0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

малко спам - Златно чудо 14 макс
« -: Юни 09, 2006, 08:14:08 am »
Девойки, някой да е пил това чудо под номер 14?
Днес ми е първи ден и искренно се надявам поне 2-3 килца да махна :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #1 -: Юни 09, 2006, 08:15:54 am »
На майка шефката- доста е смъкнала, а сега и майка го почна, ама още няма резултат че е от скоро. Късмет.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #2 -: Юни 09, 2006, 08:19:40 am »
Благодаря! :wink:
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #3 -: Юни 09, 2006, 08:23:02 am »
Диде, каква му е цената на това чудо??? Че и аз много съм се замислила, ама пусто "гориво"....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #4 -: Юни 09, 2006, 08:34:10 am »
Вчера една от клиентките ми спомена че с него е смъкнала за 1 месец 6 кг!!!!!!!!Това не е малко!Явно има ефект! :lol:
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #5 -: Юни 09, 2006, 08:34:24 am »
ми това дето взех е по-ново и по-добро - цена 21 лв
не е лошо на вкус - все е дно билки с мед :)
*
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #6 -: Юни 09, 2006, 09:31:25 am »
Аз съм пила само "Златно чудо 14", а не мах, но и от тего имах ефект, случваше се така, че когато го започвах да го пия по-сериозно и забременявах, та се налагаше да го спра и не съм имала някакви фрапиращи резултати. Сега след аборта съм решила да пия максито. Всъщност едно от действието на златното чудо е, че очиства черния дроб от приема на много лекарства.
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #7 -: Юни 09, 2006, 09:35:49 am »
Диде, мерси  :balk_21:

Ще взема да си го купя - то и милото сигурно ще се включи, че така съм го "отгледала".... от 69 кг преди сватбата сега е 94 на 1м89  :oops:  :oops:  :oops:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #8 -: Юни 09, 2006, 11:13:47 am »
Не че аз трябва да давам акъл, ама Диде, ти нямаш нужда бе душа.....
Аз като ветеран в гладуването и диетите (и златно чудо съм пробвала, та говоря от опит), много не вярвам на тоя златен еликсир. Ще ти кажа защо:
1. Ако някой има свръх тегло (какъвто определено не е твоят случай) и спазва режима на "златното чудо", т.е. като прескача споменатите хранения, ще си отслабне без проблем и без тоя мед. Многото излишни кила се свалят най-лесно.
2. Последните излишни кила са най-кошмарни и според мен се свалят с тотална и дълготрайна промяна на режима на хранене. Според мен това "чудо" е страшна измама.

Е да, ако зи бизон като Азис, няма проблем да свалиш и 10 кила. Но ако си мъничък кат наш`то Диде, бая зор ще видиш...

Но всеки си знае за себе си. При всеки е различно.
В очакване ....
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #9 -: Юни 09, 2006, 11:55:12 am »
Ако наистина действа пречистващо от лекарствата и тонизиращо - ще взема да го пробвам и аз - ние с милото сме привърженици на здравословното хранене  :balk_70:


*
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #10 -: Юни 09, 2006, 12:44:34 pm »
Цитат на: rally_pat
от 69 кг преди сватбата сега е 94 на 1м89

Алоооо, не разваляйте момчето - тъкмо е замязало на човек и пак ще го правите на скакаУец. :balk_149:
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #11 -: Юни 09, 2006, 12:47:44 pm »
Диде, ти да изчезнеш ли искаш :wink:  :D
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #12 -: Юни 09, 2006, 13:04:15 pm »
Не съм го пила това Златно чудо,но много хора са доволни от него и казат че са свалили доста килца.Само че имало един проблем,като спрели да го пият и килцата им пак се връщали.
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #13 -: Юни 09, 2006, 13:16:25 pm »
абе красавици, имам близо 10 кила отгоре :oops:
аз само създавам впечатление, ч не съм чак толкова дебеличка, понеже лицето ми е слабо.. иначе едни балдъри съм направила като на силов трибоец :roll:  :P
обаче, каво да направя като обичам да ям - яденето ми е хоби, както винаги казвам :lol:
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #14 -: Юни 09, 2006, 13:18:32 pm »
Цитат на: Fussii

Е да, ако зи бизон като Азис, няма проблем да свалиш и 10 кила. Но ако си мъничък кат наш`то Диде, бая зор ще видиш...

 :balk_21:
Фани и аз цял живот съм на диети.. то затова не ми действат вече :oops:
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #15 -: Юни 09, 2006, 14:31:12 pm »
Цитат на: beast
Цитат на: rally_pat
от 69 кг преди сватбата сега е 94 на 1м89

Алоооо, не разваляйте момчето - тъкмо е замязало на човек и пак ще го правите на скакаУец. :balk_149:


Beast-e, той иска да отслабва  :lol:  Ама аз му казах, че му давам макс 6 кила назад, иначе бой :lol:  :lol:  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #16 -: Юни 09, 2006, 16:48:18 pm »
И аз съм се запалила да сваля някое килце, ама това пусто чудо трябва да се съчетава с диета, нали?
Каква е диетата, знаете ли? Че, каквато съм лакомия  :oops:
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #17 -: Юни 09, 2006, 16:53:02 pm »
няма диета, само пише кои храни да се избягват
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #18 -: Юни 09, 2006, 17:25:12 pm »
аз си го взех преди седмица,но нещо не мога да му спазвам схемата и още не съм го пила сериозно,та не знам.
 От 3 седмици обаче съм на Вита Голд(кафето) и съм свалила 3 кг.(на седмица по кило) и обиколките ми са намалели,защото вече се вмъквам в доста панталони,които преди не можех да сложа.А пък си ям всичо-и сладко и тестено(до аптеката има 2 закусвални с пици,дюнери,хамборгери и паланчинки).
<br />
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #19 -: Юни 09, 2006, 17:26:39 pm »
Цитат на: Dideto
няма диета, само пише кои храни да се избягват


има и приложена диета-дето единия ден чудото ти заменя закуската,на другия ден ти заменя обяда и т.н.
<br />
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #20 -: Юни 09, 2006, 20:31:39 pm »
Цитат на: z22
Цитат на: Dideto
няма диета, само пише кои храни да се избягват


има и приложена диета-дето единия ден чудото ти заменя закуската,на другия ден ти заменя обяда и т.н.

да, има схема, която е лесно изпълнима според мен :wink:
*
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #21 -: Юни 09, 2006, 20:37:03 pm »
Диде :D , ти направо "уби вожда" с тази тема, хи, хи :lol: . Ти си изглеждаш супер и нямаш никаква нужда от вълшебни билета, но иначе темата ще е доста полезна за такива като мен :oops: . Аз това чудо не съм го пила, но като Зори съм доволна от кафето Витаголд.
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #22 -: Юни 09, 2006, 20:45:19 pm »


        При мен специално диети....нъц,глад му е майката и по малко храна, колкото да не е без хич.Не става по друг начин.Почна ли по-малко да ям...унасям се и ...отива коня в реката.Много ми е сладко :roll:
*
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #23 -: Юни 09, 2006, 23:22:25 pm »
и аз го продавам това златно чудо. не съм го проблава, но нито една клиентка досега не се е похвалила,че е отслабнала. все го купуват иначе и се надяват. аз лично не вярвам на такива неща. глада му е майката, всичко друго е ала бала.пък и рекламата си казва доста думата. както всички други препарати за отслабване и на това ще му мине модата.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #24 -: Юни 10, 2006, 06:00:57 am »
о, не. не миясля, че глада помага. мога да говоря много на тази тема, но тръгвам за Плевен и живот и здраве, като се върна ще обясня.
А Златното чудо, дори и да не помага за слабеене чисти прекрасно организма.
Най-важното за отслабването е метаболизма да се засили, а той с глад става ленив :wink:
Бори_ст, от колко време пиеш Вита Голд - аз пих 1 седмица и спрях от мързел :oops:
*
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #25 -: Юни 10, 2006, 09:33:21 am »
Диде, досега съм изпила една кутийка от кафето. Като си направя сметка нещо много скъпо идва, но за красотата какво ли не правим  :). На мен ми действаше много ободряващо и енергично :presi:, защото и аз съм си голем мързел и веднага почуствах разликата :lol:. Също така ми уби и доста от апетита.
*
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #26 -: Юни 10, 2006, 12:14:07 pm »
Цитат на: z22
(до аптеката има 2 закусвални с пици,дюнери,хамборгери и паланчинки).

ти си много готина! само така! и аз минавам покрай една баничарница всеки ден и като отмина си викам "ПОБЕДА". Като вляза си викам "оххх... със спанак или с праз?"
Златното чудо работи и наистина ставаш по-енергичен и оптимистичен. Иначе създателя му изглежда доста откачен в рекламата...

Косето е на небето.
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #27 -: Юни 10, 2006, 12:45:28 pm »
А една опаковка за колко време стига?
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #28 -: Юни 12, 2006, 11:58:09 am »
Абсолютно съм съгласна с Дидето - гладът има само временен ефект - трябва режим на хранене, желязна воля - край на тестени(от бяло брашно) изделия, мазни меса, пържено, сладкиши - поне 4 месеца - ставаш като нов + чистиш мазнинките, естествено режимът тр.да е съчетан с физическа активност няколко пъти седмично. Аз за 2 седмици свалих 1.5, имам още 1.5 надолу и после само да ги задържа така:). Късмет на всички момичета
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #29 -: Юни 12, 2006, 12:38:38 pm »
браво, рали-джи! Днес и аз си взех , напред към красотата  :lol:

Косето е на небето.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
малко спам - Златно чудо 14 макс
« Отговор #30 -: Юни 20, 2006, 16:31:56 pm »
А не е ли твърде рисковано да пиеш Златно чудо или кафе Вита голд, преди ин витро процедура...  :?: :dontknow:

Чудя си дали е добра идеята да свалиш килограми точно преди процедура. :idea:

Някъде бях чела тема, дали от Фолиевата киселина се напълнява... Трябва да призная, че откакто започнах да по пия  4мг. забелязвам, че съм качила килограми.

Имам желание да  вляза в режим но все се притеснявам да не се отрази на  Ин Витро процедурата.:?
 
Ще се радвам да споделите опита си!   :help1:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън