0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #380 -: Юли 12, 2011, 21:17:21 pm »
Много бебета, много прекрасни дечица! Пожелавам си тази тема да стане най-препълнената, а в другите - просто да няма кой да пише някой ден.
Да са ви живи и здрави всички палавници и още и още да се раждат!

Малко пресни снимки на бебе Дани, правени на рождения ден на мама. Нямам по-хубави рождени дни от последните два. Миналата година, гушках една снимка от УЗ с една "точка" на нея на 9-и юли, а тази година...гушках бясната, скачаща "точка", която прави живота ми съвършен! Нека моето и вашето щастие бъдат СИЛНО ЗАРАЗНИ!

(благодарности на mini за този подарък. Следва:  :lol:)

НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #381 -: Юли 12, 2011, 21:35:31 pm »
Jbrul дано всички мами тук сте много "заразни", та всички от проблемното да лепнем по тая единична, двойна или дори тройна зараза  :D
А иначе и аз си мечтая за деня, когато ще мога тук да сложа снимките на моето бебче  :P Дано е скоро!  :wink:


*
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #382 -: Юли 12, 2011, 21:51:08 pm »
Заразно е Дес :wink: Днес ти се усмихваш на децата в тази тема, утре ние ще се усмихваме на твоето/твоите. Както казах отдавна- "няма начин да няма начин", понякога се чака по-дълго за жалост, но една жена иска ли да бъде МАМА - ще бъде. Няма спиране това желание и добре, че няма!  :D Тази тема цялата е потвърждение именно на това.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #383 -: Юли 12, 2011, 23:25:38 pm »
Заразно е Дес :wink: Днес ти се усмихваш на децата в тази тема, утре ние ще се усмихваме на твоето/твоите. Както казах отдавна- "няма начин да няма начин", понякога се чака по-дълго за жалост, но една жена иска ли да бъде МАМА - ще бъде. Няма спиране това желание и добре, че няма!  :D Тази тема цялата е потвърждение именно на това.

 osi_9 Много точно казано!!!
Дес, убедих се, че когато желаеш нещо толкова силно - то непременно го получаваш... и гушкаш! Аз също влизах в тази тема да си поплача и да се порадвам на най-хубавите дечица. Често съм се питала дали някога ще доживея и аз да кача снимка на моето бебе.
Ще дойде денят, в който ще качиш снимка на прекрасен бебок! Вярвай и не спирай да се бориш!

« Последна редакция: Юли 12, 2011, 23:32:06 pm от Kremkaramel »
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #384 -: Юли 13, 2011, 00:10:48 am »
Страхотни дечица си имаме момичета да са ни живи и здрави. Ами то всяка снимка от хубава, по-хубава!
Като гледам сега снимките с тениските и аз вече си я чакам с нетърпение, че да я снимам и моята хубавица  :lol:
*
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #385 -: Юли 13, 2011, 12:02:42 pm »
Прекрасни са всичкиии,няма да изреждам ,че да не изпусна някой бонбон или бонбонка.....но сладките гушнати близначета нямат равни...как спинкат като котета гушнати :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #386 -: Юли 13, 2011, 12:24:03 pm »
Eто още едно бебче на Зачатие:

 и със нашите доктори :



Всички дечица са прелестни!
Да са ни живи и здрави!

Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #387 -: Юли 13, 2011, 12:43:37 pm »
Здравейте :),най-накрая всички бебета са си в къщи и дойде нашият ред да се представим :)от ляво на дясно са Марина,Габриела и Радослава(на нея и личи,че си е била малко повече време в къщи :).Поздрави
*
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #388 -: Юли 13, 2011, 15:02:09 pm »
Много са сладки малките шушулки :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #389 -: Юли 13, 2011, 15:22:59 pm »
Всички дечица са прекрасни  :D да са ви живи и здрави! Душички златни, да ги нагушкате от мене  :D
*
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #390 -: Юли 13, 2011, 15:32:11 pm »
Ох,леле  Ива  страшни сладкиши са бебките...
 :balk_21:
ето ние как се забавляваме напоследък в жегите :lol:

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #391 -: Юли 13, 2011, 16:12:34 pm »
Заразно е Дес :wink: Днес ти се усмихваш на децата в тази тема, утре ние ще се усмихваме на твоето/твоите. Както казах отдавна- "няма начин да няма начин", понякога се чака по-дълго за жалост, но една жена иска ли да бъде МАМА - ще бъде. Няма спиране това желание и добре, че няма!  :D Тази тема цялата е потвърждение именно на това.

 osi_9 Много точно казано!!!
Дес, убедих се, че когато желаеш нещо толкова силно - то непременно го получаваш... и гушкаш! Аз също влизах в тази тема да си поплача и да се порадвам на най-хубавите дечица. Често съм се питала дали някога ще доживея и аз да кача снимка на моето бебе.
Ще дойде денят, в който ще качиш снимка на прекрасен бебок! Вярвай и не спирай да се бориш!



Подкрепям с две ръце и двата поста.
Както не веднъж съм казвала -Чудесата се случват там, където вярват в тях!
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #392 -: Юли 13, 2011, 19:56:16 pm »
Момичета извинете ме за спама,но искам да ви попитам от къде мога да си взема и аз такива тениски на зачатие :).Благодаря предварително
*
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #393 -: Юли 13, 2011, 20:06:36 pm »
И аз се извинявам за спама, всички мъничета са прекрасни, дсано и аз един ден имам честта да кача своя снимка на моето чудо тук , много целувки от мен!  :)
*
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #394 -: Юли 13, 2011, 20:41:52 pm »
Прекрасни дечица си имате! И все повече да стават!

ива, http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45802.msg845037#msg845037

*
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #395 -: Юли 13, 2011, 22:11:51 pm »
Здравейте :),най-накрая всички бебета са си в къщи и дойде нашият ред да се представим :)от ляво на дясно са Марина,Габриела и Радослава(на нея и личи,че си е била малко повече време в къщи :).Поздрави
иве, големи сладурани са. Да ви са живи и здрави.
Пете, малкия много пораснал, и все повече хубавее :-)
моникс, голям кеф сигурно му е било на бебчо. може да си ритка на воля.
Невероятни сладкиши  има в темичката. Дано се пълни все повече и повече.


*
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #396 -: Юли 14, 2011, 01:38:41 am »
Охххх сладкишките трите, да се разтече човек пред монитора от тази гладка  :D
Стаси на мама Петя е толкова миличък и сериозен с тази голяяяма зачатска блузка  :lol: Мони яко уважава фитнесът твоят юнак, моят е мързел и предпочита бънджито, че по-малко напън, пък е по-весело.  :lol:

Живи и здрави да са ни всичките, да са бесни, луди и игриви и още и още като тях да има в тази тема!
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #397 -: Юли 14, 2011, 07:32:42 am »
Господи, каква красота  :D. Толкова се радвам и така се усмихвам като вляза тук.
Надявам се и мен да ме споходи вашето щастие. Аз определено вярвам в чудеса и чакам своето чудо!
Петя, ама вие доста сте пораснали  :D. Като, че ли вчера беше когато се притеснявахме и брояхме дните в стимулация, дните до теста, дните до раждане...

Към всички щастливи мами - да са живи и здрави дечицата ви! Това е най-голямото богатство!
*
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #398 -: Юли 14, 2011, 08:03:21 am »
Господи, каква красота  :D. Толкова се радвам и така се усмихвам като вляза тук.
Надявам се и мен да ме споходи вашето щастие. Аз определено вярвам в чудеса и чакам своето чудо!
Петя, ама вие доста сте пораснали  :D. Като, че ли вчера беше когато се притеснявахме и брояхме дните в стимулация, дните до теста, дните до раждане...
Чоки, вярвай - ще те споходи и теб!
Вчера, вчера, ама вече една година сме заедно! :wink:

Прекрасни дечица има тук!
Дано всички мами от форума да се присъединят в тази тема с техните бебоци!


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Галерия на прекрасните бебета на Зачатие 4.
« Отговор #399 -: Юли 14, 2011, 08:20:51 am »
скоро не съм си показвала "каките"


Стефания

и Преслава

да са ви живи и здрави прекрасните същества, да им се радвате и много да се гордеете с тях
а за тези, които надничат- всички ние вярваме, че ще се радваме и на вашите снимки някой ден
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит