0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
искам да ви кажа нещо
« Отговор #60 -: Юни 07, 2006, 14:18:34 pm »
Я, кой си изпроси бан! :)

Какво значи "ръч кочина"? Иначе другите каруцарски термини ги разбирам, но това за първи път го чувам.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
искам да ви кажа нещо
« Отговор #61 -: Юни 07, 2006, 14:19:25 pm »
Сексанкее, сексанкее, не допусках че бременна жена може да избълва подобна злоба. Бог да те пази!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: овце грозни и тъпи вие сте смешните
« Отговор #62 -: Юни 07, 2006, 14:19:55 pm »
Цитат на: sexanka_1983
Мале грамотните ако знаете само колко сте тъпи чак си нямате и на представа тоз форум тука е много ама много тъп всеки ден си задавате все едни и същи въпроси ,мале ша омра от смях кат гледам кви сте не ставате за майки изобщо та ви сте някви пикли дет си мислят че знаят нещо .Аз си мислех че тук мога да си пиша с големи хора който могат да расъждават и примерно да ми дадат съвет къв съвет ще ми дадете ви кат сте толкова надути и се мислите за нещо дори и да умирам пак не бих искала съвет от вас я малко се дръжте като зрели хора все пак не съм ви искала тъпите мнения в моита тема ,вас кво ва интересува колкото си грешки искам толкова ще пиша аиде ръч от форума че плашите хората,кат гледам с кво утношение пишете на другите във форума и кви тъпи съвети давате сигорно никога няма да забренея от вас взе да ми се повръща става въпрос за вас от голямото Добро утро не ми пишете в темата ясно лиииииииии ееееееее беееееее селендури научете се на малко възпитание а не да броите кой колко грешки е написал то май кат гледам друга работа си нямате дечица малки аде ръч кочина  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:


Е като чета този постинг вече бих помислила, че някой е решил нарочно да си прави майтап, честно! Чак пък толкова да си неграмотен, възможно ли е? :evil: Не знам дали да се смея или да ми става мъчно, че има толкова елементарни хора ( при това с достъп до интернет :?: ) :roll:
The impossible is often the untried [/i]
*
искам да ви кажа нещо
« Отговор #63 -: Юни 07, 2006, 14:25:34 pm »
ALFI,
ако това е шегуване е най-нескопосаното, което някога съм чела, да не говорим, че е и в най-неподходящия форум. Не виждам нищо смешно, нито в мъката ни, нито в обидите...
*
искам да ви кажа нещо
« Отговор #64 -: Юни 07, 2006, 14:27:27 pm »
Мели, нали не си мислиш, че тя знае какво е бан?
Не че приветствам използването на чуждици, които имат български аналог, ама след всичките простотии, които избълва този умствен капацитет...
The impossible is often the untried [/i]
искам да ви кажа нещо
« Отговор #65 -: Юни 07, 2006, 14:29:33 pm »
Момичета, странни неща стават тук напоследък, вчера - самоубийствени истерии, днес - обиди и злоба. Опасявам се за добрия тон и реномето на форума.  :cry:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
искам да ви кажа нещо
« Отговор #66 -: Юни 07, 2006, 14:31:51 pm »
Цитат на: sexanka_1983
кво е тва тъпо име Ganka от кое  село си ма????????


Рядко се засягам от обиди на име. В интерес на истината не съм от село, а от много хубав град. Вероятно не си заслужава даже да ти отговарям, но ще го напиша - Велико Търново. Колкото до мястото ти в тоя форум и темата ти тук - определено нямаме нужда от твоите съвети. А и ти нямаш никакво място тук. Има толкова много интелигентни и умни момичета, на които и на малкия пръст не можеш да стъпиш.  :evil:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
искам да ви кажа нещо
« Отговор #67 -: Юни 07, 2006, 14:32:23 pm »
Хахаха! Скъсах се от смях! Ама такава простотия отдавна не бях виждала! Sexanka, хайде връщай се към обичайните ти занимания  :lol: И бройката 1983 - браво на теб!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
искам да ви кажа нещо
« Отговор #68 -: Юни 07, 2006, 14:35:15 pm »
Цитат на: Kotaranka
Хахаха! Скъсах се от смях! Ама такава простотия отдавна не бях виждала! Sexanka, хайде връщай се към обичайните ти занимания  :lol: И бройката 1983 - браво на теб!


Коте, то това е толкова малко, че чак дрънка горкото. Явно това му е годината на раждане. Пък и отражение на количеството сиво вещество... :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    balmi

искам да ви кажа нещо
« Отговор #69 -: Юни 07, 2006, 14:43:56 pm »
Сещам се за стихчето, което скоро беше пуснала Ултра - "Красута".
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
искам да ви кажа нещо
« Отговор #70 -: Юни 07, 2006, 14:45:01 pm »
Дипломната ми работа беше "Влияние на социокултурната среда върху ученическия дискурс" - или с прости думи - как влияе семейната среда и обкръжението върху начина на изразяване на детето. Бях си подбрала няколко групи за анализ според местожителство и образование. Явно съм пропуснала да изследвам някоя, защото авторката на темата е извън разглежданите случаи.
Ще я оставим тази тема засега без да я почистваме (стига обидите да не надвишат правописните грешки), за да можем след време да даваме линк към нея и да си отговаряме на въпроси от рода - тези невъзпитани и неграмотни деца какви родители имат...


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
искам да ви кажа нещо
« Отговор #71 -: Юни 07, 2006, 14:47:17 pm »
Цитат на: ultra
Дипломната ми работа беше "Влияние на социокултурната среда върху ученическия дискурс" - или с прости думи - как влияе семейната среда и обкръжението върху начина на изразяване на детето. Бях си подбрала няколко групи за анализ според местожителство и образование. Явно съм пропуснала да изследвам някоя, защото авторката на темата е извън разглежданите случаи.
Ще я оставим тази тема засега без да я почистваме (стига обидите да не надвишат правописните грешки), за да можем след време да даваме линк към нея и да си отговаряме на въпроси от рода - тези невъзпитани и неграмотни деца какви родители имат...


 :youwoman:  :balk_47:  :balk_81:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
искам да ви кажа нещо
« Отговор #72 -: Юни 07, 2006, 15:02:45 pm »
Мила Сексанке, надявам се да не пишеш нарочно с цел да се подигравяш и да дразниш и без това предостатъчно страдащите момичета от форума. Пожелавам ти никога да не опираш до "тъпите съвети" на момичетата. Тук на всеки разумен въпрос, всяка от нас се опитва да даде разумен отговор - въз основа на това, което е чела, на личния си опит и на това, което лекарите са ни казали. Ако не беше този форум още щях да вярвам на тукашните лекари, които правят стумулация без проверка на проходимост на тръбите, например. Да не давам и по фрапиращи примери - като инсеминация без обработка на материала.  
А ти, мила, вместо да се обиждаш на това, че момичетата се опитват да ти поправят някои правописни грешки, се опитай да научиш как се пише правилно - ако не за друго, поне за собствено удовлетворение. Както виждаш, тук подсказваме и на редовни потребители, ако имат неправилен правопис и то съвсем доброжелателно :)  Желая ти щастие и здраво хубаво бебче :babyflips:


Re: овце грозни и тъпи вие сте смешните
« Отговор #73 -: Юни 07, 2006, 15:06:35 pm »
Цитат на: sexanka_1983
Мале грамотните ако знаете само колко сте тъпи чак си нямате и на представа тоз форум тука е много ама много тъп всеки ден си задавате все едни и същи въпроси ,мале ша омра от смях кат гледам кви сте не ставате за майки изобщо


По-голяма простотия не съм чела. Ей тва момиченце има ли си представа какво изживяват момичетата тук ?!? Възмутена съм!
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
искам да ви кажа нещо
« Отговор #74 -: Юни 07, 2006, 15:07:09 pm »
Сексанке,

пожелавам ти лека и спокойна бременност, както и здраво бебче:), от все сърце.
Не се вълнувай толкова, не е добре за състоянието ти, наистина! Почивай си и не бери грижа:).
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: овце грозни и тъпи вие сте смешните
« Отговор #75 -: Юни 07, 2006, 15:17:27 pm »
Цитат на: sexanka_1983
Мале грамотните ако знаете само колко сте тъпи чак си нямате и на представа тоз форум тука е много ама много тъп всеки ден си задавате все едни и същи въпроси ,мале ша омра от смях кат гледам кви сте не ставате за майки изобщо та ви сте някви пикли дет си мислят че знаят нещо



малко информация за сведение на участниците в темата:

IP адрес за това мнение 88.87.12.1 [ 4 Мнения ]   
Потребители, писали от този IP адрес:   
 cool_f [ 6 Мнения ]        
 sexanka_1983 [ 4 Мнения]

хмъ!

още информация:

лицето cool_f - новорегистрирано, с лентичка за бременност в 12-та седмица, пише ей в тази тема тук:
http://www.zachatie.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4341&sid=9934bd4b98e2a86e5804c67470ceb4ae

на съвсем правилен български и без заяждане и грубост.

искам да знам, дали лицето cool_f страда от шизофрения, тресат го зверски хормони и скучае в къщи, или има по-малко братче-пуберче, което е докопало компютъра и си прави забавление днес на наш гръб?

склонна съм да мисля, че е първото!!
чакам обяснение от cool_f, преди да й е спрян окончателно достъпа до сайта.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
искам да ви кажа нещо
« Отговор #76 -: Юни 07, 2006, 15:20:47 pm »
мда, аз преди 2 часа се канех да обяснявам на cool_f, че знанията й за спермата и забременяването се нуждаят от опресняване преди да дава съвети, но нещо ми подсказа, че не си струва :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
искам да ви кажа нещо
« Отговор #77 -: Юни 07, 2006, 15:23:50 pm »
Преди няколко дни, минах покрай група дечица - около 8-10 годишни.
Нещо се бяха скарали и си говореха с думи, извадени сякаш от най-нискобюджетните филми за негърските гета. Аз се изчервих, а тези деца-момченца говореха с тези думи на  едно момиченце.
Замислих се за речника на бъдещото ми дете.
И си помислих : " АКо майките на тези деца ги чуят как говорят, в земята ще потънат".
Сега разбирам, че много деца могат да чуят от майките си подобен език.
Горкичките!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: овце грозни и тъпи вие сте смешните
« Отговор #78 -: Юни 07, 2006, 15:28:12 pm »
Цитат на: sexanka_1983
Мале грамотните ако знаете само колко сте тъпи чак си нямате и на представа тоз форум тука е много ама много тъп всеки ден си задавате все едни и същи въпроси ,мале ша омра от смях кат гледам кви сте не ставате за майки изобщо та ви сте някви пикли дет си мислят че знаят нещо .Аз си мислех че тук мога да си пиша с големи хора който могат да расъждават и примерно да ми дадат съвет къв съвет ще ми дадете ви кат сте толкова надути и се мислите за нещо дори и да умирам пак не бих искала съвет от вас я малко се дръжте като зрели хора все пак не съм ви искала тъпите мнения в моита тема ,вас кво ва интересува колкото си грешки искам толкова ще пиша аиде ръч от форума че плашите хората,кат гледам с кво утношение пишете на другите във форума и кви тъпи съвети давате сигорно никога няма да забренея от вас взе да ми се повръща става въпрос за вас от голямото Добро утро не ми пишете в темата ясно лиииииииии ееееееее беееееее селендури научете се на малко възпитание а не да броите кой колко грешки е написал то май кат гледам друга работа си нямате дечица малки аде ръч кочина :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:



ЛЕГЕНДА:
С ЧЕРВЕНО: правописни и явно правоговорни грешки
СЪС СИНЬО: такива изрази няма или ако има случайно са често употребявани в СЕЛСКИТЕ КОШАРИ сред пастирите и техният добитък

Така че нова потребителко помисли си добре кои са цитирам теб: "СЕЛЕНКИТЕ" в случая! Ние или ти!?
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Re: овце грозни и тъпи вие сте смешните
« Отговор #79 -: Юни 07, 2006, 15:28:27 pm »
Цитат на: jam
Цитат на: sexanka_1983
Мале грамотните ако знаете само колко сте тъпи чак си нямате и на представа тоз форум тука е много ама много тъп всеки ден си задавате все едни и същи въпроси ,мале ша омра от смях кат гледам кви сте не ставате за майки изобщо та ви сте някви пикли дет си мислят че знаят нещо



малко информация за сведение на участниците в темата:

IP адрес за това мнение 88.87.12.1 [ 4 Мнения ]   
Потребители, писали от този IP адрес:   
 cool_f [ 6 Мнения ]        
 sexanka_1983 [ 4 Мнения]

хмъ!

още информация:

лицето cool_f - новорегистрирано, с лентичка за бременност в 12-та седмица, пише ей в тази тема тук:
http://www.zachatie.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4341&sid=9934bd4b98e2a86e5804c67470ceb4ae

на съвсем правилен български и без заяждане и грубост.

искам да знам, дали лицето cool_f страда от шизофрения, тресат го зверски хормони и скучае в къщи, или има по-малко братче-пуберче, което е докопало компютъра и си прави забавление днес на наш гръб?

склонна съм да мисля, че е първото!!
чакам обяснение от cool_f, преди да й е спрян окончателно достъпа до сайта.

Това, което се случва в последните дни във форума, да не е някакъв социологически (Зайо да не се връзва :wink: ) или психологически експеримент или е резултат от геомагнитната активност?