0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #20 -: Юни 09, 2006, 20:31:39 pm »
Цитат на: z22
Цитат на: Dideto
няма диета, само пише кои храни да се избягват


има и приложена диета-дето единия ден чудото ти заменя закуската,на другия ден ти заменя обяда и т.н.

да, има схема, която е лесно изпълнима според мен :wink:
*
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #21 -: Юни 09, 2006, 20:37:03 pm »
Диде :D , ти направо "уби вожда" с тази тема, хи, хи :lol: . Ти си изглеждаш супер и нямаш никаква нужда от вълшебни билета, но иначе темата ще е доста полезна за такива като мен :oops: . Аз това чудо не съм го пила, но като Зори съм доволна от кафето Витаголд.
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #22 -: Юни 09, 2006, 20:45:19 pm »


        При мен специално диети....нъц,глад му е майката и по малко храна, колкото да не е без хич.Не става по друг начин.Почна ли по-малко да ям...унасям се и ...отива коня в реката.Много ми е сладко :roll:
*
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #23 -: Юни 09, 2006, 23:22:25 pm »
и аз го продавам това златно чудо. не съм го проблава, но нито една клиентка досега не се е похвалила,че е отслабнала. все го купуват иначе и се надяват. аз лично не вярвам на такива неща. глада му е майката, всичко друго е ала бала.пък и рекламата си казва доста думата. както всички други препарати за отслабване и на това ще му мине модата.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #24 -: Юни 10, 2006, 06:00:57 am »
о, не. не миясля, че глада помага. мога да говоря много на тази тема, но тръгвам за Плевен и живот и здраве, като се върна ще обясня.
А Златното чудо, дори и да не помага за слабеене чисти прекрасно организма.
Най-важното за отслабването е метаболизма да се засили, а той с глад става ленив :wink:
Бори_ст, от колко време пиеш Вита Голд - аз пих 1 седмица и спрях от мързел :oops:
*
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #25 -: Юни 10, 2006, 09:33:21 am »
Диде, досега съм изпила една кутийка от кафето. Като си направя сметка нещо много скъпо идва, но за красотата какво ли не правим  :). На мен ми действаше много ободряващо и енергично :presi:, защото и аз съм си голем мързел и веднага почуствах разликата :lol:. Също така ми уби и доста от апетита.
*
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #26 -: Юни 10, 2006, 12:14:07 pm »
Цитат на: z22
(до аптеката има 2 закусвални с пици,дюнери,хамборгери и паланчинки).

ти си много готина! само така! и аз минавам покрай една баничарница всеки ден и като отмина си викам "ПОБЕДА". Като вляза си викам "оххх... със спанак или с праз?"
Златното чудо работи и наистина ставаш по-енергичен и оптимистичен. Иначе създателя му изглежда доста откачен в рекламата...

Косето е на небето.
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #27 -: Юни 10, 2006, 12:45:28 pm »
А една опаковка за колко време стига?
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #28 -: Юни 12, 2006, 11:58:09 am »
Абсолютно съм съгласна с Дидето - гладът има само временен ефект - трябва режим на хранене, желязна воля - край на тестени(от бяло брашно) изделия, мазни меса, пържено, сладкиши - поне 4 месеца - ставаш като нов + чистиш мазнинките, естествено режимът тр.да е съчетан с физическа активност няколко пъти седмично. Аз за 2 седмици свалих 1.5, имам още 1.5 надолу и после само да ги задържа така:). Късмет на всички момичета
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #29 -: Юни 12, 2006, 12:38:38 pm »
браво, рали-джи! Днес и аз си взех , напред към красотата  :lol:

Косето е на небето.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #30 -: Юни 20, 2006, 16:31:56 pm »
А не е ли твърде рисковано да пиеш Златно чудо или кафе Вита голд, преди ин витро процедура...  :?: :dontknow:

Чудя си дали е добра идеята да свалиш килограми точно преди процедура. :idea:

Някъде бях чела тема, дали от Фолиевата киселина се напълнява... Трябва да призная, че откакто започнах да по пия  4мг. забелязвам, че съм качила килограми.

Имам желание да  вляза в режим но все се притеснявам да не се отрази на  Ин Витро процедурата.:?
 
Ще се радвам да споделите опита си!   :help1:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън