0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #980 -: Декември 06, 2011, 16:07:56 pm »
Колко често ходиш на преглед, като изключим задължителните морфологии?
За близнаци доколкото разбрах не се прави биохимичен скрининг, а има ли нещо допълнително?
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #981 -: Декември 06, 2011, 16:17:34 pm »
ох, Дари първите три месеца бяха най-дългите в живота ми! После леко се поотпуснах, но леко. Чак сега, когато остава толкова малко времето все едно лети.
Това да мисля позитивно и да не се притеснявам при мен не сработи. :(
*
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #982 -: Декември 06, 2011, 16:22:12 pm »
Къди  :bighug:...откачам, още месец и малко имам докато мине трети месец! Дано малко се поуспокоя след това!
Много ми се иска да се наслаждавам на бременноста, но не ми се получава!
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #983 -: Декември 06, 2011, 16:33:35 pm »
И при мен спокойствието и позитивното мислене никак не помагат - и след 3-ия, и след 5-ия месец притеснението си го има :?. Все още броя дните от преглед до преглед и си мисля, че нещо не ми е наред.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #984 -: Декември 06, 2011, 16:37:12 pm »
Момичета,и мен ме тресе яко треска с тия прегледи........ На 9.12 съм при д-р Сигридов на 2-ри преглед,дано всичко е наред....
Утре сутринта съм на изследвания при Женската консултация. На всички ви пращам много позитивна енергия,наслаждавайте се не бременноста си доколкото можете  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #985 -: Декември 06, 2011, 17:23:59 pm »
Малко промени и от мен за списъчето. Разбрахме се с доки за планово секцио на 23.12. Разбира се, ако бебка не реши, че иска да е Стрелец и да излезе по-раничко. За сега няма такива изгледи, но нищо не се знае. Много сме доволни, че ще си имаме прекрасен коледен подарък :)
Re: Тема на бременните №78
« Отговор #986 -: Декември 06, 2011, 17:30:24 pm »
Моят любим днес има имен ден, отделно празнуваме и празника на Бургас. Тази вечер ще е весело и шумно у дома. Тъкмо няма да обръщам внимание на ритничетата в мен  :lol:


Ani4ka, да ти е жив и здрав именника. Ние с теб вървим по едно и също време. Само въпросче:
Колко често те ритат малчовците. Аз съм с едно и всеки ден горе-долу го усещам, но има дни в които се мести рядко. Понякога това ме притеснява. Честно казано аз повече усещам как се обръща или се мести, но това е само 2-3 пути на ден???????????
При теб как е? Благодаря ти предварително и весел празник.