0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #100 -: Април 14, 2011, 10:19:16 am »
хаха, Стефке, тва е щото си чаровна и неотразима, свалял те е младежа, не се е притеснявал за колата
аз да си призная- имаме доста баирчета, а мен страха ми е да тръгвам от наклон, тенденциозно избягвам зоните с големи наклони, а там където все пак има, вдигам ръчната отлепям съединител до горно положение, давам газ и чак тогава пускам ръчната и потеглям
Николай се бъзика, че за да взема Стефания минавам през Казанлък, а аз наистина си пообикалям, за да не съм на постоянен баир  :oops:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #101 -: Април 14, 2011, 11:54:14 am »
Ей, мине се, не мине тема и зачеквате шофирането.
Лиде, не карай в лявата лента, моля те. :wink: Престрой се 500м преди завоя, а не 2 км по-рано. Аз много често бързам и се изнервям, когато някой пред мен дреме в лявата лента, вместо да кара. В такива случаи изпреварвам от където мога.
Вярвай до завоя имаше по-малко от 100 метра  :lol: А от зад не ме интересува изобщо кой колко се изнервя.. :lol:
лява лента не означава автоматично "лента за бързащи", нали не си представящ магистралната лента? :) 2 км преди завоя в софийските улици означава, че си на съвсем друга планета.
Абсолютно вярно  :)

а Стефи е с такъв зверски спазъм, че мен зъбите ме болят от стискане вече  :(

Мини незнам какво да ти кажа  :( Дано ви е за последно вече...
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #102 -: Април 14, 2011, 13:39:21 pm »
Да се разпиша и аз към края на седмицата...

Първо бързо оздравяване на всички болни дечица!

Лидия, моя мъж кара варицела на 28 и хич не беше страшно, нямаше температура и имаше 10 пъпки на кръст. Мазане са ти казали с ментолов спирт и толкова. У дома на Стефан му остана някой друг белег, но него не можех да го мажа с нищо, че беше на 5 месеца.

Стефан и той прави опити за хрема, пак хрипти като диша но хрипа е от носоглътката, да не говорим, че заради третата сливица хърка повече от баща си, инхалатора работи всекидневно от октомври насам... Вече ми писна от това време нямам търпение да се стопли и да се махнат тия болести. На всичкото отгоре ще ходим за уикенда на Триград, но като видях каква е прогнозата, само се моля да не разболея децата, а така ми се искаше да тичат и играят навън.

Пими, прекрасна е Ива - да ти е жива и здрава!


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #103 -: Април 14, 2011, 14:06:59 pm »
днешната информационна тема:

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2011-04-14&article=364328

не че не си го знаете, но сега е доказано.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #104 -: Април 14, 2011, 14:10:31 pm »
Мини, стискам палци Стефи да се оправи бързо! Дано никога повече не се повтарят тези спазми!


Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #105 -: Април 14, 2011, 14:45:02 pm »
tzvetenze, Бряво на теб! Продължавай в същия дух и спокойно и безаварийно шофиране. Пими, и аз се присъединявам към комплиментите за красавицата Ива. Да е жива и здрава. :)
Лиде, дано ти се размине.
Болничките дечица бързо да се оправят.
Стефи по повод твоята история, се сетих за една, случила се на мой колега. Засичат се в една еднопосочна улица с една девойка с хубава лъскава кола (сещате се кой е бил в грешната посока). Та минава време девойката не помръдва, настава голяма опашка, защото уличката е в центъра на София и всички свирят. Моят колега накрая слиза и отива при девойката да я пита дали все пак няма да върне назад, за да се раздвижат. Тя проплаква почти истерично: Не мога да включа на задна...
<br />[link=http:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #106 -: Април 14, 2011, 15:21:28 pm »
Всички болни деца и родители да оздравяват!
И мен ме повтаря...децата да са здрави само, аз доде мърдам мога всичко!

Мини, прегръщам ви!

Джам, статията е показателна...
По-повод филмчетата които пусна преди време,
за американските деца храненето и познанията им за картофи, домати и прочие!
Вчера Митака видял реклама на уреда за картофки на Тефал
и тича в кухнята да ме вика,
-Мамо ела, ела да видиш искам да хапна ТАКОВА!
Как да знае детето какво са пържени картофки
като един или два пъти е опитвал!  :lol:

Идея си нямате колко ме мотивирате!
Обичам това място, благодарение на него имам две деца,
сега и книжка ще взема  :grouphug: иначе ще се посрамя!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #107 -: Април 14, 2011, 20:01:40 pm »
Мини,мъчно ми е много за Стефи ,че така се мъчи горкото- да се оправя бързо и вече да не ви стига таз гадост!
Бързо оздравяване на всички болни!

Аз имам книжка от 5г. ,но съм карала само 2 пъти и то не сама ,нещо хич не ме влече.Мъжът ми ме караше да се уча докато бяхме в Белгия(уж за по-лесно там) ,но аз все отлагах и сега ме е яд понякога.А вече толкова всичко съм забравила,че все едно никога не съм карала курс.

За варицелата - кумата ми я кара миналата година и беше много зле милата,а дребното дето я зарази (нейното си де) -много леко я кара.
Ако ползвате хомеопатия - за шарка се дава рус токсикодендрон 15 сн (3 х 5 гр.) ,апис мелифика 15 сн(3х 5гр.) и мезереум 15 сн (вечер по 10 гр.)
<br />
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #108 -: Април 15, 2011, 09:32:37 am »
Искам да питам тези, чийто деца ходят на градина. Правили ли са ви профилактични изследвания за чревни паразити? Вчера най-изненадващо ни връчиха някакво шишенце и искат в понеделник да занесем проба. Притесних се, да не би да има някаква чревна инфекция в градината, за която не искат да кажат. Попитах, но отрекоха. Било профилактично, нищо притеснително. Ама аз не им вярвам. Та моля, споделете ако са ви правили или дали знаете, това нормална практика ли е?
<br />[link=http:
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #109 -: Април 15, 2011, 09:40:52 am »
Мешко, имам спомен че и миналата година по това време май беше, правихме профилактични. И аз така си мислех, че има някаква инфекция, но явно наистина е било профилактично.
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #110 -: Април 15, 2011, 09:49:07 am »
Да, профилактично е, миналия месец носихме и ние. Там са им лепили тиксо на д..тата! След това бяхме болни и се обадиха да занесем шишенце с материал!
Не се притеснявай!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #111 -: Април 15, 2011, 11:06:59 am »
Мешко, това и аз го изживях. Профилактично се оказа и при нас  :)

А изказването на инструктора няма да го коментирам, има си една граница, която човек трябва да спазва. На подобен господин бих му казала да си гледка пътя и да не ми обяснява кой колко и какво трябва да върти, за да стане добър шофъор, защото за мен това звучи точно така...

Стефи  :lol:.
Моят мъж когато се запознахме караше една баба лада. На нея се учех и интересното беше, че я карах. Това беше преди 15 години.. Преди месец ми се наложи да преместя една жигула. Не се дадох лесно, обаче ми трябваха около 15 минути да я паркирам между две коли до тротоара. След като все пак успях да я паркирам както трябва, получих буйни овации  :lol:. Само да кажа, че вратите се затварят с трясък и обикновенно като затвориш едната се отваря другата  :lol:. Жигулката е на един съсед, човека я продаваше и не я беше вадил от гаража 12-13 години...
Карам два буса опел Виваро,сменям 3 служебни коли и една лична и да ви кажа нямам никакъв проблем с габаритите или паркирането. И самолет или багер да ми дадете, ще се оправя ама тва жигули ме уби.  :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #112 -: Април 15, 2011, 11:17:07 am »
Лиде, и аз съм се учила да карам на жигула :lol:
А паркирането не е до габаритите на жигулата, според мен, а до волана, как се върти това чуда, няма нищо общо с новите коли. :lol:
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #113 -: Април 15, 2011, 11:18:39 am »
mini, как е днес адашчето?

Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #114 -: Април 15, 2011, 11:25:39 am »
Много ви благодаря момичета. Сега съм спокойна. Хубав дена на всички.
<br />[link=http:
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #115 -: Април 15, 2011, 11:44:28 am »
Лиде, и аз съм се учила да карам на жигула :lol:
А паркирането не е до габаритите на жигулата, според мен, а до волана, как се върти това чуда, няма нищо общо с новите коли. :lol:
Абсолютно  :), преди да се кача обаче, този факт го бях позабравила  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #116 -: Април 15, 2011, 13:22:02 pm »
Привет :)
Не мога да не споделя следния пост, който ме втрещи 8O Поста е от съседен форум, темата е Мила моя мамо, понякога за мен си зло голямо :) .... заглавие откраднато от БГ-мамма (тоест не е бгмамата):

Ами какво, синът ми:

1. На 3 г. бръкна в контакта с два пирона, изхвърли го на 4 метра; дадох му пироните да бръкне пак, НЕЩЕ
2. На 4 г. го ритна кон в гърдите, пак същата работа - сега заобикаля конете;
4. На 5 г. изгори електроинсталацията на цялата къща, БОЙ;
5. На 6 г. запали къщата, БОЙ;
6. На 7 г. хвърли буркан с бензин в котела, нямаще останал косъм по лицето пак БОЙ;
7. На 8 г. ...................... само че беше с кореселин, БОЙ;
Ония ден се прибирам от работа, пак няма косми по лицето - не го бих, срам ме е вече. Страх ме е да го оставя сам вече.
Дъщеря ми е на 4 г. още не е почнала, но ще почне. И за нея ще има доста БОЙ

Само аз ли не намирам ама нищо смешно в нито един от случаите и според мен е срамно даже да пишеш подобни случаи! И още куп въпроси ми изникват от рода на бензин?кореселин?кон?. В нас държа всичко заключено и залостено.
« Последна редакция: Април 15, 2011, 13:24:15 pm от jasmin_veni »
[/url][/url]
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #117 -: Април 15, 2011, 13:24:48 pm »
Лиде, и аз съм се учила да карам на жигула :lol:
А паркирането не е до габаритите на жигулата, според мен, а до волана, как се върти това чуда, няма нищо общо с новите коли. :lol:
Е точно на жигула си карах курса и имахме и полигон тогава. И едно време карахме курсовете по половин година, на друг акъл и със съвсем свободен начин на общуване помежду си. Инструктора ни беше по-скоро като приятел. Не вярвам да не включвате в шегите си с приятели и по-такива подмятания. Надали се водят само високоинтелигентни разговори...
Ако е така, може би аз съм от по-простите хорица, които имат и по-свободен език при контактуване с приятели  :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #118 -: Април 15, 2011, 14:24:22 pm »
jasmin_veni, на мен това ми прилича на опит за хумореска.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #119 -: Април 15, 2011, 15:05:06 pm »
Лиде, и аз съм се учила да карам на жигула :lol:
А паркирането не е до габаритите на жигулата, според мен, а до волана, как се върти това чуда, няма нищо общо с новите коли. :lol:
Е точно на жигула си карах курса и имахме и полигон тогава. И едно време карахме курсовете по половин година, на друг акъл и със съвсем свободен начин на общуване помежду си. Инструктора ни беше по-скоро като приятел. Не вярвам да не включвате в шегите си с приятели и по-такива подмятания. Надали се водят само високоинтелигентни разговори...
Ако е така, може би аз съм от по-простите хорица, които имат и по-свободен език при контактуване с приятели  :wink:
Mimi и аз обичам шегите, обаче в някои случаи ми идва в повечко. Щом ти е бил приятел и се познавате отдавна, шегата върви, няма проблем. Но има разни вулгарни господа, които си мислят, че си длъжен да ги слушаш и да им се червиш.
Пример: Човека почина и беше към 60 годишен, верно че е шеф на комплекс, верно че ни е клиент, ама ми беше писнало да слушам как искал само женски лимони, щото дупето им било по тесно...на 3 път се поинтересува и за моето дупе и му обясних, че един човек на тази длъжност не е нормално да се държи така ...последваха заплахи, че ще смени фирмата и сие, но в крайна сметка се научи да се държи нормално...6 месеца преди да го пенсионират и да почине...Ако ще и папата да е, никой не е длъжен да го търпи...
Има голями простаци....и не и трябва алкохол за да го демонстрират ежедневно...
Шегата си е шега, но трябва да има мярка.
Моя съседка също има странен начин да се шегува, видя ни 4 човека пред ЦУМ, всички се познаваме, поздрава беше: Къде ходите бе парцали...
След месец ме попита защо не и казвам здравей, еми то има някакви граници ...
айде да кажем: шматки, патки, мацки, девойки, нещо от сорта да е, ама парцали... 8O
Единя от четеримата е Одитор към министерски съвет...на 45 години. Чакаха го и се почувства просто страхотно...

jasmin_veni  не мисля че това е вярно...има хора на които им е смешно...представи си Сам в къщи, там хумора е точно такъв, само че не с детето...  :)
« Последна редакция: Април 15, 2011, 15:16:02 pm от lidia »
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0