0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кафеникаво течение...
« -: Май 21, 2011, 14:34:01 pm »
Здравейте на всички.Искам да попитам дали на някого му се е случвало нещо подобно.След 5 дена трябва да ми доиде цикъла но сега от 1 ден ми тече тумно червено кафяво течение за което се притеснявам не е обилно.Преди 7 месеца имах аборт но след него до сега всичко е било наред редовен и нормален цикъл.От какво може да се появява така съмнявах се да н съм бременна но си направих 2 теста които са отрицателни.Моля споделете.Благодаря предварително!!!
*
Re: Кафеникаво течение...
« Отговор #1 -: Май 21, 2011, 22:26:41 pm »
И аз сега съм така :) Февруари имах спонтанен аборт, после всичко си беше ок и сега трябваше да ми дойде на 25ти, но още вчера почна това кафяво течение, не е обилно и от днес вечерта си преминава бавно, но сигурно в цикъл. Предполагам че е от времето нещо, в сряда съм на лекар, ще видя дали всичко е ок. Стискам ти палци да не е нещо тревожно, ако искаш посети лекар за мнение, за да не се притесняваш
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Кафеникаво течение...
« Отговор #2 -: Май 21, 2011, 22:40:07 pm »
да дано и при теб не е но мисля че сега ми доиде понеже до днес само по бельото имах зацапване а сега и като се избърша явно ми е дошло вече много се надявам
Re: Кафеникаво течение...
« Отговор #3 -: Май 22, 2011, 13:23:27 pm »
искам да попитам каква може да е вероятноста да имам киста и някой знае ли за колко време може да се образува киста понеже последно бях на преглед преди 6 месеца