0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #40 -: Май 30, 2012, 16:27:03 pm »
 :lol: мечоците се наспаха, но още не са дошли насам  :x :(

Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #41 -: Май 30, 2012, 20:12:38 pm »
не бе, търсят Рихтеро да го Апят :lol:
[/url][/url]
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #42 -: Юли 23, 2012, 16:10:34 pm »
Ах, и моята сладка Меци, е искала мече аватарче, и аз да се примоля на милите модератори(ки) да ми сложат една дебела черна котка като аватарче, защото НЕ МОГА да сложа никаква снимка. HELP!!! Пробвах всички варианти - НЕ СТАВА! Ще се радвам да ми помогнете  :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #43 -: Юли 23, 2012, 16:38:27 pm »
Ах, и моята сладка Меци, е искала мече аватарче, и аз да се примоля на милите модератори(ки) да ми сложат една дебела черна котка като аватарче, защото НЕ МОГА да сложа никаква снимка. HELP!!! Пробвах всички варианти - НЕ СТАВА! Ще се радвам да ми помогнете  :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

защо да не можеш?

в редакцията на профила имаш опция за качване на файл с картинка от компютъра си или от посочен уеб адрес. опита ли?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #44 -: Юли 24, 2012, 13:45:22 pm »
Именно пробвах точно там и ми дава някакъв fatal error, като ме препраща в отделен прозорец. Нищо не става миличка :(
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #45 -: Юли 24, 2012, 13:51:55 pm »
хм, аз успях да ти променя профилната снимка...

ако искаш - намери си по интернет картинка на черна котка, която ти харесва, дай тук линк към снимката и ще ти я сложа за профилна снимка.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #46 -: Юли 24, 2012, 14:14:46 pm »
Уауууу!!!! ИЗБОРЪТ ТИ Е ПРЕКРАСЕН! Ти си ангелче!!! Благодаря ти!!! :bighug: :bighug: :bighug: Нека тогава си остане така както е, пък ако може някога ще намеря и ще сложа, но е много сладко!!!! Иначе би трябвало лентичката да ми се вижда и да се чете графиката, като цъкнеш на нея, нали?  :bighug:
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #47 -: Май 12, 2013, 21:17:27 pm »
 :ywoohoo:  :? е какво стана с мечките? колко зими ще проспят  :lol:

*
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #48 -: Май 12, 2013, 22:04:51 pm »
Еее, много бързаш  :lol:, сега админите са заети с ДРЗ  :lol:

mecinka, ти за картинките в Допълнителни усмивки ли питаш?


Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #49 -: Май 13, 2013, 08:02:22 am »
 :? а какво е дрз  :lol:
 :) дам, за същите, понеже съм неграмотна как да ги вкарвам от други места  :lol:

*
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #50 -: Май 13, 2013, 08:09:19 am »
:? а какво е дрз  :lol:
Погледни посписа на marsi /моя също/  :wink:
*
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #51 -: Май 13, 2013, 12:17:05 pm »
mecinka, ето сайт с емотикони: http://www.emotikoni.net/gallery/animirani.php?page=21
Намерих картинки с мечета:   може би има още, но са доста страниците с емотикони, разгледай ги. Поставяш ги така:
клик с десен на мишката върху картинката-->Copy Image Location-->тук в полето за отговор кликваш горе бутона   вмъкни изображение-->десен-->Paste  и готово. С   Предварителен преглед   може да провериш дали се е получило. Ако нещо не става, пиши ми, може и на лични.
Ще потърся още мечета. :) Успех!
« Последна редакция: Май 13, 2013, 12:21:12 pm от marsi »

Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #52 -: Май 13, 2013, 21:02:48 pm »
дрз  :oops: :lol:

пробичка

Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #53 -: Май 13, 2013, 21:15:38 pm »
ураааа, имам си мечки

марси, мерси боку

но  :ask: ако махнат картинката от този сайт да не изчезне и от тук

а файлче от компа? :? не е активен пейст-а, има само копи
« Последна редакция: Май 13, 2013, 21:17:51 pm от mecinka »

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #54 -: Май 13, 2013, 21:21:27 pm »
дрз  :oops: :lol:

"Ден на Репродуктивното Здраве е ежегодна инициатива на Сдружение Зачатие, която се провежда през месец юни в различни градове на страната. В това уникално по рода си събитие водещи специалисти в областта на репродуктивното здраве представят свои постижения и провеждат безплатни консултации. Срещата дава възможност на хората с репродуктивни проблем и да се срещнат в неформална обстановка със специалистите и да получат адекватна информация по медицински, психологически, правни и финансови въпроси, засягащи техните репродуктивни права, да чуят новости, до които иначе не биха имали достъп. Специалистите от своя страна имат възможност да усетят пулса на своите пациенти, да видят в друга светлина техните нужди и проблеми."
За Ден на репродуктивното здраве - 08 юни 2013 - Русе  Виж повече ТУК
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #55 -: Май 13, 2013, 21:43:05 pm »
 :flower: мишанта, гледам всеки ден надписите и не загрях отпърво, та затова се смея на себе си  :lol: трябва ми гинко билоба, взех да запецвам  :lol:

*
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #56 -: Май 18, 2013, 01:43:00 am »
mecinka, виж какви хубави меченца намерих. Може да си ги копираш по същия начин от тук, като маркираш върху картинката, вместо да отваряш постоянно другия сайт:                                    
От този сайт са:  http://smayli.ru/mishki.html

Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #57 -: Май 19, 2013, 19:06:45 pm »

Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #58 -: Май 19, 2013, 19:18:13 pm »
http://plokna.ru/smajliki/anime-mishki.html

                                   

 :lol: ой марси, така до утре не мога да се спра

*
Re: защо няма картинка меченце?
« Отговор #59 -: Май 19, 2013, 20:49:43 pm »

 :lol: ой марси, така до утре не мога да се спра

Да, оказа се голяма "зараза"  :lol:
Някой друг да иска някакво животинче?  :)