0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #60 -: Февруари 22, 2011, 12:48:55 pm »
И аз извеждам Бобо поне из квартала. Вчера даже и до дъждобрана не опряхме, защото не валеше. Само гледам да не забравям защитно кремче на бузките, че му е нежна кожата.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #61 -: Февруари 22, 2011, 13:08:21 pm »
Лидеее, зло да те забрави душа! Честито дипломиоране, евала, че имаш хъс за докторантура!
И аз си извеждам Ники. Рядко има дни, в които не успяваме.
[/url][/url]
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #62 -: Февруари 22, 2011, 13:11:57 pm »
И на мен ми е интересно от къде се взимат тези клечки за горене и от къде да ги взема,че и нас много ни мъчат проклетите колики.А дали може да давам по два вида капки на ядене?
07.10.2009
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #63 -: Февруари 22, 2011, 13:42:37 pm »
И на мен ми е интересно от къде се взимат тези клечки за горене и от къде да ги взема,че и нас много ни мъчат проклетите колики.А дали може да давам по два вида капки на ядене?

Мисля че от билкова аптека... има ли логика???Аз чакам кремчето да ми каже :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #64 -: Февруари 22, 2011, 14:26:27 pm »
Внимание - отровни биберони Chicco!

http://www.monitor.bg/article?id=280986
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #65 -: Февруари 22, 2011, 14:37:34 pm »
Някой беше пуснал подобен линк в темата за бременните.

Здрава и топла да е тази седмица. В началото на предната се похвалих, че Боби е без Т, сега се хваля че вече е без абокат  :D

Добре е детето, трябва да изкара поне месец без градина, но понеже състоянието ни няма да го позволи с доктора се споразумяхме на две три седмици.

Тази седмица е много вълнуваща за нашето семейство, купуваме си жилище. Голямо вълнение е за мен, от месец вече само апартамента сънувам, обзавеждане, ремонти, проблеми.

В този ред на мисли питам майките на по-големи дечица и живеещи на по-високи етажи
Какви предпазни мерки трябва да взема?
За детската стая ще търся дограма, която да не може да отваря той, но съществува ли изобщо такава?
Мен много ме е страх от високо, а апартамента е на 6-я етаж  :?
*
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #66 -: Февруари 22, 2011, 14:40:23 pm »
Четох, четох и разбрах че въпросните биберони са изтеглени от един магазин в Търново, който е бил проверен. А в останалите магазини бибите си се продават.
 На статия за въпросните би и попаднах преди 2-3 седмици, само се отнасяше за друг град че са иззети. Е, тук ги видях да си се продават.
Та, тези от РИОКОЗ не изтеглят ли цялото количество налично в магазинната мрежа в цялата ни Родина мила osi_7 osi_7????






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #67 -: Февруари 22, 2011, 14:47:53 pm »
Коки, честито!
Само радостни моменти да имате в новия дом!
дограмите имат различни механизми на отваряне, можеш да сложиш само долен, без страничен. Отделно комарници на прозорците и вратите с резета на по-високо (така съм затворила вратите към терасите у нас). Като отидеш в някоя фирма,ще ти предложат варианти. Според мен обаче  едобре да затвориш терасата, ако не е затворена, може с решетка, но да има нещо.
А къде е новото жилище, ако не е тайна и каква е цената на квадратура. Че и аз си мечтая...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #68 -: Февруари 22, 2011, 15:24:30 pm »
За детската стая ще търся дограма, която да не може да отваря той, но съществува ли изобщо такава?
Мен много ме е страх от високо, а апартамента е на 6-я етаж  :?

ние сме на 6-тия етаж. дограмата се отваря в две посоки, като допълнително поръчахме и ключалки на дръжките на прозорците - можем да ги заключим и да не могат да се отворят изобщо.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #69 -: Февруари 22, 2011, 15:32:50 pm »
Коки, нали знаеш, мога да редя ламинат, да правя разни грапави мазилки, да боядисвам и да лепя тапети. И да чистя мога:))))))
Имайте ме предвид:)))))))

Много хубави вълнения са това. Аз в месеца веднъж поне си мисля как да разбия още някоя стена в нас, какво ново нещо да направя:) Имам свободно време и затова така:)))))

Мисля, че ключалките за които Джам говори са напълно достатъчна предпазна мярка. Само да не забравяте да ги заклювате:) :P

Радвам се, че Боби вече е добре:)
*
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #70 -: Февруари 22, 2011, 15:48:37 pm »
Ох, Мими всички много ми се смеят за идеята за решетки /и на мен ми е хрумвала/ Ще съм първата сложила решетки на 6и етаж  :lol: Сега съм на първи, ограбиха ни и пак нямаме решетки.
Апартамента е стара панелка в Младост /точно над Бриколажа/ и на квадрат цената идва около 530-550 Е/м2

Джам, четох в някакъв форум, че има ключалки, които позволяват прозорецът да е отворен на горно отваряне и заключен. Такова ще търся.

Лис, за ламината от сега те ангажирам  :wink:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #71 -: Февруари 22, 2011, 15:55:58 pm »

Лис, за ламината от сега те ангажирам  :wink:

Ти намигаш, ама аз не се шегувам:)
Ламината реден в нас от майстора е ужасТ във всички стаи. Ламината, който си наредих на вилата в стаите не е мръднал:)
Дано не сложите решетки:))))))
Ще свикнеш след има няма 5 години:)
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #72 -: Февруари 22, 2011, 16:06:58 pm »
Коки,голямо честито за апартамента!:)))Ние също сме новодомци,мъжът ми се премести в новия ни апартамент началото на февруари,а ние другата седмица като се върнем с Милен във Варна направо там отиваме :))))))
Нещо не можах да разбера за тези ключалки за прозорците- те могат ли да се сложат на готова дограма или като се поръчва дограмата ги поръчваш и тях?
07.10.2009
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #73 -: Февруари 22, 2011, 16:11:56 pm »
ИИИИИИИИИ писах, писах и нещо се бъгна и всичко се изтриии :x

Кроки, честито ти жилище! Само смях и положителни емоции, светли мигове и здраве в него!
На нас дограмата ни се отваря хоризонтално и вертикално, само в кухнята е различно. Там ще сменим прозорците след време.
При нас проблем е балкона, че не е остъклен и като видим какво става с Топлофикация ще се наложи да остъкляваме. Не че искам, харесва ми да има поне едно помещение открито, но голям страх бера, да не излюбопитства Ники след време.

Лис,
щом предлагаш услуги, в нас има таван за сваляне шИ знй'ш :lol:
Аз да ви разкажа за силата на бебетата. Купихме креватчето на Ники с голям мерак,много му се радвахме. Пристигна, имаше проблем с една от пръчките, че не се махаше (по описание са 3 които се махат). Вчера се будя - Ники сам свалил едната пръчка и проврял глава през дупката! Досега не знаех, че децата могат сами да свалят тези пръчки. Днес сутринта беше свалил две от тях. Ако и третата поддаде излиза, че бебето е по-силно от мен :lol:
Обиколникът ми съхне и чак утре ще мога да го върна.
Какво да ги правя тия пръчки, за да не ги маха?Да ги залепя с Капчица?
[/url][/url]
*
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #74 -: Февруари 22, 2011, 17:13:38 pm »
Лиде,честито дипломиране и от мен!
Кроки,на вас много здраве,любов и смях пожелавам в новото жилище!
Хе-хе,ама ние много сме били новодомци.Ние от миналата година-септември се нанесохме.Мнооого си е хубаво.Новичко и не съвсем чистичко покрай дечица :D.да са живи и здрави да цапат,пък ние с баща им да правим ремонти :).

*
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #75 -: Февруари 22, 2011, 17:21:32 pm »
На нашето легло средните три пръчки се махат но това си става трудничко да си призная. В горните дупки където влезат пръчките има пружина във всяка дупка да не би случайно да са по-къси тези пружини и просто да не притискат добре пръчките .... не знам дали ме разбра  :). Не ги залепвай защото после няма да можеш да ги махнеш а пък това си е практично нещо ние сега сме ги махнали и малката си се качва и слиза сама.
"Всеки от нас се ражда, защото преди това Бог го е обикнал, оценил, видял е смисъл в това и той да стане част от мирозданието"

Митрополит Антоний Сурожки
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #76 -: Февруари 22, 2011, 17:40:24 pm »
Jam изправи ми косата за сетен път. Пазара ни е залят с всевъзможни боклуци, но ще е така, докато има кой да ги купува.
А биберон и то на известна фирма като Чико..думи нямам.  :( Жалка работа..

А за гримчетата изобщо няма да пиша. Категорично съм против превръщането на едно малко и красиво момиченце в нарисуван цветен палячо. На нас ни подариха, седят в шкафа защото малката ме помоли да не ги хвърлям. Изключително рядко се маже с тях за което съм и страшно признателна...
Благодаря за пожеланията.
Винаги съм казвала, че Зачатие и хората в него до един заемат една огромна част от сърцето ми..

http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #77 -: Февруари 22, 2011, 18:20:25 pm »
Баш такива биберони дават на лекциит за бременни. Ники я изплю след първия път и аз сле това я изхвърлих.

Да споделя за малките бебета. Като му дойде времето не купувайте буйки с връзки, че на ден ги връзвам към 50 пъти, Ники ги развръзва. Аз ги връзвам, 5мин. по-късно - Ники ги развръзва.
[/url][/url]
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #78 -: Февруари 22, 2011, 18:37:40 pm »
Лидия, честито и от мен!
Честито жилище на Коки!
За борината - обикновено я има във всяка къща, където се отопляват на дърва. Не знам от къде се купува. Ние сме с камина от много време и я разпалваме винаги с клечка борина. Ако не можете да намерите, напишете ми на лични адреса си да ви изпратя.
« Последна редакция: Февруари 22, 2011, 18:57:51 pm от Kremkaramel »
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Ведра февруарска седмица - 21-27.02.2011
« Отговор #79 -: Февруари 22, 2011, 18:43:00 pm »
страхотно ,Мини - много ще е весело и ще е незабравим празник за Стефи.
 Гледала съм и снимки на Ултра от РД на Мони - и те имаха подобно нещо в градината и още тогава ми хареса идеята.
При нас обаче не знам дали ще може - те даже не ни пускат да влезнем да го снимаме с тортата. :(Можело да им оставим фотоапарат и те ще го снимат ,но като видях снимките от коледното парти и ми става лошо.
<br />