0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Не съм сигурна в кой форум да пусна тази тема, за това се извинявам, ако съм се объркала. Предстои ми ин витро и до колкото разбирам единственото, което не съм правила до момента като изследвания са генетични и имунологични изследвания.
Имам едно нормално забременяване и раждане. Нужно ли е да ги правя тези изслевания сега?
Другото ми питане-трябва ли да ида ма мамолог преди да започнат стимулациите?

п.с. забравих да напиша, че няма смяна в партньора, само че сега спермограмата е влошена.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ин витро след нормално забременяване и раждане
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2011, 17:41:20 pm »
генетични изследвания - определено не.
имунологични - вероятно не. поради каква причина се прави инвитрото, все пак?
на мамолог - не, ако не си в съответната рискова група по възраст или фамилна обремененост.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Ин витро след нормално забременяване и раждане
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2011, 21:23:45 pm »
мъжки фактор, морфология 7% и малък обем сперматозоиди в еякулата-18 млн/мл.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ин витро след нормално забременяване и раждане
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2011, 22:58:19 pm »
значи и имунологични не са необходими.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!