0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #60 -: Ноември 13, 2011, 13:14:02 pm »
дано   се появят  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #61 -: Ноември 13, 2011, 14:54:44 pm »
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #62 -: Ноември 14, 2011, 09:32:53 am »
Стискам палчета мила , дано месеца е успешен  :)
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #63 -: Ноември 16, 2011, 19:04:26 pm »
Незнам вече дали ще е успешен месеца,теста много ме натъжи,беше ми криво цял ден,знам,че може да е още рано,знам,че може и теста да е прав,но много ми се искаше да видя така желаните две чертички.Гърдите продължават да са ми доста болезнени и непрекъснато усещам,че все едно корема ми е подут....Незнам,подготвила съм се психически,че тия дни ще си ми дойде както винаги,пък ако не-ще съм най-щастливата на света :D  Хубава вечер от мен  :bighug:




Re: Графиката на Fanny
« Отговор #64 -: Ноември 16, 2011, 20:44:41 pm »
 Дай Боже да е второто, слънчице :bfp: :crossfingers:. Пожелавам ти го от все сърце. Цунки :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :balk_21:
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #65 -: Ноември 16, 2011, 20:46:25 pm »
Според мен може и да е този месец, не се предавай. Относно симптомите, най-вероятно няма да разбереш ако си бременна по тях :wink: Графиката ти е супер!
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #66 -: Ноември 17, 2011, 09:09:55 am »
Дано не ти дойде! Много късмет мила! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #67 -: Ноември 17, 2011, 09:44:17 am »
Фани, мисли положително! Като гледам графиката е добре! Искрено се надявам да е било рано за тест! Много стиснати палчета от мен, миличка! :crossfingers:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #68 -: Ноември 17, 2011, 10:15:28 am »
Дано мила,бебо да е станал!!Искрено стиснати палчута!! :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #69 -: Ноември 17, 2011, 18:20:34 pm »
Благодаря ви милички за подкрепата и позитивната енергия с която ме зареждате  :D Много се надявам скоро всички да си гушкаме бебчетата  :bighug: Ако не е станало и този месец ще го преживея някак,както преживявам вече всеки цикъл от две години,но ме притеснява,че ако ми дойде значи има някакъв по-сериозен проблем.Според мен не е нормално при прием на клостил да имам толкова дълги цикли.Лекарката твърди,че като го спра нещата би трябвало да се нормализират.Това ме притеснява повече но и да го мисля нищо не мога да направя...Както и да е.Целувки на всички и ви желая  :goodluck: и  :bori_003:




Re: Графиката на Fanny
« Отговор #70 -: Ноември 17, 2011, 18:34:12 pm »
 Успех Fanny :crossfingers:  . Не му мисли много-много. Иначе докъто няма  :witch:надежда има. Дай Боже, миличка :balk_21: :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #71 -: Ноември 18, 2011, 13:37:55 pm »
 :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #72 -: Ноември 18, 2011, 16:39:04 pm »
Ами графика ти ти е добра, температурата е висока, вещицата я няма-значи има шанс. Не бързай да си мислиш, че имаш проблеми. Не се притеснявай, дано видим положителен резултат. Късмет!
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #73 -: Ноември 18, 2011, 20:02:29 pm »
 :crossfingers: :bfp: :crossfingers: :bighug: :goodluck:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #74 -: Ноември 19, 2011, 09:55:59 am »
Фани,късмет и от мен..не си попълвала графиката от два дни,дано БТ е висока :)
И да попитам от колко време пиеш клостил?

Сега видях от колко време ги пиеш?
Но съм любопитна в коя клиника си ? :)
« Последна редакция: Ноември 19, 2011, 10:01:53 am от jolie16 »


*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #75 -: Ноември 19, 2011, 11:54:13 am »
Здравейте момичета.Вчера сутринта рано получих много силни болки ниско в корема,бяха ужасни,мъжа ми много се уплаши и ме закара в спешното.Пуснаха ми изследвания,които бяха Ок,но пък и болката отшумя докато обикалях от кабинет на кабинет и ме гледаха лошо и като натрапник.Както и да е.Следобяд отидох при гинеколожката ми,оказа се,че си имам една много хубава киста,почти 4 см на десния яйчник,която сега ще трябва да стопявам с дуфастон,защото иначе въобще не се знае кога ще ми дойде,няма ни вест ни кост от цикъл.Това,което най ме изуми са два фоликула в левия яйчник.На 14тия ден от цикъла като бях на УЗИ на левия яйчник нямаше нищо,имах три на десния.Как и откъде и защо толкова късно се взеха тези двата? :ask: Как мислите,ако те сега се спукат дали има шанс или яйцеклетките биха били негодни?Мисля да не продължавам с клостила,явно освен проблеми друго няма да ми докара ... ще се насоча следващите няколко месеца към билките и ще си дам почивка от лекари и лекарства.Прегръщам ви всичкиэ :bighug:




Re: Графиката на Fanny
« Отговор #76 -: Ноември 20, 2011, 18:52:21 pm »
 Ох милиличката ми тя. И аз не мога да кажа нищо  слънчице,защото не съм компетентна по въпроса,но ти пожелавам много бързо нещата да си дойдат на мястото и да запрятате ръкави отново :bed: :balk_56:. Цунки :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :goodluck:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #77 -: Ноември 23, 2011, 10:58:34 am »
Мила пратих ти инфо в ЛС. Отивай до Поп Богомил и се консултирай там със специалиста.
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #78 -: Ноември 23, 2011, 18:32:08 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :goodluck:
*
Re: Графиката на Fanny
« Отговор #79 -: Ноември 23, 2011, 20:37:56 pm »
Благодаря още веднъж  :D Чакам само да дойде М и почвам да се лекувам чрез природата,аман вече от тая химия,с какво ли не ме тъпкаха...Мисля и да се опитам някак да си прочистя мозъка от тази фикс идея за бебе,защото чувствам,че ще откача.Рано или късно ще си имаме нашите бебчета ,на вас ви пожелавам да е колкото се може по-рано :D защото аз точно в момента искам само да ми дойде,колкото е невероятно да звучи,че да ходя да видя дали се е махнала пустата киста.Целуваааааааааам ви всичките и мноооооого  :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: