0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Гледайте предаването днес-с участие на Ваня Савова и д-р Табакова.
Тема Сурогатство и донорство!
СПоред мен се получи много хубаво предаване.
Всички участнички бяха страхотни.
Толкова съм щастлива, че вече са възможни такива предавания в България.
И че вече тези проблеми не са тема-табу.
« Последна редакция: Октомври 11, 2011, 14:07:00 pm от jam »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Гледах го, макар да се вкл по-късно, но участвах в дискусията във Фейсбук !
« Последна редакция: Октомври 11, 2011, 14:07:26 pm от jam »


*
Благодаря ви момичета :D
*
Може ли линк към предаването за неуспелите да го гледат?

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Благодаря, джам! Много беше интересно. Дано да има повече донори! Повечето жени, които биха могли да станат донори, наистина си нямат представа, че някой може да има нужда от тяхната помощ.

Здравейте момичета,искам да попитам дали някой си е пращал документи на имейла на предаването "На кафе" за една безплатна инвитро процедура,много момичета споделиха че изпращането на посочения имейл дава някаква грешка и не може да се изпрати,включително и аз опитах - невъзможно!Дали някой е изпратил документите си?И ако е така нека сподели как?Благодаря ви предварително:)
Здравейте,
аз опитвах и вчера и днес да изпратя на посочения имейл, но ми връща списък с имейли с домейн "ntv.bg" и съобщение, че изпращането до тях е неуспешно. Хубава инициатива, но явно поради технически проблеми не всички ще можем да се включим в жребия.
Момичета сега прочетох в сайта им този коментар:
"Даниела
Говорих с предаването по телефона. Казаха, че получават писмата на централния мейл. Така че да не се притесняваме."

Вероятно са получени писмата ни :D

Извинявам се за отклонението от темата.
« Последна редакция: Октомври 20, 2011, 17:46:25 pm от barklet »




My first, my last, my everything!
az opitah da pratj mail na Gala i po drugi temi, pak nisto ,
i ne wjrwa mche izobsto sa i dostaweni ..

 Njkoi da znae kak da se swargem po drug nachin ?