0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Висок ТАТ, при нормален МАТ ?
« Отговор #20 -: Март 09, 2012, 17:07:04 pm »
LilyБлагодаря . И аз имам много малко завишени НК /забравих да го напиша предния път/ но за него както и за завишения ТАТ ,нищо освен Селена .
Скоро ще пускам контроли пък да видим какво ще излезне.
Успех.
*
Re: Висок ТАТ, при нормален МАТ ?
« Отговор #21 -: Март 09, 2012, 17:11:30 pm »
И на теб желая успех zarina!
Имам вече две ангелчета на небето

*
Re: Висок ТАТ, при нормален МАТ ?
« Отговор #22 -: Март 29, 2012, 15:59:11 pm »
Пиасах в друга тема за Щитовидната жлеза.И тук сега ще се повторя защото много ме тормози този ТАТ. Предписан ми е нискодозиран кортикостероид за понижаване на ТАТ . Но притеснението ми е дали приема на кортикостероида няма да доведе до промяна на другите хормони на ЩЖ ,които за сега са в норма .
Ако някой е на такава терапия нека сподели как се движат хормоните. не ми се иска да разбутвам ТСХ за сметка на ТАТ ,като за последния разбрах че не е много важен стига да не е прекалено много повишен.
« Последна редакция: Март 29, 2012, 16:01:36 pm от zarina »
Re: Висок ТАТ, при нормален МАТ ?
« Отговор #23 -: Април 03, 2012, 07:49:54 am »
При мен е точно обратно - висок МАТ, а ТАТ ми е в норми. Ендокриниложката, която ми гледаше изследванията каза, че това не би следвало да е причина за НЕзабременяване, беше ми изписала само селен, който го приемах около 3 месеца и след това го спрях.
В момента приемам аниоксиданти, изписани от имунолог и си мисля, че действието им е едно и също  :?
*
Re: Висок ТАТ, при нормален МАТ ?
« Отговор #24 -: Април 03, 2012, 11:43:00 am »
papa2011, би ли споделила какви антиоксиданти пиеш и в какви дози?
Имам вече две ангелчета на небето

Re: Висок ТАТ, при нормален МАТ ?
« Отговор #25 -: Април 03, 2012, 23:19:36 pm »
Оксибор Форте, Омега 3 Форте, капки Вигантол /витамин Д/ и Аспирин Протект, който действал противовъзпалително.
*
Re: Висок ТАТ, при нормален МАТ ?
« Отговор #26 -: Април 04, 2012, 13:51:58 pm »
Оксибор Форте, Омега 3 Форте, капки Вигантол /витамин Д/ и Аспирин Протект, който действал противовъзпалително.

Благодаря ти за отговора  :bighug:
Имам вече две ангелчета на небето

Re: Висок ТАТ, при нормален МАТ ?
« Отговор #27 -: Ноември 16, 2012, 22:06:22 pm »
здр момичета аз съм нова тук и моите антитела са високи ТАТ в норма МАТ доста висок а ми престои инвитро пия селен и елтирокс омега3и много др.Моля одговорете ми ще имам ли шанс
Re: Висок ТАТ, при нормален МАТ ?
« Отговор #28 -: Януари 05, 2015, 00:10:13 am »
Здравейте! Моят ТАТ последно се оказа 2730, при МАТ < 5. Има ли момичета, които са успели да свалят стойностите на ТАТ-а и с какво? Интересно ми е и каква терапия са приемали момичета с висок ТАТ по време на инвитро процедури. Има ли успешно завършили бременности на момичета с висок ТАТ? Много бих се радвала ако някой се включи и сподели. Аз имам два мисс аборта.