0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #60 -: Септември 30, 2011, 10:24:57 am »
Мише,на нас инструктора ни казваше така-седнеш ли на изпита,първо колана,после вътрешното огледало и след него наместваш и лявото,за да имаш добра видимост на пътя.Споко,ще се справиш,няма как.Щом листовките си взела и курмуването ще мине,а после практиката му е майката.
*
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #61 -: Септември 30, 2011, 12:16:23 pm »
Мише, не е страшно, но всички сме треперили като теб. Успех ти желая!

аз си отварям капака, проверявам масло, доливам течност за чистачки, нооо... отидох за ремонт на климатика и човека вика "пусни го да видя включва ли компресора", аз натискам копчето, не работи, след малко чичето поглежда таблото и казва "не подгревателя за задното стъкло, а климатика пусни"  :lol:
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #62 -: Септември 30, 2011, 13:26:38 pm »
Направо се разсмях....успокойсе миличка,ти управляваш колата ,не тя тебе.
Аз даже сама си я ремонтирам.....(е то това ми е работата-в бранша съм поне така си мисля)
Сигурна съм ,че ще ги разбиеш
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #63 -: Септември 30, 2011, 13:31:52 pm »
 :balk_153: :balk_149: :balk_46:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #64 -: Септември 30, 2011, 14:35:14 pm »
:flower: Безценни сте, безценни....попивам всеки съвет!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #65 -: Септември 30, 2011, 15:09:06 pm »
:)Деси, купи на Кай и лисичи костюм:)
незная за пантофите, ама децата знаят, че в апартамента до нас живеят Кай и Ледес (леля Деси) и всеки път като излизаме Никол ходи да отваря:) Сега има майстори и и се смеят ама като се нанесат комшиите незнам:) Ще хванем някой по долни гащи някой ден:)в собствения му дом:)

Деси, мен ме устройват 35 евро.

Ние с Ники днес бяхме в болницата но за съжаление другата седмица са забранили всички планови операции и на 10 октомври сме отново с нея там за да я видят, прегледат и насрочат дата. Вероятно на 11 или 12 ще е операцията. Доктора 5 пъти се извини, но какво може да направи. Поне ни попълниха документите и заведоха в регистъра, та няма да се бавим много.
Снощи си писах и с д-р Бърди. На него много не му харесват нещата, които ни говорят (и в София и тук) и за ЯМР е съгласен но за нищо друго. За съжаления съм с "вързани ръце":( Незнам какво друго да направя, с кой да се консултирам. Незная и дали е правилно или не за операцията но как аз да преценя и да взема решение също незная:( След като нищо друго не ни предлагат.
Та сега 10-12 дни още ще съм на тръни, после ще видим.
*
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #66 -: Септември 30, 2011, 15:56:19 pm »
Лис, а на Бърди в какъв смисъл не му харесват нещата, не е съгласен или му звучи неправилно, или страшно...
оф, не знам какво да ти кажа, освен че знам на какъв огън се печеш и аз поне решение не съм намерила :(
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #67 -: Септември 30, 2011, 22:29:22 pm »
Лис, а на Бърди в какъв смисъл не му харесват нещата, не е съгласен или му звучи неправилно, или страшно...
оф, не знам какво да ти кажа, освен че знам на какъв огън се печеш и аз поне решение не съм намерила :(
Стеф, писа ми, че му е неспокойно заради нещата, които ни говорят и му се струват глупости. А аз подробно описах какво са ми казали.
Та затова и на мен ми става още по-неспокойно:) Вярвам му на Бърди, нищо, че не ни е виждал:)
Днес изрично питах дали след като се освободят сухожилията ще изчезне изкривяването и много удебеления вече безименен пръст, кото в най-горната си част е и съвсем твърд като, че е само кост без мека част. Райков каза, че дава гаранция 90 процента като е възможно да остане леко крив но не както сега. Поне ще го ползва и него.
*
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #68 -: Септември 30, 2011, 22:42:11 pm »
Лиско, не се притеснявай. Вярно, че мненията се разминават, но си мисли че всичко ще се нареди. Стискам много палци всичко да приключи с тази операция и ви го пожелавам от все сърце.

Мише, не е страшно, но всички сме треперили като теб. Успех ти желая!

аз си отварям капака, проверявам масло, доливам течност за чистачки, нооо... отидох за ремонт на климатика и човека вика "пусни го да видя включва ли компресора", аз натискам копчето, не работи, след малко чичето поглежда таблото и казва "не подгревателя за задното стъкло, а климатика пусни"  :lol:
Извинявам се, ама много ме разсмя  :lol: :lol: :lol:.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #69 -: Октомври 01, 2011, 11:15:54 am »
Момичета, ще си поръчвам
вече веднъж си взех- доволна съм, ако някой иска може да ми пише, стартовия сет съдържа бутилката и 25 сашета, с доставката ми излиза около 30 лева
Стефания вече сама си прави промивки
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #70 -: Октомври 01, 2011, 11:56:52 am »
 Момичета може ли някакъв линк към модела на Браун за който пишете.
Тази седмица ми беше кошмарна. За първи път ми вдига темп. мишлето. Рових се в нета и така не можах да разбера на кой термометър да се доверя (имам предвид различен от живачния). То детето и с 39градуса пак не стоеше мирно, за да меря с живачен.


Чета сега за Атия.. Май и аз ще чакам снимка  :D Жбрул аз хем видях радара, ама си викам то извънградско е 90.  :lol: Кой да ти види знака.
*
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #71 -: Октомври 01, 2011, 12:24:42 pm »
Мини, кажи какво е това? Нещо за носа ли  :oops: Че на Боби му е много слабо място  :(
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #72 -: Октомври 01, 2011, 12:56:32 pm »
На Лиса и Никол успех. Стискаме палци. На Мишето също, ще се справиш, не се притеснявай. На мен ми дадоха изпита по кормуване от първия път, въпреки, че завих от втората лента, ама имаше сняг и ме беше страх да не вляза в бус лентата. С физиономията за късане ме попита защо, и ми чу оправданието и съгласието, че съм сгрешила и знам, че преди сфетофара с разрешен десен завой е ясно, че трябва да си в дясната лента, от притеснение се сетих от както завих...човека с изумление и широка усмивка ме пусна  :). Каза, че досега толкова внимателен и примерен кандидат шофъор не е имал.  :lol:  Така, че зависи къде попаднеш. Не се притеснявай, смело напред. После идва трудното  :)
На мен ми нахакаха първата игличка с първия АБ. Сега в срок от седмица трябвало да ми е по-добре, ако ли не ще мислят какво да ме правят...
Раши преди години бях 48 кг и успях да мина под един микробус. Младежа разбра под двигателя от крещящите хора. Сега вече 54 кг няма да извадя този късмет. Така става като със затворен бус минаваш назад през цяло кръстовище и си мислиш, че са ти паднали касите с хляба. От влачене по асфалта ми липсваше косата и други части на лицето и тялото. Предния мост ми счупи ключицата. Мислех си, че е без сериозни последствия...Това сега се откри и няма от къде другаде да се е взело. Точно затова позволих да снимат дъщеря ми в клип, за високите скорости и децата. Ще го пусна във фейсбук за мъничко, след разрешението на оператора. Уж го готвят да го пуснат в ефир, да не му направя беля на момчето, което усложливо ми го изпрати. Много е хубав, поне на мен, въпреки, че го гледам за около 68 път отново ми спира сърцето като я видя да се мята на предното стъкло. И винаги си казвам, по добре 5 минути закъснение, отколкото цял живот убиец, аз с тази тежест не бих живяла и всеки един ден се моля, господ да ми спести подобно изпитание. Това защото всеки греши и ми е ясно, че може да ми се случи.
Та се моля на излитащите ежедневно, айде с малко мярка да е. Ограниченията са за да се спазват, не визирам никого и аз надвишавам, ама да е разумно, до колкото може. Тука покрай мен много ме ядосват, 160-170, пък като кажеш, че ще искочи дете на пътя, вика майка му за КВО е. Ми да ама, не тя ще го удари нали?

Капака го отварям и поназнайвам той онуй. Ама така си уча мъжа на лошо, щото започна да мързелува. Един ден ми каза да си проверя маслото и да си напомпам гумата, ама му казах, че ще си поддържам колата, когато започне да си готви и да си пере сам. Така след 10 минутен размисъл беше под капака и изкара компресора. Така де, то и вибратор ако си взема, той за какво ми е?  :lol:

Поздрави.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #73 -: Октомври 01, 2011, 13:06:42 pm »
Коки, да- промивки се правят, с топла вода се разтваря прахчето и последователно в двете ноздрички, водата излиза през свободната
Бърди ми го препоръча, аз съм доволна
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #74 -: Октомври 01, 2011, 15:30:42 pm »
lidia, кошмарна травма си преживяла. Дано се оправиш скоро от последствията.

Аз веднъж се правих на майстор по колата и голяма каша стана. Пукнах гума в обедната почивка на път за ресторант с една колежка. Спрях на първата безиностанция, запретнахме ръкави и се заехме да сменяме пукнатата гума с резервната. Само че по женски не я намерихме. Помолихме момчето от бензиностанцията да ни покаже къде е скрита в багажника. След това двете си се справихме сами и отпрашихме. За зла врага точно в този момент обрали бензиностанцията. След седица ми се обажа детектив от полицията да ме разпитва какво точно съм правила там... И това само защото един ден по-късно бях спряла на същата бензиностанция да заредя и да благодаря на момчето за помощта. Потихме се в жегата с оная гума, омазани до уши в масло, а ни обвиниха, че сме се явили там като примамка за отвличане на вниманието при обира.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #75 -: Октомври 01, 2011, 16:42:22 pm »
Еми Цигу, то все някой трябва да е виновен  :lol:.
Гледам ти лентичката, още малко остана.  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #76 -: Октомври 01, 2011, 17:40:09 pm »
Еми Цигу, то все някой трябва да е виновен  :lol:.
Гледам ти лентичката, още малко остана.  :)

Леле, Лиде, милата! Какво си преживяла! Ще гледаме клипа с дететто с кеф! :)

Цигу, малко остана! Стискаме палци!  :wink:


*
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #77 -: Октомври 02, 2011, 11:33:12 am »
Здравейте!
И аз да предложа моя приятелка, много скромна и добра, на 38 години. Познавате ли някой подходящ госодин, по възможност от Плевен? Не ми се иска да остане сама, за жалост годините неуморно летят.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #78 -: Октомври 02, 2011, 16:47:28 pm »
Господи Лиде знех, че си преживяла катастрофа,
но детайлите са ужасяващи!Прегръщам те и дано успееш да преодолееш последиците!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Последна септемврийска седмица 26.09. - 01.10.
« Отговор #79 -: Октомври 02, 2011, 17:10:34 pm »
Разгеле, докопах се до компа  :lol:
Цял ден с женска работа се занимавам - чистене, готвене и пр., все едно никаква не съм я свършила  :lol: Че съм чистила - вече не личи естествено  :lol:
Засега на мегдана се виждат вечерята ни - имамбаялдъ правих, супа за Диляна и салата за ракийката на мъжо, ама след няколко часа и от това няма да има помен  :lol:

Лиде, настръхнах, докато четях какво си преживяла ... ужас ... :(
И аз бих искала да гледам клипчето  :?

Хубава неделна вечер на всички  :)