0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

защо няма картинка меченце?
« -: Юли 26, 2011, 22:00:24 pm »
 възможно ли е? :D моля ви, по възможност да прибавите картинка поне едничко меченце, на скайпа примерно има едно дето маха с ръчички  :) има коте, куче, змия даже...  :( а мече няма...

*
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #1 -: Юли 27, 2011, 16:16:37 pm »
Това е сериозен пропуск!
Сигурна съм, че някой веднага ще се заеме с това.
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #2 -: Юли 27, 2011, 20:39:57 pm »
 :( мда... и прасенце, и маймунка има...

*
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #3 -: Юли 27, 2011, 21:12:24 pm »
Това е сериозен пропуск!
Сигурна съм, че някой веднага ще се заеме с това.

  :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #4 -: Юли 28, 2011, 00:25:30 am »
И елф няма, ааааа!
*
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #5 -: Юли 28, 2011, 09:05:08 am »
Ето ти, стига рева:
 
Ето и мечки:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #6 -: Юли 28, 2011, 10:39:36 am »
мими, ама трябва тия картинки да се сложат в галерията, за да може да се ползват за аватари и в постинги... а туй аз и ти не го можем, само админите.

искаме меченца! искаме меченца!  :D

аз съм информирала администраторите за нашето искане, ще чакаме да реагират. ако не реагират до 2 седмици, ще организираме бунт.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #7 -: Юли 28, 2011, 11:08:22 am »
Джам, не забравяй и елфа, моля те! Че ще трябва втори бунт да вдигаме  :lol:
Много държа на последното елфче  :lol:
*
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #8 -: Юли 28, 2011, 11:50:12 am »
Мече емотикона ли?
Ама то и лисица няма!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #9 -: Юли 28, 2011, 12:03:56 pm »
не знам дали само емотикон или и картинка за аватар. най-добре и от двете.

дайте да направим списък с най-животрептущите животни, растения и предмети, които са ни нужни, че да не дигаме бунтове поотделно - не е ефективно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #10 -: Юли 28, 2011, 14:09:30 pm »
хаххахаха най-сетне нещо свежо в тая жега
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #11 -: Юли 28, 2011, 14:17:29 pm »
 :lol: искаме всякакви мечета!
и лисици!  :lol: ако трябва и вълци, хаха сетих се за "ну погоди"

*
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #12 -: Юли 28, 2011, 14:19:43 pm »
И щраус требе  :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #13 -: Юли 28, 2011, 14:49:05 pm »
овчичка некоя?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #14 -: Юли 28, 2011, 15:13:03 pm »
...и тревичка... да има какво да пасат  :lol:


*
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #15 -: Юли 28, 2011, 15:20:19 pm »
Направо променете правилата: пост с по-малко от три картинки и три умалителни да се изтрива незабавно.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #16 -: Юли 28, 2011, 15:29:58 pm »
надушихте готината темичка и сега ще почнете да кацате кат оси на мед с предложения... (ех, да имаше емотикон с осички!)

ама предложенията се удовлетворяват по ред на входящия номер. мечките са първи! цигулките - на опашката!  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #17 -: Юли 28, 2011, 15:49:11 pm »
тц тц тц, ми аз какво да си поръчам, то вещичКА има, ама ако може некоя по-хубавка за разнообразие :lol:
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #18 -: Юли 28, 2011, 15:50:14 pm »
...пак поне се уредихме на първата страница :) нали сме си хиени, надушихме овреме  :P

като стана въпрос за хиени....може да метнете една ;)

а иначе си давам заявка и за една джиджавка   :lol:


*
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #19 -: Юли 28, 2011, 15:51:00 pm »
тц тц тц, ми аз какво да си поръчам, то вещичКА има, ама ако може некоя по-хубавка за разнообразие :lol:
А аз искам много зла, че друга нема да ми ходи  :lol: