0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Детски стаи
« Отговор #120 -: Април 04, 2012, 22:10:50 pm »
Mishanta, все се каня да те питам - откъде взехте "двойното легло" ( на 3-та снимка)?


Re: Детски стаи
« Отговор #121 -: Април 04, 2012, 23:57:00 pm »
И на мен много ми хареса стаята на мишчиците, още повече, че преобладава любимия цвят на моята мишка- зеленият :) Още ни е рано за детска стая, но ще запомня тази "визия" :)


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Детски стаи
« Отговор #122 -: Април 05, 2012, 07:29:26 am »
:thankyousign: момичета!

ivanita , това е така нареченото легло-сандвич!
Цялата стая е наша идея /цветове и мебели/ направена от майстор.
Бяхме харесали две готови обзавеждания, но така максимално уплътнихме всеки кът!

ето още варианти

ТУК
ТУК - отиди на детски стаи
ТУК
ТУК- оранжевата стая
ТУК



Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Детски стаи
« Отговор #123 -: Април 05, 2012, 09:09:44 am »
Супер, благодаря
:-)


*
Re: Детски стаи
« Отговор #124 -: Април 05, 2012, 16:40:28 pm »
Мише, много ви е хубава стаята и е в прекрасни цветове, със здраве да си я ползват децата! :)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Детски стаи
« Отговор #125 -: Април 09, 2012, 11:24:41 am »
попаднах та този сайт за стикери (български). Страхотни са просто и ги пускам да ги има в тая тема http://bubub-shop.com/c_1/
*
Re: Детски стаи
« Отговор #126 -: Април 09, 2012, 14:06:57 pm »
Много са сладки стикерите! Останаха ми очите!  :D






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*

    tilieva

  • *
  • 34
  • Ако искаш да бъдеш богат цял живот-отглеждай деца!
Re: Детски стаи
« Отговор #127 -: Април 09, 2012, 15:04:44 pm »
Хахахахаха! Много са сладки наистина!  :lol:
На моя син със сигурност ще му допадне това: http://bubub-shop.com/c_1/p_143/
Re: Детски стаи
« Отговор #128 -: Август 31, 2012, 15:41:53 pm »
Не е писано тук от не знам колко време, но ми препоръчаха да публикувам един линк, с цел, ако решите да обзавеждате детска стая. Дано стане и самият посТ:

Нарушена т.11 от правилата на Форума.
« Последна редакция: Август 31, 2012, 16:08:20 pm от magi_st »
Re: Детски стаи
« Отговор #129 -: Август 31, 2012, 17:46:36 pm »
Момичета,откъде се купуват онези джаджи,дето не позволяват на малки ръчички да ровят в шкафовете?Универсални ли са или за всеки шкаф различни според начина на затваряне(чекмедже,вратичка)
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Детски стаи
« Отговор #130 -: Август 31, 2012, 17:50:02 pm »
TEDI 81 , в ИКЕА е пълно с такива, има най-различни :)
*
Re: Детски стаи
« Отговор #131 -: Август 31, 2012, 19:22:29 pm »
Такива джаджи има в големите супермаркери и в бебешките магазини.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Детски стаи
« Отговор #132 -: Август 31, 2012, 22:39:24 pm »
Доста често са неефективни джаджите  :) Малките ръчички бързо им намират цаката и си ги ползват за играчки  :lol:
Re: Детски стаи
« Отговор #133 -: Септември 01, 2012, 00:35:37 am »
М-и ,това което казваш ме притесни,отсега се чудя как ще обезопасявам шкафовете в банята с перилните препарати,обстановката е такава,няма високо място,където да ги скрия.Ако "джаджите" не са ефективни значи имам голям проблем и ще мисля решения.Благодаря за информацията!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Детски стаи
« Отговор #134 -: Септември 01, 2012, 01:00:41 am »
ето я нашата детска. :)

http://lmborisovi.snimka.bg/other/detska-staya.698526.28278220
парола: detska

така изглежда през последните две години. но за Коледа искам да им направя ново двуетажно легло, а тези да ги махна.

сегашната идеята ми беше да бъде тематична стая с Мечо Пух. Е, пердетата и лампата са с Мечо Пух, както и някои от декорациите по стената и по гардероба.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Детски стаи
« Отговор #135 -: Септември 01, 2012, 11:22:30 am »
Много хубави детски кътчета сте направили  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Детски стаи
« Отговор #136 -: Септември 01, 2012, 15:11:58 pm »
Ето я и нашата детска стая, няма да крия че ни изезе доста пари, но пък резултата е изключително хубав, поне за мен. Сега чакам да видя какво ще измъдрят по образователната част умните глави, за да решим на другата стена, където в момента е кошарата на Вико какво ще измислим като секция и бюро :)
Re: Детски стаи
« Отговор #137 -: Септември 01, 2012, 17:38:11 pm »
Сигурно не е много удобно обаче да се сменят чаршафчетата на горното легло. Докато дойде време да отделяме Дани, ще знаем надявам се едно или две легълца ще правим. От сега гледам разни варианти. Юлия, много е хубава стаята, сигурна съм, че и на дечицата много им харесва. По поръчка ли я правихте или купихте готови леглата? Пиши ми на лични моля те, ако нямаш против, къде поръчахте леглата, какви са цените ориентировъчно. Благодаря ти!

Re: Детски стаи
« Отговор #138 -: Септември 14, 2012, 00:51:26 am »
И аз искам да са на 2 етажа леглата след като гледах детските стаи на една италианска фирма, за да има повече свободно пространство в стаята, но не бях се замисляла за смяната на чаршафите. Ще ми е интересно мнението ти.
Това е сайта http://www.ferrimobili.it/ Дори и само за идеи е добър :) Механизмите са скъпи, но ако са статични цената пада.
« Последна редакция: Септември 14, 2012, 00:53:04 am от anichka.bs »
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Детски стаи
« Отговор #139 -: Септември 14, 2012, 08:33:12 am »
Аз също съм мислила за двуетажно легло, но си мисля, че няма да е честно към едното дете, ако и двете да речем искат да са отгоре. Не знам как да разршеа подобен спор. Иначе прекрасна работра би ми свършило.