0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #140 -: Април 16, 2011, 13:43:07 pm »
Ние направихме първата инхалация. Мини, как 10 мин. да го държа това дете, едвам успяхме 4 мин, то беше рев, дране, сълзи :(
Лиде, само се надявам да си измисля истории, за да е по-атрактивна в нета.
saraapl точно заради този цитат, Кало каза, че на тази трябва да й се отнемат правата и гледаше втрещено :lol:
[/url][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #141 -: Април 16, 2011, 14:42:08 pm »
jasmin_veni,

така е в началото. ще свикне. пробвайте да му пускате филмчета, докато седи с маската.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #142 -: Април 16, 2011, 14:53:50 pm »
Ние направихме първата инхалация. Мини, как 10 мин. да го държа това дете, едвам успяхме 4 мин, то беше рев, дране, сълзи :(
Лиде, само се надявам да си измисля истории, за да е по-атрактивна в нета.
saraapl точно заради този цитат, Кало каза, че на тази трябва да й се отнемат правата и гледаше втрещено :lol:
Ами така мисля, представи си в какво състояние ще е едно дете след подобни инциденти..с процент изгаряния и т.н.
Търпение, всичко ще си дойде на мястото. Даже и аз започнах да вярвам в това  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #143 -: Април 16, 2011, 15:11:51 pm »
Абе хора, това най-вероятно са шеги, не се връзвайте толкова лесно. Не виждам защо изобщо четете подобни идиотизми, нещо полезно ли намирате или за забавление просто?
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #144 -: Април 16, 2011, 15:39:47 pm »
jasmin_veni, 5 мл слагаме ние и също около 10 мин ни препоръча пулмолога. Мини и Jam са писали, но ако ще е утеха и Тео в началото много протестираше, но след това свикна. Ние също с филми се спасяваме (вероятно по препоръка от тук).
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #145 -: Април 16, 2011, 17:32:47 pm »
На нашия инхалатор максималната доза е 6 мл.
Обикалях детските клубчета да проверявам за условията - намерих едно супер изгодно в Надежда. Голямата драма ми е, че  не мога да не поканя родата, пък само те са 8 човека. Отделно кум и най-близки семейни приятели...поне успокоението ми е, че в клуба всички ще са уведомени, че ще стоим 2 часа, за да няма после закъсняли по час и половина за началото на РД-то и още повече да останат в нас. ПОследния път в който поканих хора в нас не си тръгнаха до 1 вечерта 8O И да ви кажа хич не се впечатлиха от малкото бебе или че трябваше да се къпе и да спи. Затова сега никакъв алкохол за тези които си ги знам, че засядат на маси :lol:
[/url][/url]
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #146 -: Април 16, 2011, 19:40:43 pm »
Мен може да ме сложите в темата за лошата майка!
Току-що открихме, че Ники е разкостил единия ни GSM и ...е изял клавиатурата :oops: Хем беше затворен в кошарата си, явно телефона е бил в близост :oops:Останали са копчетата 6 и зелената слушалка. Копчетата няха нещо средно между пластмаса и гума.
Отидох до Пирогов-казаха да ги чакаме на изхода.

Обаче нашите пристъпи зачестиха, сега минаваме Медрол 4мг. таблетки по схема до 20.04 и продължаваме Зиртека.
Говорих с лекарката, тя се съмнява за вроден дефект на ларингса, който по принцип се проявява по-рано, но при нас се е проявило по-късно, най-вероятно заради възпалението. Сега реално няма възпаление, няма причина за "този звук", както го нарече. Каза, че тоа се надраства с времето :?
« Последна редакция: Април 16, 2011, 21:34:23 pm от jasmin_veni »
[/url][/url]
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #147 -: Април 16, 2011, 22:04:59 pm »
Само да кажа - клавиатурата се намери...Ники си я беше крил в гънката на дупето, в памперса :lol: Всички цифри са налице, с изключение на 5. Утре започваме яко оглеждане да преценим какво още би могло да му представлява интерес за дърпане, дъвчене и ядене.
[/url][/url]
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #148 -: Април 16, 2011, 22:32:22 pm »
Ох, Вени, напоследък големи премеждия имате!Стискам палци скоро всичко да се нареди!
Ако не е твърде късно да потвърдя за шампоана на А-Дерма и варицелата- има един с овес - 400мл.-ок. 20лв. Ваната с него много облекчава сърбежите. Също и вана с отвара от смрадлика. И за деликатните зони- Фенистил.

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #149 -: Април 17, 2011, 00:07:35 am »
Като правеха инхалациите на Вяра в болницата, в началото плачеше, аз доста се притеснявах от това и много настойчиво се опитвах да я успокоя, най вече заради това, че не трябваше да се напъва. Момичето което ги правеше, ми каза, че е по-хубаво като плаче, така се били отваряли дробчетата по-хубаво и ефекта бил по-голям.
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #150 -: Април 17, 2011, 00:09:55 am »
Аз обаче пак ще попитам. чистите масла от рода на масло от алое или бадем няма ли да облекчат също сърбежа?От друга страна и двете са с успокояващ ефект и бързо зарастват коричиките с тях. ЗАщо не се предписват? Разсъждавам на глас просто.

Mary ами той доста плаче :(Знам, че е хубаво за белите дробчета, но като го гледам какви големи сълзи пуска и  :(Днес аз и баща му си правихме инхалации с маската за възрастни пред него и кудкудякахме щастливо, барем реши, че е забавно.
[/url][/url]
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #151 -: Април 17, 2011, 20:22:19 pm »
jasmin_veni предполагам не се ползват  за да не се получи алергична реакция.
По същата причина се избягват риба, яйца, шоколад и т.н.

http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #152 -: Април 18, 2011, 00:46:57 am »
Някой оторизиран, ще пусне ли нова седмична тема, че да си отправя "жизненоважното питане" в нея?  :lol: И тук мога, ама все пак да го прочете някой е идеята.....
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!