0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добър Ендокринолог в Пловдив
« -: Май 17, 2011, 11:36:56 am »
Здравейте,

Сигурна има такава тема но не можах да я открия. Имам завишени нива на Тестостерон, DHEA-S, Еstradiola, И LH,ходя при д-р Даскалов. Той ме прати на ендокринолог като иска да се изследва надбъбречната жлеза и щитовидната. Препоръча ми доц.Орбцева. Целто ни е бебе, но не става и започвам да се предавам :balk_144:
Моля за съвет дами.

*
Re: Добър Ендокринолог в Пловдив
« Отговор #1 -: Май 17, 2011, 16:33:41 pm »
Послушай съвета на д-р Даскалов и посети доц. Орбецова. Успех!
Re: Добър Ендокринолог в Пловдив
« Отговор #2 -: Май 18, 2011, 11:17:55 am »
Благодаря, координати на доц. случайно да имате.
Re: Добър Ендокринолог в Пловдив
« Отговор #3 -: Май 21, 2011, 14:11:24 pm »
аз също съм с 2 ръце за доц. Орбецова. Координати:
032/687030, www.mctransmed.com
Имам и 2 мобилни телефона, мога да ти ги пратя на лични ако желаеш. Успех!
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
*
Re: Добър Ендокринолог в Пловдив
« Отговор #4 -: Май 26, 2011, 15:39:20 pm »
Подкрепям избора ти за доц.Орбецова.
Имам вече две ангелчета на небето

Re: Добър Ендокринолог в Пловдив
« Отговор #5 -: Май 27, 2011, 08:53:52 am »
Доц.Орбецова е много добър избор.Аз също имам проблем с хормоните на надбъбречната жлеза и ходих при нея и съм много доволна.Открихме причината и я лекувах,след което бързо забременях.Тя определено си разбира от работата.Няма да сгрешиш,ако й се довериш.
Re: Добър Ендокринолог в Пловдив
« Отговор #6 -: Август 12, 2011, 00:02:22 am »
аз също съм с 2 ръце за доц. Орбецова. Координати:
032/687030, www.mctransmed.com
Имам и 2 мобилни телефона, мога да ти ги пратя на лични ако желаеш. Успех!

Здравейте, моля да ми изпратите и на мен мобилен тел  на доц. Орбецова! Благодаря предварително!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Добър Ендокринолог в Пловдив
« Отговор #7 -: Август 12, 2011, 07:24:25 am »
Къде точно се намира тази клиника? В жк Тракия, но къде, не мога да се ориентирам като гледам карата?
Мога ли с доц.Обрецова да коментирам завишените нива на МАТ, имам нач. стадий на Хашимото, съответно имам репродуктивни проблеми?
Re: Добър Ендокринолог в Пловдив
« Отговор #8 -: Август 12, 2011, 12:09:08 pm »
Аз не познавам Пловдив добре, ходих там само за преглед с доц. Орбецова. Ще се опитам да обясня: това е една частна клиника, минаваш блоковете и има едно кръстовище, след което има само постройки и блокове, които са по-скоро като промишлени, т.е. не са жилищни. На около 200 м след кръстовището от дясна страна ще видиш надписа на клиниката, където преглежда. Нова сграда е сравнително, има си паркингче пред нея. Качваш се по стълбите на 2-рият етаж, входът е от лявата стран на сградата. Опредлено не е в жилищната част на жк Тракия. Подминаваш някакво молче малко и следващото кръстовище също и гледаш в дясно за надписа на клиниката.
Много объркано обяснявам, но това е максимума, на който съм способна.
Ще го намериш :) Но виж и пак сградата в bgmaps. Този адрес е нов и го нямаше още на GPS-a, но успяхме да го намерим.

Да, можеш да се консултираш с нея и за Хашимото, защото тя има много обширни познания в еднокринологията, не е като другите ендокринолози: или само щитовидна жлеза, или само друго...
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
*
Re: Добър Ендокринолог в Пловдив
« Отговор #9 -: Август 12, 2011, 15:11:35 pm »
Леле, Чоки - половин час се взирах, докато се ориентирам, но мисля че е близо до Детски Свят в Тракия. Хващаш булеварда покрай Мебелна и на второто колело завиваш в дясно. Имаше пазар преди/сега незнам/ и пицария Кастело :)




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Добър Ендокринолог в Пловдив
« Отговор #10 -: Август 13, 2011, 09:02:24 am »
Сетих се къде е  :D
Оли, правилно. Все още има зеленчуков пазар там, сега на мястото на пицарията има Банка ДСК. Там трябва да е, почти на самото кръстовище.
Аз днес ще отида да проверя и ще ви пиша  osi_9
Re: Добър Ендокринолог в Пловдив
« Отговор #11 -: Август 28, 2011, 23:17:07 pm »
Момичета бихте ли споделили кои дни и часове приема доц. Орбецова и дали е натоварена и трудно се запазва час. Насочих се към нея заради хубавите отзиви, тъй като последните ми хормонални изследвания не са много добри и предпочитам да не губя време и да разчитам на преценката на гинегоколозите само, тъй като така желаната бременност така и не се осъществява  до момента :(
Re: Добър Ендокринолог в Пловдив
« Отговор #12 -: Септември 01, 2011, 12:38:28 pm »
Миличка, звънни на телефоните на клиниката и попитай. Сайта е: www.mctransmed.com
Всичко най-хубаво.
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
Re: Добър Ендокринолог в Пловдив
« Отговор #13 -: Септември 28, 2012, 13:19:57 pm »
Здравейте!
Рядко пиша по форуми, но бих искала да споделя днешните си преживявания по повод ходене на преглед при ендокринолог.
Не искам да налагам мнение на никой,но мисля обаче, че хората трябва да знаят какви "професионалисти" работят в Пловдив.
Става въпрос за завишени нива на тестостерон, които породиха силно мое безпокойство и решение да се консултирам с лекар.След много прозвънявания, за да си запиша час в различни медицински центрове безуспешно, се свързах с ДКЦ 1 и ми казаха, че ендокринолог д-р Батаклиева приема БЕЗ час цял ден в петък от 09: 30.
С голямо притеснение още в 09:35 бях пред кабинета на въпросната жена, която след като влязох директно ми заяви, че направленията са й свършили, но все пак да съм кажела за какво идвам.
Започнах да говоря, но тя не прекъсна и заяви какво казах вече, че няма направления и нищо не може да направи.
Попитах дали не може на частно да си платя - знаете, че за здраве човек всичко дава.Изключително надменният й отговор беше, че тя на частно не работи?!!
Добре, питам аз стоя във кабинета Ви, няма ли поне да ми погледнете изследванията?Отговори, че няма направленията и дори не се смили на притесненото ми лице, поне от кумова срама да хвърли едно око на изследванията ми.Предложи да отида при друг колега и дирекно ми показа вратата.
Според мен такова поведение е нехуманно и непрофесионално и не подобава на някой, който се е клел в Хипократ.
Благодаря за търпението да прочетете поста ми.
Успех на всички!
Re: Добър Ендокринолог в Пловдив
« Отговор #14 -: Април 16, 2013, 09:09:52 am »
Цитат
знаете, че за здраве човек всичко дава
Да, а други използват точно това за да ви вземат парите без да помогнат.
Re: Добър Ендокринолог в Пловдив
« Отговор #15 -: Юли 21, 2017, 10:32:29 am »
Здравейте, някой има ли актуален телефон на др. Орбецова? Благодаря предварително