0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #120 -: Февруари 25, 2011, 14:20:15 pm »
cambozzola, моя близка имаше същия проблем съвсем скоро и го реши като смени биберона на шишето с такъв с по-големи дупки. Не знам дали ще подейства...
Искам да питам, ако сте правили погача имало ли е проблем с детето след това!? Предупредиха ме, че имало голяма вероятност следващата нощ да не спи от емоции, да плаче и т.н, повечето деца били така :?

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #121 -: Февруари 25, 2011, 15:25:16 pm »
Ще им нарошя къдриците на тези художници  :P :P, само да имам възможност!

Дени, честити щъпуркащи крачета!

Камбозола, аз имах проблем с научаването на Калина да пие от шише!
Настояване е начина, и като няма друго и от къде се пропива и кърма, и АМ!
На мен ми отне около два месеца...щом веднъж е пил реабилитацията ще се осъществи! :D

Новини от Лиса и Никол има ли?Тревожа се!

Ади не го мисли, ако сте решили да правите събиране,
ще мине и замине, бебетата усещат еуфорията на възрастните
и реагират, важно е болни да няма!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #122 -: Февруари 25, 2011, 15:46:45 pm »
Мише,
Лиса и Никол са в къщи :D Дано никога повече не се налага да има тези тревоги, мама Лисана...

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #123 -: Февруари 25, 2011, 16:05:09 pm »
Сполай ти за новините, Никита new_birthday
Отивам да те поздравявам!


 
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #124 -: Февруари 25, 2011, 16:06:43 pm »
mishanta, звучи окуражително ;)

Имам частичен успех, изпи (с настояване и търпение, на няколко пъти) 20 мл от шише. Утре ще пробвам пак.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #125 -: Февруари 25, 2011, 16:43:04 pm »
Камбозола спомних си още нещо което правех,
вечер когато беше много гладна и заспиваша,
започвах да кърмя и когато се унесеше, сменях свещенния източник с шише!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #126 -: Февруари 25, 2011, 17:39:04 pm »
mishanta, ще опитам довечера. Мерси!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #127 -: Февруари 25, 2011, 19:32:08 pm »
Адито, и аз ще правя нещо като погача, но без ритуала с разчупване над главите ни и т.н. Просто ще събера приятелки да се видим и почерпим. Бебето ще го покажа за 1 минута, като се надявам да не се превъзбуди за 60 секунди оглед :wink:.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #128 -: Февруари 25, 2011, 19:40:32 pm »
Благодаря ви момичета. Голяма веселба е наистина, на мен май най-много ми е кеф да я гледам как все още неумело, но много внимателно прави крачка след крачка.

severina, кога мина тази годинка, а?! хихихи, а вие как сте?

smaraidi, не се тревожи за погачата. Бебчо и да е неспокоен в момента, след като си отидат гостите ще се успокои и всичко ще е наред. Да го цункаш много.


*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #129 -: Февруари 25, 2011, 23:28:13 pm »
Благодаря ви:)

В къщи сме си отново:) дано за дълго. Чакаме изследванията на Никол. в понеделник ще ходим до болницата да я видят и да ни кажат дали ни е повторил вируса или е нещо друго. Момчетата са добре, а на Никол все едно нищо не и се е случило.
Да е здрава майка ми, която вдигнах пак посред нощите за да се приготви и да дойде от Шумен за да гледа Алекс и Дани.

Затварят ми се очите днес:) Утре ще чета и пиша:)
Бъдете здрави.
*
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #130 -: Февруари 25, 2011, 23:31:48 pm »
Лисанке, живи и здрави да сте ти и майка ти, а децата сто пъти по толкова.
Обещала съм ти поне за тази година повече да не ти се случват такива неща, а аз държа на обещанията си  :wink:

Боби днес отиде при баба си. След като три седмици пропуска заради  болести, днес вече зъбите му се клатеха да отиде при баба  :lol: Да е жив и здрав малко да си почине от нас за уикенда, че после го почваме на нова сметка  :lol:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #131 -: Февруари 25, 2011, 23:43:12 pm »
Лисано, заричам и обричам, това да беше...
Прегръщам те, дано децата са добри и поспиш!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #132 -: Февруари 26, 2011, 00:14:36 am »
мише, освен и на лисицата да й орисам един термометър?!  :wink:

Лис, радвам се, че сте вкъщи. Дано повече не влизате в болница!


Приятен уикенд на всички!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #133 -: Февруари 26, 2011, 00:49:53 am »
мише, освен и на лисицата да й орисам един термометър?!  :wink:

Време е  :balk_21:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #134 -: Февруари 26, 2011, 00:56:07 am »
Лисо, може би е време да помислиш по-сериозно за постоянна помощ. сама с 3 ситни деца е непосилна задача. тепърва ще тичат по градинки, искам да те видя как ще тичаш в три посоки едновременно. тепърва ще боледуват - децата между 1 и 5 години боледуват най-много. не може все да вдигаш майка ти посред нощ от Шумен, нали?

помисли, оглеждай, търси, но според мен трябва да имаш човек, на който да разчиташ за помощ поне за няколко часа на ден и в случай на нужда спешно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #135 -: Февруари 26, 2011, 09:28:54 am »
Smaraidi, и аз планирам да я покажа за малко, но нали съм си плашлива, особено след като изкарах първата си безсънна нощ покрай коликите... Ритуалите смятам да не ги спазя.
Lisko, от мен пожелание да виждате болница само от външната страна, никога повече да не ти се налага подобно нещо (както и на всички останали)!
Я да взема да ви тегля една клетва, барем помогне - болести да видите само на кукуво лято или в краен случай, когато цъфнат налъмите!

*
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #136 -: Февруари 26, 2011, 10:01:31 am »
хехе Адито развесели ме рано сутрин с това пожелание. Благодаря за което  :lol: Дано наистина са ни здрави децата. Лиско а на теб не знам какво да пожелая освен много, много и пак много здраве. През голям кошмар си минала. Герой си ти герой!
Аз като правих питка малката замалко я взех при нас, след това я връчих на свекито в другата стая. Наистина се превъзбуждат децата (поне при моето беше така), но да подчертая че имаше две каки на 3 и 5 години които като видха Ники изпаднаха в истерия. Едвам ги удържах да не я задушат от прегръдки и целувки  :lol:
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #137 -: Февруари 26, 2011, 10:51:52 am »
Добро утро!
Лиско, радвам се, че вече сте вкъщи. Дано всички болести са зад гърба ви вече!
Ние като правихме питката, Йоана спа през цялото време. Всички и се радваха, но тя не удостои никого с внимание. :D
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #138 -: Февруари 26, 2011, 11:07:02 am »
Лиско, ти си герой, но и героите трябва да си почиват понякога-мисля, че Jam е права.
Не се плашете от погачата бе момичета-бебетата са още малки, през почти цялото време спят и спазването на всички ритуали не им пречи особено.Разбира се и гостенките трябва да са разумни. На нашата погачаго донесох при гостите, направихме обичая, поседяхме 5 мин. да ни видят и хайде в леглото. Момчето си поспа, а аз имах време да се видя с гостите. Не му се отрази по никакъв начин.
*
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #139 -: Февруари 26, 2011, 11:34:25 am »
Здравейте момичета!

И нашата Никол спа по време на погачата. Аз я изкарах за по-дълго и всички искаха да я гушнат. На свекърва ми по едно време и се стори много и я изнесе в другата стая. После приятелките ми се цупиха, че не са успяли да я гушнат, хехе :) А пък по-нахалните от тях даже си влизаха в стаята, където спи и си я пипаха и така. Бях решила да не разрешавам много да я стискат, но като видях с колко много и се радват всички, не ми даде сърце да ги спра. Детето после си спа като къпано цяла нощ. :)