0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #60 -: Април 13, 2011, 15:12:23 pm »
За семейна почивка в самия Вършец, мога да ви препоръчам това местенце http://ata-spa.bg/ceni.html

каква е температурата на вътрешния басейн там, помниш ли?

36-37 градуса в детския, а и в него постоянно тече прясна /съответно топла/ минерална вода. Външния също е с минерална вода, някъде около 26 градуса му е температурата. При всички случаи - има къде да се топне детето - вътре, ако е лошо времето,а навън е идеално в жегите. Ако обича джакузи - имат, само че беше платено - 10лв. за 30 мин. ми се върти, ама не съм убедена. А за мама има масажче, процедури за лице ;) - всички са на далавера  :lol: Това в случай, че все пак завали и не става за разходки де, иначе едва ли ще се свъртите особено в хотела, като сте с деца. А и ние като бяхме - имаше доста двойки с деца, което е гот при лошо време, защото си играят едно с друго хлапетата, вместо да умират от скука и да ви късат нервичките. :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #61 -: Април 13, 2011, 15:20:08 pm »
Моника не повръща, но и става лошо и само мрънка. От бебе имах съмнения и след като започна да си казва се потвърдиха. Последните две пътувания и аз дадох Кокулин и нещата минаха по добре, почти не се е оплаквала.
Аз да се похваля. Моника ми е с варицела....и мама и не я е карала. Днеска питах педиатърката, каза ми да се подготвя психически, защото е вирусно и заразно на 99%. НЕмало шанс да не ме хване...не ми се мисли как ще е изобщо...
Хотела изглежда много добре, ако оцелея може да го посетя май-юни-юли  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #62 -: Април 13, 2011, 15:27:29 pm »
Грако, момичетата преди мен са написали за Кокулиното!
Митака имаше не един инцидент, сега малко разреди, но аз не пропускам да давам.
Дано помогне и на Анди.

Схема имам от Марито -
давам 1 час преди пътуване 2 таблетки Коклин
и после на всеки час - час и половина по 1.


Дано помогне и на Анди.

Но не по-малко важно е, да не се ядат мазни неща и гъсти сокове...
Първия път яде солен кекс със сок праскова преди пътуването. 
След това се опитвах да не яде много преди тръгване,
но и от вода и бисквита пак ставаше...


Лиде, Лиде, Лидееее ...пфууу дано само при теб да е леко...
Двама мой познати я караха на тези години, не  :?е харош...


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #63 -: Април 13, 2011, 15:33:51 pm »
Днеска питах педиатърката, каза ми да се подготвя психически, защото е вирусно и заразно на 99%. НЕмало шанс да не ме хване...не ми се мисли как ще е изобщо...
Хотела изглежда много добре, ако оцелея може да го посетя май-юни-юли  :lol:

една моя позната се зарази от чуждо дете, но собственото й дете изобщо не се разболя, хем между майка и 2 годишно дете имаме възможно най-тесния контакт.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #64 -: Април 13, 2011, 15:47:22 pm »
Добър ден хубава седмица и от мен.Аз лично чакам с нетърпение великденската ваканция,имам нужда от почивка.Очертава се да бъдем морски,ще отскочим до вилата на морето.Вярно,че ни чака доста работа,но на морето си е друго,дано и времето да е с нас.За почивки мога да ви препоръчам едно място,около Трявна,бяхме там покрай трети март,с компания и много ни хареса.Може да видите линка.Поздрави Дели :)

http://skalen-kat.tryavna.biz/
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #65 -: Април 13, 2011, 16:06:42 pm »
Еее сколасах и аз да се запиша тази седмица :)

Лиде, съжалявам за теб, но за Моника е наистина по-добре да я изкара сега, дано само мине леко и при двете ви. Пък може и да ти се размине :wink:

Ние за Велик ден се каним да ходим на гости на баба и дядо, че са далечко и ходим 3 пъти в годината, като има повече почивни дни.
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #66 -: Април 13, 2011, 16:14:57 pm »
Благодаря ви момичета ..... да я държа гладна няма как да стане ако тръгнем на дълъг път .... ще давам Коколино  :). Уффф че  неприятно е това нещо а ние толкова обичаме да пътуваме.
"Всеки от нас се ражда, защото преди това Бог го е обикнал, оценил, видял е смисъл в това и той да стане част от мирозданието"

Митрополит Антоний Сурожки
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #67 -: Април 13, 2011, 17:33:53 pm »
Мога да ти кажа един бабешки лек за повръщане при пътуване, изпитан лично от мен като малка, ако искаш пиши на лични.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #68 -: Април 13, 2011, 18:42:08 pm »
Днеска питах педиатърката, каза ми да се подготвя психически, защото е вирусно и заразно на 99%. НЕмало шанс да не ме хване...не ми се мисли как ще е изобщо...
Хотела изглежда много добре, ако оцелея може да го посетя май-юни-юли  :lol:

една моя позната се зарази от чуждо дете, но собственото й дете изобщо не се разболя, хем между майка и 2 годишно дете имаме възможно най-тесния контакт.

И на мен там са ми надеждите. Дано стане чудото и отново ми се размине  :lol:
Избиха и вече няколко пъпки, като не ги пипа сърби, като ги мазна със спирт щипе, ако ли не и е скучно, ако ли пък не иска навън и изобщо голяма драма се заформя тези дни  :lol: 
Знаете ли какъв е този гел за варицела?
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #69 -: Април 13, 2011, 18:52:09 pm »
Аз си мисля за някакъв крем с алое или чисто бадемово масло дали са подходящи :? Защото те успокояват страшно много и не сърби и не щипе. Друго се сещам Пантенол спрей.
Лиде, дано те подмине :)
[/url][/url]
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #70 -: Април 13, 2011, 19:30:42 pm »
Лиде, на мен личната ми беше казала с ментолов спирт и памуче, всяка пъпчица се тампонира поне по 4-5 пъти на ден. Не знам дали от това, но нито Деси, нито Ели ги сърбеше и завяхваха ужасно бързо.
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #71 -: Април 13, 2011, 19:56:12 pm »
Лиде,аз минавах пъпките първо с ментолов спирт и след това с Псилобалсам.Ива не се чешеше и въпреки това има няколко белега и то на лицето.След нея ми се разболя таткото-много лошо я изкара даже пи АБ.
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #72 -: Април 13, 2011, 20:08:43 pm »
Да,и при Мишо ментоловият спирт свърши чудеса за няма и 3 дни.

*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #73 -: Април 13, 2011, 20:27:21 pm »
Пими, страхотна красавица, такова излъчване и спокойствие струи от тази снимка :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #74 -: Април 13, 2011, 20:28:10 pm »
o,даааа
и мен ме впечатли снимката
Пими, да ти е жива и здрава, страхотна е  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #75 -: Април 13, 2011, 20:28:52 pm »
Лиде, дано те размине, ако ли пък не - да го изкараш леко.
Много го рекламират сега въпросният гел, но нямам отзиви от използвали го.

Мише, как върви шофирането? :) Аз днес за първи път возих сама Мона! :D Сега, шофьорките ще ми се смеете на вълнението, обаче мен ми иде да се пръсна от гордост :lol: Вярно, по познат маршрут до стария квартал, но пък в най-голямото задръстване :wink:

Пими, не мога да се сдържа за новия ти аватар (аз поне сега го виждам) - много ти е хубава Ива! Все да е такава усмихната и слънчева :)
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #76 -: Април 13, 2011, 20:51:52 pm »
Благодаря момичета!Растем и се променяме с всеки изминал ден!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #77 -: Април 13, 2011, 21:17:13 pm »
:D браво Цвети
и аз за кръглата маса в Пловдив миналият месец за сефте шофирах сама, вече не слизам от колата  :lol:
макар, че честно да ви призная, с години съм вървяла пеша 20 и кусур километра- е с колата ме болят повече краката, пък и много се ядосвам на тъпите комплексари на пътя
май още не съм на фазата да изпитвам удоволствие от шофирането
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #78 -: Април 13, 2011, 21:39:52 pm »
О, от тази фаза с удоволствието и аз съм много далеч. Изобщо имам още много опит да натрупам, за да се чувствам по-комфортно в колата. Поне вече слушам музика, щото доскоро бях толкова стегната, че и радиото ме напрягаше :)
Наглите шофьори  много ме смущават, все се притеснявам да не изпадна в някаква ситуация някой да ми свирка, да ме притиска и прочие, щото така още повече ще се гипсирам. Тук малко ми е в помощ, че карам една огромна кола, като тези фермерски американски пикапи дето товарят разни неща отзад - на този етап това е семейната ни кола и хич не е чудесна за учене, но пък като видят жена зад волана на такава кола и гледат да стоят по-далеч :lol:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ветровита пролетна седмица 11.04-17.04.2011
« Отговор #79 -: Април 13, 2011, 22:27:18 pm »
Цвете  :oops:, аз обаче нямам книжка още, лятото ще ги карам...
Събирам смелост и дано не се огъна, че имам много задръжки,
а наглостта на пътя е първата от тях!
Аз купон ще направя при първо шофиране сама, как няма да си горда!Браво!
А за пикапа думи нямам, смела си щом се качваш на такава голяма кола!
Сънувах те тази нощ, пиехме кафе в паузите на ДРЗ Варна :lol:

Шапка ви свалям за смелостта с Мини!



Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)