0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Защо ми показва грешно време?
« -: Юни 08, 2006, 11:31:28 am »
В момента ми показва, че е 8 януари четвъртък, за часа да не говорим - 1 към гьотере. Така настава страшна обърквация и никога не знам кое мнение е актуално и кое не. Освен това като кликна на опцията "Всички актуални мнения" естествено няма актуални мнения понеже е 6 юни реално, а не 8 януари. Опитах през профила си да променя часовата зона, но въобще ни приема, ни предава.
Малко хелп,моля, ако е възможно! :roll:

*
Защо ми показва грешно време?
« Отговор #1 -: Юни 08, 2006, 11:43:19 am »
Да и аз имам същият проблем- когато задам времето в профила си и натисна "приложи" не се променя!
Re: Защо ми показва грешно време?
« Отговор #2 -: Юни 08, 2006, 15:13:59 pm »
Цитат на: samorasliche
В момента ми показва, че е 8 януари четвъртък, за часа да не говорим - 1 към гьотере. Така настава страшна обърквация и никога не знам кое мнение е актуално и кое не. Освен това като кликна на опцията "Всички актуални мнения" естествено няма актуални мнения понеже е 6 юни реално, а не 8 януари. Опитах през профила си да променя часовата зона, но въобще ни приема, ни предава.
Малко хелп,моля, ако е възможно! :roll:


Не е януари а е юни.......започват почти по един и същи начин на английски и поради това идва и объркването ти...... JANuary......JUNe.....поне така си мисля де....че си се объркала, защото не виждам къде ти показва януари :roll:  :)
Защо ми показва грешно време?
« Отговор #3 -: Юни 08, 2006, 15:30:47 pm »
Уфф, че съм спамаджийка- не знам кое ми действа по-зле - хормоните или липсата на концентрация. Да, вярно е, че може да се объркат януари и юни ако се използват английските съкращения, но ми се е случвало и в месеци, когато съкращенията не съвпадат :roll: ..А за опцията "Вижте всички актуални мнения" - при мен обикновено не работи и трябва да се ровя по форуми!!!