0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мили, момичета,
Добре дошли в навата ни темичка и нека тя ви донесе така желания подарък на всяка от вас и в най-скоро време да гушнете своите бебчета!
[/color]
« Последна редакция: Октомври 01, 2011, 10:03:52 am от katrin_sl »
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2011, 10:19:10 am »
Нова тема - нов късмет!
Благодарим ти, Катрин!
Хайде всички след теб :D
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #2 -: Октомври 01, 2011, 13:01:32 pm »
Мили, момичета,
Добре дошли в навата ни темичка и нека тя ви донесе така желания подарък на всяка от вас и в най-скоро време да гушнете своите бебчета!
[/color]
  Да се запиша и аз  :D Пък дано скоро всички да се пренесем и си направим друга темичка...Късмет на всички ,които ще започват :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и на всички очакващи  :bfp:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #3 -: Октомври 01, 2011, 13:45:51 pm »
Здравейте, записвам се в новата темичка, тъй като ми предстой инсеминация този месец. Нека новата тема донесе на всички много късмет и  :bfp:
 
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #4 -: Октомври 01, 2011, 18:21:32 pm »
Честита нова темичка! Пожелавам много късмет на всички и годината да завърши с положителен тест за всички участнички в темата!
Нека никой не се отказва от мечтата си, въпреки временния застой или неуспехи!
Ние с Катрин сме с вас, стискаме палци на всички, а и бебчетата (и моето, предполагам и нейните), ви пращат много целувки, целия късмет на света и мнооооооого бебешки прашец!
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #5 -: Октомври 02, 2011, 13:13:03 pm »
Благодаря за новата темичка Катрин, дано ни заразиш с твоята болест :)
Късмет на всички ни и дано има много положителни тестове.

Момичета колко време след спирането на дуфастона и утрогестана би следвало да ми дойде? Днес ми е трети ден след спирането, БТ е все още висока - 37,10.



Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #6 -: Октомври 02, 2011, 21:01:52 pm »
Зависи, при всеки е различно.
На мен си ми идваше цикълът, Утрогестан/Дуфастон не можеха да го спрат или забавят по никакъв начин, ако е тръгнал да идва.
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #7 -: Октомври 03, 2011, 08:35:38 am »
Ехе,най-накрая и аз да се добера до новата темичка..
Катрин,благодаря !
Дано последните 3 месеца от годината ни донесат много щастливи новини!
Целувки на всички!


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #8 -: Октомври 03, 2011, 08:43:11 am »
Хоп и аз в новата тема! Нека всичким сбъднем мечтата си! Целувки на всички борбени момичета! :grouphug:


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #9 -: Октомври 03, 2011, 10:27:24 am »
Здравейте момичета :)
Желая ви топла и успешна седмица, на започващите процедури успех, а на очакващите положителни тестове - МНОГО КЪСМЕТ. Стискам палци на всички!!!
На мен днес ми дойде и започваме с нови сили. Знам, че този месец ще успеем :)



Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #10 -: Октомври 03, 2011, 13:22:23 pm »
Привет, милички!
Утре ме приемат в болница за серклаж, а като за капак се разболявам и се чувствам зле. Сополи, гърло, кашлица, а нищо не ми дават да пия, освен Парацетамол.Може би ще ви посещавам рядко, но съм с вас и стискам палци на всички ви.
Целувки!
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #11 -: Октомври 03, 2011, 14:16:39 pm »
Късмет миличка,дано скоро се оправиш  :bighug:


*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #12 -: Октомври 03, 2011, 14:54:27 pm »
Късмет Катрин  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Дано всичко мине безпроблемно. Всъщност този процедура болезнена ли е как протича в упойка или не :ask:  :bighug:


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #13 -: Октомври 03, 2011, 16:18:45 pm »
Ще разказвам като ме изпишат. Знам само , че е с пълна упойка.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #14 -: Октомври 03, 2011, 17:56:57 pm »
Здравейте и от мен. Днес ходих на преглед-оказа се че тази стимулация край няма. започнала съм от 24.09. :? Тези фоликули много бавно растат ми каза доктора и че още до четвъртък ще ми слагат инжекции. Вие имали ли сте такава дълга стимулация за инсе?
 
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #15 -: Октомври 03, 2011, 21:27:20 pm »
Катрин, много стиснати палци от мен! Но като се знае, че е за добро, ще трябва да се изтърпи. Късмет, мила!
Тина, не е чак толкова дълга стимулацията. Аз съм с ранна овулация и последно на 9-ти ден слагах инжекция Мерионал. Но имам приятелка, на която се наложи да слага 3 пъти мерионал и още нещо, което не се сещам, като последния беше на 14-15-ти ден. Така че, спокойно, всичко е под контрол щом редовно следиш нещата. Стискам ти палци много! Информирай ни какво се случва!
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #16 -: Октомври 04, 2011, 09:08:20 am »
Katrin, лека процедура! Стискаме палци! Всичко ще е наред! Пиши как е минало, като имаш възможност.
Аз днес съм на Док да видим какъв е резултатът от стимулацията.
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #17 -: Октомври 04, 2011, 11:57:12 am »
Здравейте момичета, честита ни нова темичка и дано всички скоро да се преместим в друга :balk_103:
Тина не се притеснявай и при мен този цикъл се развиха по-бавно нещата от 5 до 9 ден бях на Клостил , а 12,13,14 - Меногон, инсе на 16 ден. Офф сега чакам ......
Хайде Жоли, теста наближава. аз ще ходя в петък, ти кога мислиш?
*
Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #18 -: Октомври 04, 2011, 12:06:31 pm »
Дидони,вече имам ПМС,ако не ме посети вещарата до петък и аз ще го направя заедно с теб,а може и в събота :) да съм си вкъщи ,а не на работа ! Късмет миличка!


Re: Инсеминации - октомври, ноември, декември 2011 година
« Отговор #19 -: Октомври 04, 2011, 12:47:25 pm »
Катрин, Успех миличка... ДАно всияко бъде наред, а и по-скоро пребориш настинката!
Жоли и Дидони, почти не остана време, чакаме много  :bfp: от вас :)
Марилена, Успех днес! ДАно си си отгледала няколко здрави фоликула :)