0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
отдавна си мислим да разработим някакви весели продукти за нашите деца с логото на Зачатие. пускам тази анкета, за да разбера дали има реален интерес у нашите потребителки към такива неща. благодаря ви за отговорите, можете да посочвате повече от 1 отговор, както и да коментирате свободно!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #1 -: Март 31, 2011, 11:31:26 am »
 На мен би ми харесало да има щипка за биби -залъгалки с логото на Зачатие. Така ще можем да си я носим много често :)
 представям си и памучна пеленка...Шапката е супер също.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #2 -: Март 31, 2011, 11:37:46 am »
-зависи за каква възраст  на детето става въпрос  -за момента например лятна шапка не ми изглежда подходяща за нас-ние ще сме лятно новородено , то зависи от модела де ... Така е е относително  . но предполагам   , ако целта е и   благотворителна - разбира се  ,че всички ще се  включат .

Иначе гласувам  за всичко  !

Може би трябва да са неща , които са по-универсални и могат да се ползват при различна възраст , че иначе  много размери  ще трябват ...
« Последна редакция: Март 31, 2011, 11:42:30 am от nimika »


Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #3 -: Март 31, 2011, 11:42:48 am »
Бебетата/децата на Зачатие биха се радвали на артикули с логото на Зачатие! А мамите - още повече  :lol:
Би могло и чашки и купички за по-големите дечица да има!
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #4 -: Март 31, 2011, 11:46:16 am »
Много други неща бих взела с логото - дори чадърче за количка и лъжички за хранене  :)
Може би дори вместо готови продукти, бих си взела и само лепенки за текстил с логото (тези които се залепят с ютия или за пришиване). Така всеки сам ще реши на какво да си сложи лепенка. Може и за пластмаса - ще си залепим на триколките.
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #5 -: Март 31, 2011, 12:33:13 pm »
 Чадърчето и лепенките са страхотна идея...
 Наистина,така възрастта на малчугана няма да е от значение ,а асортимента няма да нараства излишно...
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #6 -: Март 31, 2011, 12:40:03 pm »
Всичко бих купила  :D. Отдавна чакам да се осъществи тази идея  yahoo_33
     
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #7 -: Март 31, 2011, 12:42:46 pm »
Всичко бих купила 

Аз също. Дори и нещо, което не би ни влязло в употреба поради това, че сме големи или малки, бих го закупила за подарък.
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #8 -: Март 31, 2011, 13:02:37 pm »
И аз посочих всичко-страхотна идея!

*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #9 -: Март 31, 2011, 14:04:14 pm »
И аз гласувах за всичко, а също така и подкрепям и идеите дадени по-горе за всякакви други неща - аксесоари за колички, легълца, за в банята, дрънкулки за бебето (залъгалки, играчки и т.н.). Абе общо взето всяко нещо, което става за бебе и носи логото на зачатие бих го купила :wink:.
Идеята е супер osi_9

*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #10 -: Март 31, 2011, 14:30:09 pm »
Според мен всеки артикул с логото на "Зачатие" е добра идея и аз също бих купила и за своето дете и за подарък на друго дете.
Личното ми мнение е, че е добре да се заложи на такива вещи, които се ползват /и виждат добре/, когато сме навън с децата. Един вид "реклама" на организацията  :D Извеждаш детето, хората край теб виждат логото, питат какво е това и защо го имаш, обясняваш и в този ред....
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #11 -: Март 31, 2011, 14:37:27 pm »
 И аз бих купила всичко! :D  Чудесна идея! :D
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #12 -: Март 31, 2011, 14:38:17 pm »
Аз също отметнах " и други " , но видях че момичетата са ги спменали.
Все пак - бих взела някакви играчки,пъзели, дъвкалки, прибори за хранене ( купи, шишета )...аксесоари за баня, хавлийка.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #13 -: Март 31, 2011, 14:43:58 pm »
Идеята с лепенките за пластмаса и за пришиване много ми харесва.
Иначе бих купила всичко, много ясно.
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #14 -: Март 31, 2011, 14:45:34 pm »
Всички предлагани артикули бих купила, дори и боди, макар да не ми е необходимо по обясними причини, но бих го подарила на прителка с бебе.
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #15 -: Март 31, 2011, 14:52:11 pm »
Аз лично много бих се радвала да сложа стикер за кола "бебе в колата", като разбира се има такива и за многознаци, с логото на Зачатие. А също, що се отнася конкретно за децата, топки, те са унисекс, за всякаква възраст, играе се много с тях, а и популяризирането е гарантирано. Разбира се, трябва да бъде направено тдостатъчно атрактивно, че да привлича дребусите :wink:
Иначе всичко останало ми допада като идея и определено бих си купила.

Освен това би могло да се направят и с благотворителна цел, примерно към стойността на всеки продукт да се добави по левче като дарение, и средствата да се предоставят на двойки с РП. Не зная каква е процедурата и кой би се нагърбил с подобен ангажимен, но мисля, че си струва да се обмисли и този вариант.

« Последна редакция: Март 31, 2011, 15:05:37 pm от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #16 -: Март 31, 2011, 14:55:28 pm »
Аз бих купила всичко с логото на Зачатие и бихме го носили с децата с голямо удоволствие :D

*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #17 -: Март 31, 2011, 15:09:50 pm »
Всичко бих купила с голямо удоволствие  :D
         Equally Destructive
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #18 -: Март 31, 2011, 15:22:33 pm »
Всичко...допада ми идеяата на Мими 26
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #19 -: Март 31, 2011, 15:30:55 pm »
и аз бих си купила дрешки с логото на зачатие, както и играчки и прибори за хранене, незнам дали може- но топки с логото на зачатие е моето предложение, както и кърпи за глава а също и пеленки и одеалца