0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Много добри новини. Благодарности на Зачатие за приноса!!!


*
Супер, най-после :)
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Супер да, но за някои категории, НИЕ с дон яйцеклетка, сме отново ограничени ... :?


*
Супер! Страхотна новина! Благодарности на всички, които са допринесли за нея!
Супер да, но за някои категории, НИЕ с дон яйцеклетка, сме отново ограничени ... :?
Деси, нищо лично, мила, но нали не мислиш, че в този напрегнат живот, стрес, непълноценно хранене и много стимулации ще остане някоя жена, която да не е влязла в критическата над 51 години?
Успех на всички жени, които ще се възползват от тази промяна в наредбата!

Супер!Браво момичета, страхотни сте! :youwoman:

Аз имам следващо предизвикателство, пред неуморните Ви души и тела  :wink:!Според мен трябва да се уреди въпросът с отпуск по чл.157 ал.2, НО НЕ от пункцията натам, защото от тогава ни се полага болничен, с който оправдаваме отсъствията си, А от старта на процедура до пункцията!Това е много важно за голяма част от нас, на които се отказва какъвто и да било отпуск през това време, а ако го има регламентиран във Закона, вече ще е друго. :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Супер да, но за някои категории, НИЕ с дон яйцеклетка, сме отново ограничени ... :?

и тия със собствените яйцеклетки също са ограничени, Деси - до менопаузата. а тя настъпва дори по-рано от 51 години.

смятам, че ограничението за възраст при донорски яйцеклетки е закъсняла, но много нужна поправка.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!