0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Болки в тестис от 1 година
« -: Октомври 04, 2011, 11:11:59 am »
Здравейте,от около година имам постоянни болки в левия тестис които отшумяха за известно време лятото,но сега пак започнаха!Болката е тъпа,не много силна,но постоянна,като от време на време за няколко секунди получавам много силни болки между краката.Ходих на уролог(от Стара Загора съм),прегледа ме,назначи ми спермограма,която си направих в лаборатория,която той ми препоръча и ми каза,че всичко е нормално,наи-вероятно ставало дума за прекарана инфекция,изписа ми урорен(хомеопатично)и каза ,че ще ми мине!Болките продължават и незнам какво да правя!Ходя на фитнес,и в периода в който спряха болките,бях спрял да ходя.може ли проблема да идва от фитнеса,натоварванията или е от нещо друго?От около 15 годишен (сега съм на 30)имам проблеми с хернията,не съм опериран,но често ме наболява като се пренатоваря.Ако можете ,дайте ми съвет какво да правя,защото е явно,че от тези хапченца няма да се оправя,а този проблем почва доста да ме изнервя!Благодаря ви!
*
Re: Болки в тестис от 1 година
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2011, 15:03:08 pm »
Потърси второ мнение от уролог, който ще провери  за варикоцеле и ще направи микробиологично изследване за активна или прекарана инфекция. Това с хомеопатията е несериозно, не бих разчитала на такова лечение.
Във форума ще намериш отлични отзиви за д-р Начев (София) и д-р Мели Даскалова (Пловдив).
*
Re: Болки в тестис от 1 година
« Отговор #2 -: Октомври 04, 2011, 19:52:35 pm »
Уролог е доктор Кацаров(София), доктор Начев е ендокринолог.  :P

*
Re: Болки в тестис от 1 година
« Отговор #3 -: Октомври 04, 2011, 19:54:07 pm »
Пардон, така е, като повтарям имена наизуст след четене.
Права е Маги.