0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Преглед при Кацаров + информация
« -: Ноември 05, 2011, 19:13:27 pm »
Здравейте момичета,

от скоро разбрахме че съпруга ми е влошена спермограма- диагноза Олигозооспермиа....

Искам да ви попитам някой знае ли как протича прегледа при д-р Кацаров- ще му прави ли нещо, ще го преглежда ли или само гледа изследванията, които в момента са една спермограма....

Освен тази бърканица която вече сме направили и този Фертилайд който разбрах, че препоръчва да се пие- изписва ли и други лекарства, или различни начини по които да се пие....

Всичко като информация ще ми е от полза
*
Re: Преглед при Кацаров + информация
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2011, 19:50:11 pm »
На преглед може да отиде двамата.Носете си всичките правени до тук спермограми.Док  ще ги разгледа, ще ви разпита за подробности, правени процедури и т.н.След това ще прегледа на ултразвук мъжа ти (в друга стая) и мануален преглед ще му направи.След това ще ви се назначи лечение.Успех!
Re: Преглед при Кацаров + информация
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2011, 09:42:15 am »
Не бива да се притеснявате, доверете се на д-р Кацаров,задайте всичките си въпроси и ще получите отговор.Когато отидохме при него бяхме притеснени, защото отношението на много лекари, към пациента е грубо, но при него не е така. Той е от лекарите, които ти казва нещата 1/1 и не дава напразни надежди, но ако ти каже, че ще стане, значи ще стане. За съжаление ние не можахме да чуем, хубави неща, но ..... надеждата умира последна! :balk_103: Успех!
Re: Преглед при Кацаров + информация
« Отговор #3 -: Януари 21, 2012, 13:59:13 pm »
гери, при вас какъв е проблема, и ние не чухме нищо добро там, а Лазаров от Тина Киркова, даде надежда, аз не знам какво да правя?
Re: Преглед при Кацаров + информация
« Отговор #4 -: Февруари 13, 2012, 17:10:41 pm »
Здравеите исках да ви помоля за кординати на този д-р Кацаров как може да си запи6ем 4ас?Тъи като и ние сме със ло6 мъжки фактор и 3 неуспе6ни икси опита.Много ви благодаря.
*
Re: Преглед при Кацаров + информация
« Отговор #5 -: Февруари 13, 2012, 17:21:04 pm »
http://www.drmilenkatzarov.com/ обаждатесе по телефона и записвате час.Носите си всички спермограми и други изследвания правени на мъжа.

Re: Преглед при Кацаров + информация
« Отговор #6 -: Февруари 14, 2012, 17:32:47 pm »
Здравейте, и на нас ни предстои преглед при д-р Кацаров.Интересува ме каква е цената на прегледа?Благодаря :-)

*
Re: Преглед при Кацаров + информация
« Отговор #7 -: Февруари 14, 2012, 17:36:49 pm »
По спомен 40 лв. първичния.

*
Re: Преглед при Кацаров + информация
« Отговор #8 -: Март 07, 2012, 14:27:08 pm »
Здравейте последната спермограма на мъжът ми е от април 2011 трябвали да имаме по нова за преглед при д-р Кацаров
*
Re: Преглед при Кацаров + информация
« Отговор #9 -: Март 07, 2012, 16:57:53 pm »
Не си спомням кога ни беше правена последната СГ, преди колко време де.Но поне две СГ-та трябва да имате де.Дано другите се включат да кажат.

*
Re: Преглед при Кацаров + информация
« Отговор #10 -: Март 08, 2012, 10:06:09 am »
Здравейте последната спермограма на мъжът ми е от април 2011 трябвали да имаме по нова за преглед при д-р Кацаров

Желателно е, за да е ползотворен прегледа. Още - полови хормони, щитовидни хормони, микробиология, уреаплазма, микоплазма, хламидия.
Аз водих мъжа ми с тази "екипировка" :). Доктора разгледа всичко, направи УЗИ преглед, беше доста директен:). Нямахме делеции на У- хромозомата към деня на прегледа, но той категорично заключи, че там проблем няма. Доста по-късно, когато пуснахме пакет генетични видях, че е бил прав.
*
Re: Преглед при Кацаров + информация
« Отговор #11 -: Март 08, 2012, 12:52:03 pm »
Благодаря за отговорите но досега има правена спермограма и хламидий незнам защо нямя други изследвания .
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Преглед при Кацаров + информация
« Отговор #12 -: Март 08, 2012, 13:45:41 pm »
http://www.drmilenkatzarov.com/ обаждатесе по телефона и записвате час.Носите си всички спермограми и други изследвания правени на мъжа.

Много полезна информация! Благодаря за линка!