0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #40 -: Ноември 15, 2011, 19:55:12 pm »
Оооо, това с дакела го имаше филмирано. Не помня дали го даваха за лека нощ. Аз обаче като виден инфантил го гледах много редовно. Много хубаво и без никакви екшъни и насилие.
И докато сме на тема детски филми, кажете ми моля ви кажете ми какво е туй чудо "Спондж Боб Квадратни гащи"? Засичам го от време на време и винаги ме изумява. Детето естествено го кръсти "мука" - маймунка, както нарича всичко непознато за нея. Ма то и на маймунка не прилича даже.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #41 -: Ноември 15, 2011, 20:15:25 pm »
Пешек, моят син го нарича това нещо "Кашкавалчето" :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #42 -: Ноември 15, 2011, 20:21:44 pm »
Хубава седмица на всички желая.

В нас всички сме добре:) Децата са здрави и си чакат рожденния ден:) Не че разбират, но докато избирах торти не спряха да повтарят ден-ден понеже скоро бяхме на детски рожден ден и духаха свещички:). Ще празнуваме в събота с роднини и в неделя с дечицата на приятелки.

Днес трябва да са излезли резултатите на Никол но не посмях да звънна. Утре ще разбера какви са.
На Алекс конците му ги махнах сама като заспа и му спестих (а и на себе си) една истерия и стрес по-малко.
На Ники в четвъртък ще и махат конците. Сменям и превръзките всеки ден и нещо ми се струват доста зачервени разрезите и малко подути. Може да е нормално, но дано не са възпалени. Не я болят като я натискам.


*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #43 -: Ноември 15, 2011, 20:34:46 pm »
Delica, дръж ме в течение за похожденията на Иван, моля те! обожавам котки, а пък тоз Иван е явно голям образ, освен това ти имаш дарба да пишеш. :)

в тази връзка, похожденията на Иван силно ми напомниха за една много хубава детска книжка от съвременен български автор (да не повярваш!), която се казва "Мили бате! Писмата на един дакел..." от Станка Пенчева. горещо препоръчвам за деца над 4-5 години. става дума за градския дакел Джери, пратен за лятото при баба на село, който описва похожденията си в писма до своя малък стопанин. 

Страхотна книжка-имахме да я четем след първи клас.Наскоро приключенията на дакела ги даваха по канал1 за лека нощ!
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #44 -: Ноември 15, 2011, 21:01:20 pm »
За домашните любимци - обещала съм като станат в първи клас и могат да се грижат за животинче, да си вземем котенце. Само че миналата седмица видяха мама котка с два мъника в съседната градина и сега искат да вземем три котки. Плюс хималайската мечка от зоологическата (разчистиха място в хола за клетката й), както и едно диво прасенце. Обаче за него трябвало локва и решиха да я направим пред радиатора, за да не изстине прасенцето, като е мокро. Само за нас с баща им не разбрах дали са предвидили място...
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #45 -: Ноември 15, 2011, 21:04:02 pm »
За домашните любимци - обещала съм като станат в първи клас и могат да се грижат за животинче, да си вземем котенце. Само че миналата седмица видяха мама котка с два мъника в съседната градина и сега искат да вземем три котки. Плюс хималайската мечка от зоологическата (разчистиха място в хола за клетката й), както и едно диво прасенце. Обаче за него трябвало локва и решиха да я направим пред радиатора, за да не изстине прасенцето, като е мокро. Само за нас с баща им не разбрах дали са предвидили място...

хахахахаха Стефкееее, ще ви приютя у нас, а моите ще пратя у вас да си отглеждат заедно зоопарка :lol: :lol:
Деса не спира да мрънка денонощно за куче, побеля ми косата, то не беше като стане на 15, на 13, на 10 г., мъкааааа. Или поне рибки, то рибките няма лошо, ама Еленка като захлупи аквариума на пода 3 пъти и ще изчезнат безследно след това :lol:
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #46 -: Ноември 15, 2011, 21:29:49 pm »
Ох момичета как се хилих до сега четейки за желанията на вашите малки слънца.И аз като малка винаги исках животни, а майка парираше ударите добре е предаде се накрая като бях около 14-15 г.Сега си имаме две котки и ми пълнят душата.Да са ви здрави децата и все така да ви радват :)

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #47 -: Ноември 15, 2011, 22:04:28 pm »
Моето иска или кученце, или две момиченца :)
Питам го: Що момиченца за домашен любимец, бе Мони?
Отговаря ми: За да вършат цялата работа, дето ти ме караш да правя :pipy_longstocking:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #48 -: Ноември 15, 2011, 22:11:20 pm »
Аз исках и исках коте. Мама обаче - желязна. Втората година като студентка прибрах едно улично коте, малко. Заведох го в къщи за един уикенд и решихме да остане седмица, пък на другото ходене до в къщи да си го прибера. Като си отидох не можах да си позная къщата. По дивани и канапета навързани кълбенца и дрънкалки, за хайванчето да си играйка милото. Както се сещате така и не си прибрах котето. Ама то не че нещо, ами понеже аз студентка, брат ми войник и да не скучаят нашите. :lol:
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #49 -: Ноември 15, 2011, 22:14:42 pm »
Моето иска или кученце, или две момиченца :)

Едното желание може и да му го сбъднете, ама за другото ще трябва да се погрижи сам  :wink:
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #50 -: Ноември 15, 2011, 22:31:43 pm »
Моето иска или кученце, или две момиченца :)

Едното желание може и да му го сбъднете, ама за другото ще трябва да се погрижи сам  :wink:
Сега ме вкара в размисъл кой какво трябва да свърши :lol:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #51 -: Ноември 15, 2011, 22:43:28 pm »
ани, мармотът вика да произвеждате две момиченца.  :lol:

Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #52 -: Ноември 15, 2011, 23:00:38 pm »
Ние сме страстни любители на "Ауууу", т.е. "Ну, погоди!".Хленчим пред компютъра,докато не се появи вълкът, заекът нещо не го долюбваме. Аз сега виждам други неща в това филмче и пак много му се наслаждавам. Франклин и филмиран, и книжен ни е настолен, само че при нас е "Канука Акин". :D
А дакела и аз го гледах преди години с огромно удоволствие.
По принцип издателство "Жанет 45" има доста симпатични авторски книжки за деца от български писатели. Имаше една "Мило дневниче"/ако не бъркам/ - истории за мишката Метличина и нейния възлюбен плъха Шипко/много храбър тип!/.Тя е и с истински готварски рецепти за всяка история- нещо като "Като вода за горещ шоколад" за деца...Малко е по-скоро момичешка, но е страхотно написана.
За по-мъничките много обичам историите за зайчето Рики/изд. "Фют"/ и една поредица на Инфо Дар- Малки приказки за добри деца- с хубави  истории и невероятни оригинални илюстрации. Аз много трудно намирам книжки с оригинални илюстрации, а не мога да понасям дисниевски или клип-артовски.

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #53 -: Ноември 16, 2011, 09:36:12 am »
Аз пак се включвам с изгодни предложения за играчки  :lol:
Май само аз съм на такава вълна вече  :lol:
Вчера от хиполенд купих ето това: за подарък от Дядо Коледа в градината
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/659_1094/products_id/13684
за сумата от 15.71лв.  :wink: Промоцията е до 20.11. Има още играчки намалени с 55%, също и ботушки и пантофки ( по 4-5лв). На 25.11 всички играчки ще са 25%намаление.
Ако още нещо изгодно набарам, пак ще пиша  :lol:
Имам голям вграден гардероб в коридора, вече там е склада на Дядо Коледа  :lol:
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #54 -: Ноември 16, 2011, 11:18:01 am »
Лис чакаме добрите резултати  :D

И аз съм на вълна рожден ден. Имаме по-малко от месец, а още не съм решила къде ще отпразнуваме първата годинка на Ники, с деца ли, с възрасти ли, каква торта да поръчам...  :D Приятни вълнения.  :D

*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #55 -: Ноември 16, 2011, 11:36:08 am »
Мими аз те чета с интерес да знаеш.Много си ми от полза с тоя Бъс,че иван счупи подобна играчка на едно комшийско дете и тъкмо ще се реванширам сега.
А нашите евентуални подаръци от дядо каледа за сега ги пиша на един лист и всеки ден почти нещо отпада и друго се добавя.А кога ще се купуват не се знае,сигурно последния възможен момент пак както всяка година.
В нас се гледа най-много Спортакус,всичко друго по-рядко.
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #56 -: Ноември 16, 2011, 11:45:15 am »
Мими26, докато си на вълна магазини кажи моля те от къде купуваш спални чували 120см?
Беше споменала нещо.

Чета те и аз за идеите за подаръци, ама наш Боян само от Маккуин се интересува. Гащи да са, с маккуин да са  :?

Животно в къщи ако има, Боян съм сигурна че ще се изнесе. Не ги харесва и тва е. Казва на пътя "ау че сладко котенце", но да го пипне почти няма шанс. Искаше по едно време лилава костенурка, ама не намерихме и се отказа  :lol:
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #57 -: Ноември 16, 2011, 14:29:03 pm »
 :jump12:

Моделите са за това, трябва да търпят! Че кво ще им стане от малко лак! Ама ха!

Ей, Лис ти и за хирург ставаш!!! Сигурна съм в добрите новини за сладура Никол! Ще имат най-страхотния рожден ден, сигурна съм!!!

Мими, голям склад има тази година тоз Дядо Коледа у вас!

К/р/оки, аз дадох поръчка и ми ушиха две чувалчета. /Тази дума беше забранена докато не се съгласи да спи с тях./ Това е ролклята на феите за сън, ако не знаете! :wink: :oops:
Срещу Общината има едно магазинче по реда на банките за спално бельо 23 лв мисля бяха. Избираш си плата, както и размерите.
Моите бяха отворени отдолу, щото мойто не може да търпи краката му да са завити, а и по безопасно като реши да търчи я до моето легло, я до тоалетна. Вдига "фустата" както казва татко и и "пали" :)
*
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #58 -: Ноември 16, 2011, 14:58:08 pm »
Кроки, идваш на гости, виждаш нашите и ако ти харесат ти взимам такъв за около 10-12лв( мин.година бяха толкова). Ще говорим пак в неделя.
Камион от филма "Колите" има в тойса за около 10евро. В Хиполенд също има много работи с Макуин, можеш на 25ти да се възползваш.
Мими. и при нас има всеки ден нови неща като желания, но Дядо Коледа носи каквото реши  :lol:
Яна, склада наистина е голям  :lol: За момента е прибрал: 2 големи самосвала, лего кутия 480части, 2 ръчни колички с лопатки и т.н., 2 Бъза, 2 кухни на Снежанка, в момента и подаръците за лисичетата  :lol:
И аз чакам добри новини от Лиса...
Re: Студена ноемврийска седмица 14 - 20.11.2011
« Отговор #59 -: Ноември 16, 2011, 15:04:14 pm »
Пешек, моят син го нарича това нещо "Кашкавалчето" :)
[/quote
А бе то и аз да си призная, когато го гледах преди години за пръв път с децата на наши приятели го мислех за парче сиренце, та се наложи децата да ми обясняват как се казва и че всъщност било "гъбичка".