0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #80 -: Септември 12, 2011, 19:26:50 pm »
Денис исках да те попитам , какво означава ако температурата ми се запази висока но все пак ми дойде ?? Това означава ли 4е има задържан фоликул и какво следва от това ?


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #81 -: Септември 13, 2011, 13:43:18 pm »
Добър да е! :) Денис би ли ми погледнала графиката,то е още рано да се каже нещо тъй като не е пълна,но как се движа с Т.
 
До тук графиката ти е горе-долу добре
Малко са високи стойностите, дано да няма проблем и да има О.
Добре е да правиш и тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #82 -: Септември 13, 2011, 13:45:14 pm »
Момичета, здравейте.Нова съм в този форум, въпреки че вече 9 месеца се борим за бебче. Бихте ли ми казали как да си покажа и моята графика, за да може да я погледнете?
Успех на всички с бебеправенето и дано скоро се сбъднат мечтите ни.
Графиката ти е добре / а и я виждаме идеално :)/
О според мен е била на 15 ден от МЦ
Стискам палци да е станало

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #83 -: Септември 13, 2011, 13:48:06 pm »
Здравей Денис, пак ще те помоля да си кажеш мнението за моята графика. Имало ло е О?(тестовете не засякоха такава) МЦ ми е около 24 дни. Меря анално за 5 мин. с дигитален. Благодаря ти предварително:)
На 11/12 ден от МЦ може да е имало О.
Провери си терм-ра- може нещо да се разваля.
Другият вариант е да има повече от 1 фоликул

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #84 -: Септември 13, 2011, 13:49:39 pm »
Denis, може ли пак да коментираш графиката ми? Благодаря предварително!
Супер графика - утре с първа сутрешна урина направи тест.
Стискам палци да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #85 -: Септември 13, 2011, 13:52:46 pm »
Денис исках да те попитам , какво означава ако температурата ми се запази висока но все пак ми дойде ?? Това означава ли 4е има задържан фоликул и какво следва от това ?



Не винаги
Трябва да погледна въпросната графика

Ако има по-високи нива на прогестерона Бт може да се запази 1-2 дни по-висока и по време на М.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #86 -: Септември 13, 2011, 14:09:35 pm »
Denis, може ли пак да коментираш графиката ми? Благодаря предварително!
Супер графика - утре с първа сутрешна урина направи тест.
Стискам палци да е станало :)

Аз днес направих и да ти кажа резултатът е отрицателен :( Вижда се много бледа втора черта или може би само аз я виждам. Вече не знам !



Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #87 -: Септември 13, 2011, 15:08:40 pm »
Измервам Т анално.От 15.9 ще започна теста за О.Колко време е добре да се държи термометъра,аз го държа докато даде сигнал.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #88 -: Септември 13, 2011, 15:30:09 pm »
Здравейте, момичета!
Нова съм тук - следя форума от няколко месеца, но чак сега се престраших да се регистрирам :)
Ще хвърлите ли едно око и на моята графика?
Меря температурата анално, като се старая да е в един и същ час - 6:20 сутрин, но работя на смени и като съм нощна смяна просто няма как да спазя часа и затова я меря по-късно през деня след поне 3 часа сън.
Успех на всички бебеправещи и много  :bfp: :)


Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #89 -: Септември 13, 2011, 17:13:09 pm »
iana_86 
Нещо не се връзва
Ако фоликула е бил 11мм /13 ден от МЦ/ - и нараства средно с 2мм - 18-20мм ще е на 17 ден.Или О. трябва да е след 17 ден от МЦ. По графика е много вероятно да е така, то този (+) тест за О. на 14 ден от МЦ - предполага О. на 15 или 16 ден от МЦ.
Да не би да е имало и др. фоликули?, ако е да - то те може да са пообъркали нещата /БТ и тестове/

При това положение О. според мен може да е била на 18-19 ден от МЦ и Прогестерон на 21 ден от МЦ - може да е с ниски стойности.
Ако О. е била на 18 ден от МЦ - Прогестерона трябва да се пусне на 25 ден от МЦ
Ще чакам да ми пишеш какви са нивата на Прогестерона. Дано да е имало О. - това е най-важното :)

Здравей denis, това са резултатите от изследването
Progesterone 21-ви ден - 20.53ng/ml  при референтни стойности за лутеална фаза 5.16 - 18.56ng/ml
Имам отворена тена в раздела покажете си графиките, за да не спамя тук, ще съм ти благодарна ,ако погледнеш и другите изследвания там и дадеш някакъв коментар.
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #90 -: Септември 13, 2011, 21:35:29 pm »
Денис, благодаря ти за отговора. Извинявай, че те занимавам, но можеш ли да ми обясниш, какво означава да има повече от един фолекул? За съжаление не намерих такава тема. Защо мислиш, че термометъра може да е развален(предполагам, че нещо с БТ те е навело на тази мисъл)Термометъра е чисто нов, но утре ще купя друг. Благодаря ти още  веднъж за отделеното време.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #91 -: Септември 14, 2011, 07:01:05 am »

Аз днес направих и да ти кажа резултатът е отрицателен :( Вижда се много бледа втора черта или може би само аз я виждам. Вече не знам !
Докато е висока БТ и няма М. - надежда има.
Може да правиш тестове всеки ден
Стискам палци :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #92 -: Септември 14, 2011, 07:03:28 am »
Измервам Т анално.От 15.9 ще започна теста за О.Колко време е добре да се държи термометъра,аз го държа докато даде сигнал.
 
2-3-4 мин след сигнала.
Провери, като измериш с него под мишнищата и виж колко мин. го държиш, докато отчете най-високата стойност.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #93 -: Септември 14, 2011, 07:06:01 am »
Добро утро, мили мои! Слънчев и прекрасен ден пожелавам на всички!



*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #94 -: Септември 14, 2011, 07:06:48 am »
Здравейте, момичета!
Нова съм тук - следя форума от няколко месеца, но чак сега се престраших да се регистрирам :)
Ще хвърлите ли едно око и на моята графика?
Меря температурата анално, като се старая да е в един и същ час - 6:20 сутрин, но работя на смени и като съм нощна смяна просто няма как да спазя часа и затова я меря по-късно през деня след поне 3 часа сън.
Успех на всички бебеправещи и много  :bfp: :)
 
Нощните смени май оказват влияние на БТ / и тя може да не е точна, просто да го имаш предвид :)/
Ако е имало О. / и Бт продължи да се покачва/ - О. може да е била на 16-17-18 ден от МЦ , в някой от тези дни. Не мога да определя по-точно, а и графиката все още не е завършена.
Стискам палци да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #95 -: Септември 14, 2011, 07:12:26 am »
iana_86 
Графиката ти вече е завършена и по точно може да се коментира :)
12/08/2011 - МЦ - 28 дни , О. около 14 ден от МЦ, 7 ден след О. - е 21 ден от МЦ.
Прогестерона за 7 ден от МЦ е идеален.

По принцип Графиките трябва да се коментират когато са завършени от М. до М.
В противен случай е много трудно и има вероятност да се допускат грешки :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #96 -: Септември 14, 2011, 07:14:29 am »
Денис, благодаря ти за отговора. Извинявай, че те занимавам, но можеш ли да ми обясниш, какво означава да има повече от един фолекул? За съжаление не намерих такава тема. Защо мислиш, че термометъра може да е развален(предполагам, че нещо с БТ те е навело на тази мисъл)Термометъра е чисто нов, но утре ще купя друг. Благодаря ти още  веднъж за отделеното време.
Така наричаме ПКЯ - за да не е много стряскащо.
Ако има повече от 1 фоликул - може и да няма О.

БТ ти скача нагоре-надолу и затова предполагам, че може да има проблем с терм-ра - което е по-добрия вариант - отколкото да има някакъв проблем с О.

« Последна редакция: Септември 14, 2011, 07:16:47 am от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #97 -: Септември 14, 2011, 08:52:12 am »
Добро утро и от мен! Ще помоля някоя от вас да погледне моята защото само въвеждам а почти нищичко не отбирам от нея.Благодаря предварително!!!Лек ден и успех на всички!!!
    Научих преди всичко,че за да бъдеш щастлив,трябва да си бил и нещастен.Без чиракуване,без болка,щастието е нетрайно.Любовта,която трае три години е любов,която не е изкачвала планини и не е потъвала на дъното,а е паднала на готово от небето.Любовта е трайна само,когато всеки от двамата знае нейната цена и по-добре да си е платил предварително,инак има опасност да трябва да урежда сметката след това.Ние не сме подготвени за щастието,защото не сме привикнали с нещастието.Ние сме възпитани в преклонение на удобството.Трябва да знаеш кой си и какво обичаш.Трябва сам да си завършен,за да можеш да преживееш една недовършена история. 
   Фредерик Бегбеде   " Любовта трае три години "
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #98 -: Септември 14, 2011, 09:16:53 am »
Добро утро и от мен! Ще помоля някоя от вас да погледне моята защото само въвеждам а почти нищичко не отбирам от нея.Благодаря предварително!!!Лек ден и успех на всички!!!
Здравей,zver_merry!
Не си нанесла стойностите в началото на цикъла и няма как да се коментира.
Виждам,че си правила стимулация с клостилбегит,правила си фоликометрия през това време?

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #99 -: Септември 14, 2011, 09:22:31 am »
Добро утро и от мен! Ще помоля някоя от вас да погледне моята защото само въвеждам а почти нищичко не отбирам от нея.Благодаря предварително!!!Лек ден и успех на всички!!!
Здравей,zver_merry!
Не си нанесла стойностите в началото на цикъла и няма как да се коментира.
Виждам,че си правила стимулация с клостилбегит,правила си фоликометрия през това време?
   кое не се вижда мхмм странно а за фоликометрия -ако ми обясниш как става да ти кажа защото съм боса и то много
    Научих преди всичко,че за да бъдеш щастлив,трябва да си бил и нещастен.Без чиракуване,без болка,щастието е нетрайно.Любовта,която трае три години е любов,която не е изкачвала планини и не е потъвала на дъното,а е паднала на готово от небето.Любовта е трайна само,когато всеки от двамата знае нейната цена и по-добре да си е платил предварително,инак има опасност да трябва да урежда сметката след това.Ние не сме подготвени за щастието,защото не сме привикнали с нещастието.Ние сме възпитани в преклонение на удобството.Трябва да знаеш кой си и какво обичаш.Трябва сам да си завършен,за да можеш да преживееш една недовършена история. 
   Фредерик Бегбеде   " Любовта трае три години "