0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Първа дъждовна есенна - 10.10.2011-16.10.2011
« Отговор #180 -: Октомври 14, 2011, 18:43:15 pm »
За силантите Джам ме подсети, благодаря. Аз лично искам да му сложа, само не съм избрала кой да бъде стоматолог на детето. Покрай търсенето на психолози и логопеди, съвсем забравих за стоматолога.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Първа дъждовна есенна - 10.10.2011-16.10.2011
« Отговор #181 -: Октомври 14, 2011, 19:32:09 pm »
аз да попитам разбиращите майки. Искам да направя десерт с тиква и бисквити и орехи. За малкия мога ли да махна орехите и дали вместо мед мога да ползвам захар?
[/url][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Първа дъждовна есенна - 10.10.2011-16.10.2011
« Отговор #182 -: Октомври 14, 2011, 20:35:27 pm »
за малкия махни и захарта. тиквата е достатъчно сладък плод.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Първа дъждовна есенна - 10.10.2011-16.10.2011
« Отговор #183 -: Октомври 14, 2011, 21:07:42 pm »
проблемът ми е че не я яде хич :( С бисквити може и да я прояде. ще видим.
[/url][/url]
*
Re: Първа дъждовна есенна - 10.10.2011-16.10.2011
« Отговор #184 -: Октомври 14, 2011, 22:27:29 pm »
Да се изкажа за силанизирането на зъбите. Мъжо ми е казвал, че е хубаво нещо, но е много важно да е направено добре. В противен случай, то дори може да е вредно. Така че, не водете децата при случайни стоматолози.  :wink:


*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Първа дъждовна есенна - 10.10.2011-16.10.2011
« Отговор #185 -: Октомври 15, 2011, 18:56:03 pm »
Аз да дам отчет. Първия ден на кънки мина страхотно. Моника беше поверена на двама батковци, единя караше с по-напредналите, другия не се отдели от нея. Първо и повериха един пингвин на ски и направи с него две обиколки. Баткото обясняваше как да "рисува" по леда. След това оставиха пингвинчо, защото много се измори и продължиха. Пада, става ама тая ухилена муцуна не секна. Даже не искаше да се прибира после. Преди да я кача на кънките влязохме в залата в която тринират професионално фигуристи. Още тогава Мони полудя и едвам дочака 30-40 минути да се запознаем с баткото... Около хиляда пъти разказа на де що види, как един батко хвърлил една кака и тя паднала по дупе  :lol:. Докато разберат хората, че сцената зе разиграва на леда... :lol: Утре пак ще отидем. за другия месец мисля след кънките да минем през басейна. Днес направихме двете и по един крос на стадиона. Чакам в 8 вечерта да е заспала  :lol: Днес уж не беше изморена, на 6-тата минута на връщане от кънките вече спеше в колата  :lol: Та така си намерихме нещо което ще правим двете и ще си е времето само и лично за нас  :) Е мама още не се е качвала на кънки, но Мони като напредне, след нейните уроци ще учи мен  :)

Поздрави и усмивки.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Първа дъждовна есенна - 10.10.2011-16.10.2011
« Отговор #186 -: Октомври 16, 2011, 10:38:28 am »
Лиде, суперза кънките. Ще се научиш и ти като Мони нямада искаш да си тръгваш от пързалката.
Аз много обичам да карам кънки и живот и здраве като порастне моето момиче ще ходим заедно  :wink:

*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Първа дъждовна есенна - 10.10.2011-16.10.2011
« Отговор #187 -: Октомври 26, 2011, 02:01:38 am »
Има живот в чужбина за човека, който престава да е имигрантски и става нормален, пълноценен, хубав живот, а не просто съществуване или борба за оцеляване. И не е задължително да е бягане от някъде, нещо или някого, макар понякога и изначално да потръгне така.

Казвала съм го и преди: светът продължава да е по-голям, по-шарен и по-интересен, отколкото имаме време, желание и сили да научим и преживеем. С достатъчна уседналост добри приятели се намират навсякъде. Хубаво е да се научи чужд език и да се живее в чужда култура, не заради биографията и по-добри перспективи за работа, а по начин, който отваря нови хоризонти и помага да наздърнем в различен светоглед. Не е нужно да приемем всички чужди порядки и да се претопим, но е интересно и вълнуващо да приемем в ежедневието си нагласи, навици и обичаи, които не бихме преживели и открили, живеейки в България.

И понеже всички сме преживели комунизма, нека не забравяме колко важно е да имаме свободата да подредим живота си различно и другаде. Това продължава да е невъзможно за милиони хора в няколко държави по света.
"Свободата, Санчо..." - казал Дон Кихот.
Пък кой какво прави с нея вече зависи от нагласата, избора, куража, силите и други работи.

Подкрепям.
Още щом пресека границата в Бг ме обзема страх и паника.
Имам чувството че влизам в затвор.
Работата ми, която е доста напрегната, не ме стресира толкова.
Само мисълта за подмяна на паспорти и общуване с Бг "Институции" ме довежда до отчаяние.

Когато човек познае сладкия вкус на свободата цигулчице...  е друго.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Първа дъждовна есенна - 10.10.2011-16.10.2011
« Отговор #188 -: Октомври 26, 2011, 02:02:48 am »
За силантите Джам ме подсети, благодаря. Аз лично искам да му сложа, само не съм избрала кой да бъде стоматолог на детето. Покрай търсенето на психолози и логопеди, съвсем забравих за стоматолога.


"Силанти"? нова дума в Бг речник.. .
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.