0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #140 -: Февруари 19, 2011, 12:40:53 pm »
Лиде, лекарката поне не те ли прие? нашата лична ни приема веднага, ако сме пред кабинета с бебо, независимо за какво е.
Прост народ, момичета, прост народ...
Фанта, отиди на лекар.
Лиско, хвалиха ми ги тези капсули, още като бях бременна. Не съм купувала, че доколкото помня цената им беше нещо космическо преди година и нещо. Тогава наблегнах на плодовете, но аз съм голям човек. За децата е по-сложно.
[/url][/url]
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #141 -: Февруари 19, 2011, 13:07:17 pm »
Добър ден и от мен. Успях да ви изчета и да се включа в края на седмицата. На Мишето честита зъболекарка със закъснение! Да е жива и здрава и дано наистина стане такава!
Лиско, радвам се че вече сте добре. За капсулите знам от приятелка, че са много добри, но и доста скъпички наистина.
Ние вчера правихме ПКК на Йоана. Хемоглобина е 101, а тромбоцитите са 548. Малко съм притеснена, да видим какво ще каже педиатърът в понеделник...
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #142 -: Февруари 19, 2011, 15:53:53 pm »
Лиде, много пъти съм се ядосвала по подобни причини. Наистина обществото ни е кофти. На мен тийнейджърите ми бутат количката настрани, за да минат, че много бързат. Дано бързат за училище поне  :lol:
За бабичките и други подобни нахални същества, чакащи пред вратите на джипитата да не започвам изобщо  :(

И аз Никол не я обличам много много. Бабите все ми намират кусури за обличането. Но, пък иначе искат да и дават шоколадче да си близнела. Днес явно бях единствената откачалка в градинката. Минувачите ме гледаха като да съм луда - тръгнала с детето в това лошо време  :lol:

Стефи и моята дъщеря не обича шапката. Преди много плачеше като и я нахлупя. А сега откача от ръкавите. Като и обличам боди с дълъг ръкав или ръкавите на космонавта се дере като разпрана.  :?





Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #143 -: Февруари 19, 2011, 21:06:29 pm »
Да се включа и аз в темата.
Лисе, аз давам капсули Колактив 3 на аквасорс от година и нещо. Когато Тошко за първи път имаше хрема , беше към шест месечен. То е коластра , но с ацедофилус вътре. Не съм сигурна дали точно така се пише. Давам я суха в лъжичка, сутрин преди ядене. Но той от бебе си свикна така и сега си я иска. Когато е болен давам до шест на ден. Иначе по една на ден. Аз си разделям една опаковка със сестра ми и така, иначе са си доста скъпички. Аз имам късмет, че сестра ми е дистрибутор и плащам на по-ниска цена. От тази есен включих и капки клеева тинктура в портокаловия сок, прясно изцеден.

В момента сме с ларингит и с опасност от спазъм, за сега владеем положението, но тия дни ми отказва коластрата , точно когато е болен, и я слагам в млякото. Сиропите ги пием със сока.

Дано всички дечица да са здравички, една седмица вече се влачим и вече аз съм хремава.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #144 -: Февруари 19, 2011, 21:46:27 pm »
...Мише, аз с хлоросъдържащите също имам проблем, но все пак ги използвах преди да родя. Сега не смея заради бебка. А Мистър Пропър не ти ли дразни, доста силно е ароматизиран. Аз много кашлям от него....

Северика, аз процедирам така след употреба през деня мия
с вода и антибактериален сапун. Веднъж седмично когато мия банята,
правя една кофа с разтвор - вряла вода с една капачка Пропър и почвам наред!
Пеня се, не пеня търкам и не мъркам, и цял ден да пея "Хем по-чисто, хем по-лесно"
все моите ръце си я вършат тази дейност.
Шегата настрана, той не ми дразни гърлото!

Карамелче, дано да нямате поводи за притеснения!

Лисе, как е хралупата?

Лиде, изцяло е сбъркана системата, в един по-друг свят
лекаря трябва да отиде при дете с такава температура! :?
Бързо оздравяване на вас и всики болни деца!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #145 -: Февруари 19, 2011, 22:22:04 pm »
Лекарката не знаеше, жената не е виновна. Не сметнах за нужно да я притеснявам, нали я сваляше вече.

Лиде, много пъти съм се ядосвала по подобни причини. Наистина обществото ни е кофти. На мен тийнейджърите ми бутат количката настрани, за да минат, че много бързат. Дано бързат за училище поне  :lol:
За бабичките и други подобни нахални същества, чакащи пред вратите на джипитата да не започвам изобщо  :(


Бързат за училище ли  :lol:, ами май за кафето да "заковат един пирон" както се изразява племенника на мъжа ми (тоест и моя де  :lol:)
А цигарите няма да казвам колко негативно се отразяват, особено на млади хора и деца...
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #146 -: Февруари 19, 2011, 22:34:34 pm »
Стефи отказа да пие коластра категорично, и ЗЕ й предложих, точно като отрова ги гледа /преди една година и кусур/, така си стоят лекарствата у нас
смятам, че тук й разбиха имунитета с 5те урбазона и безкрайните АБ при дихателните обструкции които правеше
имаме късмета обаче д-р Бърди да е до нас и да ни помага да изберем правилно и адекватно лечение за децата си
в момента й давам саменто, през седмицата й правих ПКК с ДКК заради диспансеризацията, резултатите са перфектни и в норма, не пие никакви лекарства, давам по една лъжичка мед сутрин  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #147 -: Февруари 19, 2011, 22:41:46 pm »
Мише, благодаря, че питаш:)
Здрави са и тримата но изкарваме много тежки дни:( Алекс не иска да играе и или само лежи на земята или иска да е в ръцете ми. Дани мрънка или плаче почти непрекъснато а на Никол не и пука от нищо:) От 2 дни се научи да казва ао ао (ало, ало) и по цял ден ходи с телефон в ръка и говори с някого:) А в редките случаи когато Дани се успокои тя отива да го разреве:)))
Оня ден ми дойде в повече и си го изкарах на едно обаждане по телефона а вчера разбрах, че ми се е обадила една от добрите ми приятелки и понеже от непознат номер се развиках като луда. Тъкмо се опитвах да приспя Алекс в ръцете ми, Никол и Дани се деряха на земята и аз реших, че ми звънят за едно закъснение за плащане. Даже не чух какво ми казва. Развиках се и затворих:( Не, че ми олекна де:)

А Митко и Калина как са?

Елора, благодаря ти. Вероятно и аз ще взема за децата.

Бързо да се оправят всички деца а здравите да си останат здрави:)
*
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #148 -: Февруари 19, 2011, 22:48:50 pm »
Ох, лис, да оздравявате, че колко бели ви чакат?!

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #149 -: Февруари 19, 2011, 22:55:40 pm »
Ох, лис, да оздравявате, че колко бели ви чакат?!

Мерси Деси:)
Да съборят ако искат апартамента, само да са здрави:)

*
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #150 -: Февруари 19, 2011, 23:08:58 pm »
Ох, лис, да оздравявате, че колко бели ви чакат?!

Мерси Деси:)
Да съборят ако искат апартамента, само да са здрави:)


:good_post:




« Последна редакция: Февруари 19, 2011, 23:13:38 pm от Smaraidi »






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #151 -: Февруари 19, 2011, 23:11:13 pm »
Ох, лис, да оздравявате, че колко бели ви чакат?!

Мерси Деси:)
Да съборят ако искат апартамента, само да са здрави:)



Така, така. Моят цял ден беснее с един от братята си. Дори мач гледаха излегнати на дивана заедно. Единствената разлика беше, че единият пиеше бира.  :lol:

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #152 -: Февруари 19, 2011, 23:59:20 pm »
Лисе, много преживяхте, напълно разбираемо е поведението ти.
Ще поговорите с приятелката ти и ще изчистите недоразомението помежду ви!
Ти си нормален човек със свръхестествени сили, но и жената котка си поема въздух, нали!
Децата са добре, благодаря!

Деси, има / няма 17 години и двамата ще са с  beer::

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)