0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #80 -: Септември 09, 2011, 08:58:08 am »
Днес температурата пак е същата като вчера. Надявам си се пък каквото стане.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #81 -: Септември 09, 2011, 09:05:25 am »
Гледам и се радвам на прекрасната ти графика! Дано Чудото да те е споходило! Успех!  :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #82 -: Септември 09, 2011, 09:47:19 am »
Стиснати палци и от мен, дай Боже да ни зарадваш  :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #83 -: Септември 09, 2011, 10:04:40 am »
Благодаря ви, сладуранки! Дано всички видим този месец заветните  :bfp:



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #84 -: Септември 09, 2011, 18:30:01 pm »
Графиката ти изглежда обещаваща :balk_600: Стискам палци да ни зарадваш с едно положително тестче! Успех :goodluck:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #85 -: Септември 09, 2011, 19:55:30 pm »
Да ви кажа сега какви ги свърших. Седим си с милото и той ми вика :"Така и така нищо не правим, защо не вземеш да си направиш един тест. И без това ги имаш в промишлени количества?!" Отивам аз и беше отрицателен. Влизам разплакана и разочарована в стаята, а той пак "Не се тревожи - или е неверен, или още е рано да отчете". И сега какво???? Защо го послушах??? А имах наистина надежди!  osi_13 osi_8
« Последна редакция: Септември 09, 2011, 20:30:42 pm от kriss_and »



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #86 -: Септември 09, 2011, 20:45:24 pm »
Ей Крисс виж миличка тестове вечер не се правят особено в много начална бременност.
Реално трябва да имаш закъснение че тогава да го правиш.Кога трябва да дойде онази  :witch:
Според е много рано за тест,трябва да има поне 12 дни след уво а при теб не са минали още.Разбирам мъжлето ти че е нетърпелив,те понякога мъжете са по нетърпеливи и от нас  :D.Моят пък ми е забранил да купувам тестове  :lol: той щял да ми взема когато трябва  :D
Графиката ти е страхотна виж така мисли и Денис  :) изчакай още няколко дни и забрави че си правила тест днес.
Целувки мила и моите палци не са пуснати  :crossfingers: :bighug: :bighug:

Вярвам!!!!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #87 -: Септември 09, 2011, 20:50:03 pm »
Ей Крисс виж миличка тестове вечер не се правят особено в много начална бременност.
Реално трябва да имаш закъснение че тогава да го правиш.Кога трябва да дойде онази  :witch:
Според е много рано за тест,трябва да има поне 12 дни след уво а при теб не са минали още.Разбирам мъжлето ти че е нетърпелив,те понякога мъжете са по нетърпеливи и от нас  :D.Моят пък ми е забранил да купувам тестове  :lol: той щял да ми взема когато трябва  :D
Графиката ти е страхотна виж така мисли и Денис  :) изчакай още няколко дни и забрави че си правила тест днес.
Целувки мила и моите палци не са пуснати  :crossfingers: :bighug: :bighug:


Дано, дано, дано наистина е така. Твоята графика също е страхотна. Днес е третият ден, в който вече не пия Дуфастон (пих го 5 дни по 2). Аз му казах - няма повече да правя тестове, даже ги изхвърлям всички и край. Каквото такова.



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #88 -: Септември 09, 2011, 21:26:29 pm »
Kris, тц тц.Миличка, ако правилно смятам ( отново подчертавам,че не съм гений в графиките ) ,но пък Денис е :) , та ...все си мисля,че ову е била на 19-ти ден и определеееено смятам,че е рано за тест...Поне още 3-4 дни...
С теб сме !


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #89 -: Септември 09, 2011, 23:30:46 pm »
Kris, тц тц.Миличка, ако правилно смятам ( отново подчертавам,че не съм гений в графиките ) ,но пък Денис е :) , та ...все си мисля,че ову е била на 19-ти ден и определеееено смятам,че е рано за тест...Поне още 3-4 дни...
С теб сме !

Чул те Господ, миличка! Никакви тестове! Моята гинеколожка се връща другата седмица от отпуск. Ако до тогава не е дошла най-лошата гостенка, отивам на преглед. Ако ли не.... ще му мисля тогава



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #90 -: Септември 10, 2011, 07:53:01 am »
Тази сутрин температурата е като вчера! Прегръщам ви всички!   :bighug: :bighug: :bighug:



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #91 -: Септември 10, 2011, 08:02:33 am »
Чудесно, миличка! Дано се задържи така поне 9 месеца :crossfingers: :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #92 -: Септември 10, 2011, 08:38:34 am »
Супер, супер, супер!  :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #93 -: Септември 10, 2011, 12:49:31 pm »
Браво миличка, много се радвам...дано се задържи така 9 месеца :)


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #94 -: Септември 10, 2011, 13:17:24 pm »
Браво миличка, много се радвам...дано се задържи така 9 месеца :)


Дано наистина е най-дългата ми графика, а и на всички вас, които ме подкрепяте.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #95 -: Септември 10, 2011, 15:13:51 pm »
Здравей Крис, и аз ти пожелавам много успех! :balk_16:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #96 -: Септември 10, 2011, 15:16:35 pm »
Здравей Крис, и аз ти пожелавам много успех! :balk_16:


Благодаря! Дано всички много скоро видим  :bfp:



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #97 -: Септември 10, 2011, 16:26:00 pm »
Много късмет да пожелая и аз  :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #98 -: Септември 10, 2011, 22:38:54 pm »
Може ли на мен да не ми се случи нещо  :x Не ми стига, че трябва да мисля случило ли се е чудото този месец или не, но и ми излезе едно топче/образувание "там долу". Четох, че това било запушване на каналчето на бартолиновата жлеза (която овлажнява влагалището). Пише и че няма място за притеснение. Одеве като си взех душ го стиснах и излезе някаква бяла течност. Сега утре ще видим какво ще стане и дали ще се е успокоило мястото. Абе, какво да ви разправям... От одеве имам и една така странна чувствителност на гърдите.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #99 -: Септември 11, 2011, 11:57:05 am »
Моята температура днес е малко по-висока от предните дни.  :) Дано да е за добро