0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #160 -: Септември 11, 2011, 18:50:50 pm »
Тъкмо и аз бях започнала да се чудя, защо пък точно в шкафа с бельото ще си остави гащите  :lol: без гащи ли си е тръгнала  :lol:

А какво стана с каката, дето уж била идвала ;)
« Последна редакция: Септември 11, 2011, 18:52:53 pm от джиджи »


*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #161 -: Септември 11, 2011, 19:00:29 pm »
Тъкмо и аз бях започнала да се чудя, защо пък точно в шкафа с бельото ще си остави гащите  :lol: без гащи ли си е тръгнала  :lol:

А какво стана с каката, дето уж била идвала ;)

Ами и това го нагласих  :wink:. Дошла е и е подхвърлила гащите, за да ги намеря  :lol:. Колкото до каката... Детето нямаше и 3 годинки, на всички въпроси отговаряше с "Да!"  :D.
*
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #162 -: Септември 11, 2011, 20:05:43 pm »
..............."Защо не ми се обаждаш', "Защо не си вдигаш телефона", "Какво става, липсваш ми", "Казах ли нещо, че така не ме отразяваш вече". И това постоянно.

Такива жени винаги са ме изумявали. Трябва да нямаш и капка достойнство за да правиш подобни неща, да не говорим че по този начин може само да отвратиш някого, а не да го накараш да те иска. Поне аз така си мисля :) Е, има я и тая, че мъжете са склонни да си лягат и с ей такива, щото са им лесни, но пък за единия секс да се правиш на психично болна.......продължавам да не го разбирам :)

Момиченцето е набор 88 :) Макар, че аз на нейните години бях с 3 годишен 'стаж' в стерилитета :)
*
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #163 -: Септември 11, 2011, 23:17:58 pm »
elle22, признай сега...ти нахлузи ли гащите от бленуваната марка а?  :jump12:

Много ме развесели вашата случка, а и като си представя как мъжът ти не по-малко от теб се е чудил, какво търсят някакви женски гащи, които не са на жена му в шкафа й... Миличкия.  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #164 -: Септември 12, 2011, 00:30:33 am »
elle22, признай сега...ти нахлузи ли гащите от бленуваната марка а?  :jump12:



Не, но за "сдобряване" посетих въпросния магазин  :lol:.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #165 -: Септември 12, 2011, 06:32:55 am »
Смейте се вие. Брат ми е на 25 и живее с родителите ми. На отделни етажи са. Майка ми почти не се качва горе. Обаче един ден решила да му смени чершафките. Едни нейни пражки обаче се замотали по калъвките и тя нали е с цайси ама няма кой да ги сложи, просто не е видяла. Та седим си ние на двора и брат ми с гаджето се показват на терасата. На въпроса на кой са тия гащи, майка ми си ги позна. Ама на въпроса какво правят в калъвката на възглавницата не можа да отговори. Имам чувството, че се смали поне с педя  :lol: От тогава и за това не се качва  :lol:.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #166 -: Септември 12, 2011, 09:18:56 am »
Хайде и аз да кажа как се "изложих " . Понеже през повечето време от годината не сме в България и номерата ни са  с ваучер и аз нямах пари в телефона и му поисках неговия да звънна на една приятелка и гледам в набираните някаква Ирена ,и беше тоста търсена от неговия телефон . Аз познавам всичките жени покрай нас и мислих мислих и взех та попитах К'ва е тааа? а то била жената от стройтелния надзор/правиме си къщичка / а той така ме погледна та умрях от срам  :balk_132: :balk_132: :balk_132: :balk_132:
    Научих преди всичко,че за да бъдеш щастлив,трябва да си бил и нещастен.Без чиракуване,без болка,щастието е нетрайно.Любовта,която трае три години е любов,която не е изкачвала планини и не е потъвала на дъното,а е паднала на готово от небето.Любовта е трайна само,когато всеки от двамата знае нейната цена и по-добре да си е платил предварително,инак има опасност да трябва да урежда сметката след това.Ние не сме подготвени за щастието,защото не сме привикнали с нещастието.Ние сме възпитани в преклонение на удобството.Трябва да знаеш кой си и какво обичаш.Трябва сам да си завършен,за да можеш да преживееш една недовършена история. 
   Фредерик Бегбеде   " Любовта трае три години "
*
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #167 -: Септември 12, 2011, 11:02:09 am »
Имахме една стара пералня, която замсукваше гащи (ако са прашки) и чорапи. Това го разбрахме като дойде техникът и извади от филтъра доволно количество. :lol:
Реакцията както моята, така и на мъжа ми беше - добре, че не им следим бройката, че ако беше обратното - досега да сме развели. :jump12:
*
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #168 -: Септември 12, 2011, 12:09:45 pm »
Малеее,ние дори не си и подозираме,колко пъти "семейният свят4 е бил на прага на ядрена война.....!!!! :lol: :lol:
ЕЕЕЕ,споко бе,добри са ви мъжете,нали ви слушат??? :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #169 -: Септември 12, 2011, 13:24:52 pm »
Змимка, твоят човек след като не отговаря на писаниците на девойката за какво аджеба му са й координатите й, та ги държи и ги е изтрил след като ти си се намесила  :ask:?






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #170 -: Септември 12, 2011, 14:25:14 pm »
Змимка, твоят човек след като не отговаря на писаниците на девойката за какво аджеба му са й координатите й, та ги държи и ги е изтрил след като ти си се намесила  :ask:?

Те си бяха добри приятели няколко години, просто веднъж са преминали границата, след което всичко е продължило по старому. Когато аз се появих, той спря комуникацията си с нея, за да не се дразня аз. Нея пък тогава явно и дошъл мерака за 'нещо повече от приятели', може би като го е видяла с друга и .... Когато поисках от него това, той я разкара, но просто не беше очаквал от мен да го накарам да избира между мен и някой друг, без значение кой. После и аз се почувствах тъпо. Трябваше просто да му кажа, че се дразня, а не да мълча, мълча и накрая да избухна....Пък и той не знаеше, че му отварям Фейса, Скайпа, на два пъти и телефона му преджобих да и чета смс-ите....Сега ме е срам от мен, не бих го направила пак, но тогава просто.....

Това с чуждите гащи е направо за филм  :lol: :lol: :lol: :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #171 -: Септември 12, 2011, 14:33:54 pm »
Аз не бих поставяла такива ултиматуми, не за друго, ми може да реши в нечия друга полза, не в моя 8)
Един единствен път се е случвало старо гадже, от обща компания да демонстрира пред мен нещо, след като се прибрахме - обясних му в прав текст, че не ми е приятно и не желая да се отнасят с мен така. След това от години не се събираме заедно, там където е и тя. Обясних му, че след като не е прекъснал окончателно връзка и не желае да й каже да го остави на мира, не мога да не избягвам местата, където е тя, щото няма да съм особено любезна с нея и той предпочете да не се събираме :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #172 -: Септември 12, 2011, 14:43:10 pm »
Змимка, важното е че сте се разбрали с момчето  :).

Сега и аз се сетих за случка със сутиен  :lol:! Вече съм при нашите, родила, а мъжът ми ще ми носи дрехи от София и ме пита дали да ми донесе лилавия сутиен. Да, де, но аз нямам лилав сутиен, а той твърди, че имам  8O. Е, добре, да го донесе да го видя лилавия. Оказа се, че изобщо не е лилав, а синкав. Тогава ума ми беше зает с бебешки неща и изобщо не ми е хрумнало, че може да е чужд. При други обстоятелства можех и да си го представя, но тогава поне си имах други мисли.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #173 -: Септември 12, 2011, 16:10:46 pm »
Аз не бих поставяла такива ултиматуми, не за друго, ми може да реши в нечия друга полза, не в моя 8)

Гане, това беше дни след като беше ме прибрал с целия ми багаж от София, а с въпросната девойка не се беше виждал от година и половина. Бях убедена, че изборът е предварително направен. Просто аз го напреавих по много селски начин. В края на краищата както майка ми казва - Като си вземеш хубав мъж, винаги има хиени, които го дебнат. Вземи си някой Гонзо, за да си спокойна  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

А за тези сутиени и гащи - че аз и сега не си знам бикините и сутиените, та няма опасност да хвана чуждото вкъщи, моя може да вършее където си иска  :lol: :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #174 -: Септември 12, 2011, 16:17:29 pm »
Абе Миме, тамън ти е събран багажа, няма да се мори да го събира наново :D Ми дип, че ти е добро момчето, та не те е пратило обратно :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #175 -: Септември 12, 2011, 16:25:55 pm »
:music22: весело е, хубаво е и отвсякъде се чува музика...

... гащи, прашки, прашки, вярно сюжет за комедия :lol:!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #176 -: Септември 12, 2011, 17:31:06 pm »
Момичета и аз да се запиша, разбрах че мъжа ми пие често кафе с жена , какво мога да си помисля ,моята фантазия е много голяма и си мисля че има нещо с нея ,питах го директно а той ми каза че не вярно че само му е позната, не знам какво да си мисля ,много ме заболя ,толкова неща минаха през главата ми с това инвитро, сега и това ,вярвате ли не мога да се събера в кожата си ...
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #177 -: Септември 12, 2011, 18:26:48 pm »
Боже в какви размисли се вкарваме и то за нищо /понякога / ноооо това е то женската природа
    Научих преди всичко,че за да бъдеш щастлив,трябва да си бил и нещастен.Без чиракуване,без болка,щастието е нетрайно.Любовта,която трае три години е любов,която не е изкачвала планини и не е потъвала на дъното,а е паднала на готово от небето.Любовта е трайна само,когато всеки от двамата знае нейната цена и по-добре да си е платил предварително,инак има опасност да трябва да урежда сметката след това.Ние не сме подготвени за щастието,защото не сме привикнали с нещастието.Ние сме възпитани в преклонение на удобството.Трябва да знаеш кой си и какво обичаш.Трябва сам да си завършен,за да можеш да преживееш една недовършена история. 
   Фредерик Бегбеде   " Любовта трае три години "
*
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #178 -: Септември 12, 2011, 18:40:56 pm »
Наистина е така ние жените в такива матрици се вкарваме ,но какво да се прави такива сме си няма оправяне  :D :D :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: изневеряват ми, какво да правя.
« Отговор #179 -: Септември 12, 2011, 21:39:37 pm »
Момичета и аз да се запиша, разбрах че мъжа ми пие често кафе с жена

аз всеки ден пия по два пъти кафе с един и същи колега - просто сме единствените двама пушачи в офиса и си ходим тандем. нищо друго общо нямам с него. :)

излизала съм да пия и кафета, и други неща, с други хора, различни от мъжа ми. не мисля, че ревността може да промени реално нещо в една връзка - в положителна посока. може да промени нещо само в отрицателна посока и най-вече у изпитващия я.

ако някой е решил да не е с вас или е нестабилен и лесно сменя увлеченията си, какво ще промените, ако ревнувате, следите, дебнете и хващате? не знам някой да е успял.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!