0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Искам да попитам - как да си продължа графиката, след като цикъла ми започна на 27.10?
*
Re: как да започна нова графика, след нов цикъl
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2011, 10:28:22 am »
Новия цикъл е нова графика.
След като си отбелязала че ти е започнал новия цикъл календара вече е отделил двете графики - едната на предния ти цикъл и е направил нова за новия цикъл.

Така че не трябва нищо да правиш - просто си записвай данните. Всичко друго е автоматизирано.
Re: как да започна нова графика, след нов цикъл?
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2011, 10:47:51 am »
beast, погледни й графиката - тя е отбелязала новия цикъл, но графиката остава слята.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: как да започна нова графика, след нов цикъл?
« Отговор #3 -: Октомври 31, 2011, 12:01:52 pm »
Благодаря ви, разбрах защо така се получило. Не съм отбелязала цикъла от миналия месец, тъй като по късно започнах да си правя овулационен календар. Поне така мисля, че проблема е от това :)
*
Re: как да започна нова графика, след нов цикъл?
« Отговор #4 -: Ноември 01, 2011, 12:37:43 pm »
Всичко е наред - просто не се знае кога е започнал предния и цикъл и всички данни докато може да се отцепи нов цикъл се приема за сегашен цикъл.

Момичето сега е започнало да ползва календара и има вкарани само няколко дни които не са червени, след тях малко червени и сега е в средата на първия си цял цикъл.
Като завърши първия си цял цикъл с отбелязване на нови червени дни ще се отцепи всичко до тук като първи цикъл и всичко след началото на втората група червени дни като втори цикъл.

Спокойно всичко е наред :-)

Ако искаш миже да сложиш най-отпред на дните си един кървящ ден и той ще обособи първия ти цикъл а този който сега записваш ще се отцепи като втори.
*
Re: как да започна нова графика, след нов цикъл?
« Отговор #5 -: Ноември 02, 2011, 09:40:40 am »
Благодаря ти :)