дето не са за игра
обаче любимата му игра е да троши нещо, независимо какво, днес например е столчето за хранене, то верно че пласмаса, ама и бая сила трябва
и всичкото това нарочно
по едно време ми викаше, айде да ми купиш нещо и при въпроса какво ми нещо, искам да чупя
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #77 -: Ноември 16, 2011, 17:11:14 pm »
Ние имаме и прахосмукачка дето си шуми, има си специално отделение, в него събира боклука. Това й беше любимия подарък до скоро.

Ей такава :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #78 -: Ноември 16, 2011, 17:17:42 pm »
Ооооо, нашата, вярно по-проста но отдавна е разкостена. Но пак си бръмчи с нея. Тя мина в друг клас и сега чисти дистанционно. Самото тяло си бръмчи някъде в стаята, а малката обикаля с тръбата наоколо. Маркуча е поел в неизвестна посока. :D
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #79 -: Ноември 16, 2011, 17:24:33 pm »
Добър ден  :)
Благодаря на Дани за въпроса за подаръка, а на Мини за отговора  :D
И аз съм на вълна подаръци и съм в чуденка какво е подходящо за нашата възраст, какво евентуално ще й е интересно. Също си мислех за кухня, някаква кукла, строител, ама незнам какво ще измисля накрая  :)
В момента най-интересната вещ у дома е сушилника, сваля дрехите оттам и се мъчи да се катери  :lol: Аз съм тръгнала играчки да избирам  :lol:
Много обича книжки, вече има 10тина, разглеждаме ги, рядко се заслушва като й чета, но пък показва кое какво е и назовава част от животните  :)

Мими, и аз те чета с интерес  :) Много полезна информация ни даваш  :)

Гане, страхотна прахосмукачка!  :)
Преди 2 години за Коледа бяхме подарили на племенницата ни, е не такава  :wink:, но на същия принцип, с отделение за събиране на боклука, даже едно пакетче с морска пяна имаше, да се пръска и после да се събира с прахосмукачката  :lol:


Събирам още идеи за подаръци  :)

Хубава вечер  :)
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 17:27:26 pm от Eли:) »