0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Fanny
« Отговор #140 -: Декември 29, 2011, 13:07:06 pm »
 :bori_023:
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #141 -: Януари 03, 2012, 21:59:24 pm »
 Успешен ловен сезон сладурке :pleasantry: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Дано това да е вашият месец :bfp:. Много цунки :bighug: :balk_104: :balk_104: :balk_104:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #142 -: Януари 04, 2012, 19:02:36 pm »
Успешен ловен сезон сладурке :pleasantry: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Дано това да е вашият месец :bfp:. Много цунки :bighug: :balk_104: :balk_104: :balk_104:
Дай Боже още този месец да се зарадвате във вашата къща с едно бебче! :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #143 -: Януари 04, 2012, 19:06:30 pm »
Дай Боже   :bfp1:. И от мен много :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #144 -: Януари 06, 2012, 16:22:35 pm »
mila   stiskam gi   silnoo :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #145 -: Януари 06, 2012, 17:12:41 pm »
 osi_9 :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :babyflips: :crossfingers: :crossfingers: :hug2:
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #146 -: Януари 06, 2012, 19:07:05 pm »
Fanny къде се губиш миличка :ask:. Липсваш ни. Много късмет ти пожелавам и дано този месец е и твой :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Цунки :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #147 -: Януари 07, 2012, 15:07:33 pm »
 :goodluck: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #148 -: Януари 07, 2012, 19:13:01 pm »
Здравейте милички и за Много години!Бъдете здрави и дано 2012г донесе чаканите бебчета на всички нас :bighug:Нямам време да ви нагледам аз хубаво,но ще си наваксам при първа възможност :DАз нямам надежди за този месец,не съм мерила Т нарочно,нямах и симптоми за овулация,пия си билките за обмяна на веществата и равнеца,така,че чакам да ми дойде,а от другия месец почвам пак с Т и тестове за овулация.Целувки на всички вас,много хубава година и пълна с  :bfp: :bighug: :goodluck:




Re: Графиката на Fanny
« Отговор #149 -: Януари 08, 2012, 21:01:38 pm »
 Само така миличка :balk_103:. Звучиш ми много оптимистичо настроена и това е добре. Така е и аз вярвам ,че 2012 ще ни донесе много бебчета :babyflips: :babyflips: :babyflips:. Цунки сладка :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #150 -: Януари 10, 2012, 10:04:11 am »
Миличка дано още този месец те споходи чудото! Благодаря ти за хубавото пожелание! Да ти се връща!  :bighug: :hug2: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :babyflips: yahoo_17 stork-boy
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #151 -: Януари 10, 2012, 17:37:10 pm »
  Fanny успех слънчице :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Цунки :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :balk_104:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #152 -: Януари 11, 2012, 12:40:37 pm »
 :goodluck: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #153 -: Януари 11, 2012, 18:46:38 pm »
Здравейте милички!Днес мъжа ми си направи спермограма,прави си я в клиника по стерелитет и се оказа от морфологията,че има едва 10% нормални сперматозоиди,останалите 90% са с различни аномалии,на главичката,на опашката и т.н. :( osi_12 Отделно и концентрацията е по-малка от нормалната...вероятно и при трите ми забременявания сперматозоида е бил дефектен и природата си е казвала думата...Чух се с лекарката ми и според нея вариянта остава ИКСИ,като това ще е добре ако може да стане,за да не се налага направо ин-витро,но най-вероятно ще може.Другата седмица по план ще отидем двамата при нея да си поговорим.Незнам какво да кажа,отчаяна ли съм....незнам...поплаках си...мисля все пак да не се хвърляме веднага по процедурите,нито имаме пари в момента за това нито психиката ми е подготвена,може би ще си дадем още почивка,пък може и да уцелиме здрав и хубав сперматозоид....Ееее оплаках ви се едно хубаво....Прегръщам ви и ви желая здраве,късмет и търпение :bighug:




*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #154 -: Януари 11, 2012, 19:01:55 pm »
Спокойно миличка, всичко ще стане когато му е писано. Починете си малко, между другото аз на моя профилактично си му варя чай от бабини зъби, пие всеки ден по едно хапче фолиева, селен и ветамин Е- това е точно за да се произвеждат качествени ловци, калций, цинк и магнези също. Това ни е казано от уролог, макар че той е добре при планиране на бременност и мъжа трябвало да взема хапчета.  Нищо няма да му навреди а напротив.
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #155 -: Януари 11, 2012, 19:21:36 pm »
Fanny, Dida771 е права.Или му давай бабини зъби или му купи Трибестан.Моят мъж беше с активноподвижни няма и 2%(направо трагично), но след 1 месец прием на Трибестан(изцяло на билкова основа от извлек на бабини зъби) спермограмата му значително се подобри на 38%.Така че, не се притеснявай това е поправимо  osi_9 :bighug:
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #156 -: Януари 11, 2012, 19:35:31 pm »
Fanny само спокойно  yahoo_33 само да ти кажа че то момента никога няма да е подходящ от гледна точка на пари и т.н. винаги ще има нещо друго на преден план  :oops: А ти незнам дали знаеш но ИКСИ и ИНВИТРО е почти едно и също що се отнася до процедурите за стимулация при жената.  :crossfingers: :crossfingers: дано не се стига до там,но пък е важен крайния резултат
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #157 -: Януари 11, 2012, 19:51:59 pm »
Фани, не се отчайвай, миличка! Аз за разлика от момичетата не мога да ти помогна с информация, понеже не съм наясно по този въпрос, но знам, че е важно първо да се успокоите, да си дадете една почивка и да помислите какво ще предприемете по-нататък. Времето ще си каже думата и дано късметът да е с вас! Ние всички ще те подкрепяме с каквото можем  :bighug:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #158 -: Януари 12, 2012, 09:31:47 am »
Благодяра ви за подкрепата милички,много сте ми добрички всички  :lol: Довечера ще имаме още едно мнение за спермограмата,но според мен на чудеса едва ли мога да се надявам особено,а и вече ми омръзна от напразни надежди,чувствам се обезверена,незнам защо всичко трябва да става толкова трудно,а има жени които забременяват от раз,раждат и даже не искат и да си погледнат бебетата после,не е честно....Както и да е,ще събираме сега мнения и препоръки.Хубав ден милички!




*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #159 -: Януари 12, 2012, 09:37:23 am »
Благодяра ви за подкрепата милички,много сте ми добрички всички  :lol: Довечера ще имаме още едно мнение за спермограмата,но според мен на чудеса едва ли мога да се надявам особено,а и вече ми омръзна от напразни надежди,чувствам се обезверена,незнам защо всичко трябва да става толкова трудно,а има жени които забременяват от раз,раждат и даже не искат и да си погледнат бебетата после,не е честно....Както и да е,ще събираме сега мнения и препоръки.Хубав ден милички!
Така е мила,но живота е  борба!!Човек се бори до когато е жив за едно или друго.Нашата борба е такава!Всеки си има по нещо,нещо за което се бори и стреми!!Няма да се очайваш!!Когато ,човек иска нещо толкова силно,то става!Просто е въпрос на време.При едни по-бързо,а при други по-бавно.Знам ,че това чакане е ужасно ,но важното е ,ЧЕ ЩЕ СТАНЕ!! :grouphug2: