0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #20 -: Февруари 14, 2011, 16:10:06 pm »
Стефи, прекрасни картички! Предлагам 2 другарчета за Деси, може да се смили да им прати от прекрасните картички  :lol:
И аз се предложих за другарче, ама не ме огря - точни били картичките  :lol:
Честит празник на всички!
*
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #21 -: Февруари 14, 2011, 16:21:15 pm »
meshko106 съжалявам за което! Знам наистина, че има и мн по-лоши неща. За глезотия - не смятам че Е, а съвсем нормални човешки емоции.
Може би с времето ще се променя, но това са нови изживявания за мен и наистина ми дотежава доста като гледам, че детето страда.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #22 -: Февруари 14, 2011, 16:28:59 pm »
Коки, от здраве да не се оттърве набора, че ви се насъбра!
Варна имате ли новини от Лиса, да не я притеснявам, само до телефона и е!

Мешко :bighug:

ileini, децата забравят след 10 минути,
особено като са така малки, дишай дълбоко и отмести поглед!

Благодаря ви момичета, мисли детето за стоматологичните тегоби на майка си.
Хубаво нещо са ритуалите, правят живота ни емоционален и създават спомени.
Иначе кой знае с какво ще се занимават, само здрави да са!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #23 -: Февруари 14, 2011, 16:36:52 pm »
Илейни и хормоните играят голяма роля  :)  Аз станах много ревлива след раждането, но сега лека полека се оправям . Ваксините не ги приемам трагично, защото бебчо плаче много малко...но пък си спомням един случай, в който Дария рева 1 час заради колики и нищо не й помагаше...е тогава и аз поревах с нея.  :)
Хубавото е, че нас коликите ни навестиха само 2-3 пъти.

Раши, нищо не казваш за Никол . Как я карате  :)
*
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #24 -: Февруари 14, 2011, 16:44:00 pm »

Варна имате ли новини от Лиса, да не я притеснявам, само до телефона и е!

За Варна не знам, но ЦРУ Елфово има  :lol: Добре са, скоро ще ги изпишат.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #25 -: Февруари 14, 2011, 16:59:32 pm »
За Варна не знам, но ЦРУ Елфово има  :lol: Добре са, скоро ще ги изпишат.

Как не ме е срам  :lol: да пропусна Елфово  :thankyousign:!
Дано се  се приберат в хралупката съвсем скоро и каже как са!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #26 -: Февруари 14, 2011, 17:33:49 pm »
Може би с времето ще се променя, но това са нови изживявания за мен и наистина ми дотежава доста като гледам, че детето страда.

така е - да бъдеш майка означава и често да страдаш. това няма да мине, просто ще се променят нещата, от които ще те боли.

но конкретно плачът от ваксинация, ако е направена умело и правилно, трае много кратко и не е стресиращ. все пак - знаеш от какво плаче и знаеш, че ще плаче кратко, а се прави за добро. това са нещата, които те карат да се чувстваш спокоен. не че някога съм се осмелявала да погледна, докато бодат детето ми.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #27 -: Февруари 14, 2011, 18:31:20 pm »
За Варна не знам, но ЦРУ Елфово има  :lol: Добре са, скоро ще ги изпишат.

Как не ме е срам  :lol: да пропусна Елфово  :thankyousign:!
Дано се  се приберат в хралупката съвсем скоро и каже как са!

Да се надяваме още утре  :wink:
*
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #28 -: Февруари 14, 2011, 19:43:38 pm »
Коки, от здраве да не се оттърве набора, че ви се насъбра!
Мише, жива да си за това пожелание!

Никога не съм плакала при ваксина, не съм и извръщала глава. И сега като му слагаха абоката го държах и гледах всичко добре ли върви. Малките деца бързо забравят. Боян забрави за абоката в момента, в който го скрихме с ръкава  :lol:
Не правя големи драми от такива манипулации, защото по-голямата част от рева е заради страх, не заради болка.
Плакала съм два пъти с детето - когато му прискрипах пръстите с багажника на колата  :oops: и когато беше с 40 градуса температура и не разпознаваше мен и баща си  :?
*
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #29 -: Февруари 14, 2011, 20:43:46 pm »
Мале Коки,наистина затова е било смислено да плачеш.И аз така като му прищипах пръстите на количката ревах повече от Митко.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #30 -: Февруари 14, 2011, 20:46:53 pm »
И нас ни застигна някакъв вирус. Вече пети ден се гледаме вкъщи, хубавото е, че температурата беше само 2 дни. Пие Вентолин и последните две нощи успя да спи, съответно и аз :) Четох, че като страничен ефект от сиропа се наблюдава свръхактивност. Не знам дали е така, но поне обяснява отчасти вилнеещото торнадо вкъщи ;) Вчера не издържах на молбите и излязохме навън за половин час. То пък се оказа -17 градуса, та сега сме и с хрема. Днес е -22 и не си правя експерименти. Надявам се Румен да се прибере от България, преди да ни свърши храната  :lol:
По този повод днес украсявахме къщичка за птици със сърчица и цветенца, а мацките в детската ще почакат :wink:
Иначе и в Естония имаме новини от Петина 8)


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #31 -: Февруари 14, 2011, 21:04:39 pm »
Иначе и в Естония имаме новини от Петина 8)

 :lol: Само аз не съм и звъняла, значи!

Ани  :hug2:, бързо оздравяване и скоро пълна къща и хладилник!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #32 -: Февруари 14, 2011, 21:15:51 pm »
Здрава и спокойна седмица!
Дано никой не боледува вече!
Честит празник на когото каквото празнува!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #33 -: Февруари 14, 2011, 21:25:44 pm »
Бррр,Ултра,какви са тия температури?Аз да съм се строшила някъде по път ако изляза :lol:.Бързо да оздравява детенце!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #34 -: Февруари 14, 2011, 22:00:51 pm »
Честит празник кой каквото празнува. На варненки пожелавам здраве през оставащото време от годината  :D
Мише- честита ти зъбарка, ей под пари ще остане, ако й се падат такива като мен

Аз ви се сърдя, никой не ми отрази темата от предната седмица, която ме вълнуваше   :(
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #35 -: Февруари 14, 2011, 23:19:58 pm »
От нас здрава,весела и ползотворна седмичка.

Мони беше оклюмала днес, дано не се разболее. Аз със ставането имах проблеми, после забравих ключ да оставя и се върнах от работа и така. Добре стартирах седмицата. На 24 имат тържество, ако се представи добре и обещах да я заведа при бате Енчо. Голям зор дава напоследък.

http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #36 -: Февруари 14, 2011, 23:52:42 pm »
Аз ви се сърдя, никой не ми отрази темата от предната седмица, която ме вълнуваше   :(
А, свате, не така, отразих те, ама ти мен не ме отрази  :( Тиии мен уважаваш ли ме или не ме уважаваш  :lol:  :drunk: :drunk:
*
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #37 -: Февруари 15, 2011, 09:11:53 am »
Аз ви се сърдя, никой не ми отрази темата от предната седмица, която ме вълнуваше   :(
А, свате, не така, отразих те, ама ти мен не ме отрази  :( Тиии мен уважаваш ли ме или не ме уважаваш  :lol:  :drunk: :drunk:
:jump12:

*
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #38 -: Февруари 15, 2011, 09:24:51 am »
От нас здрава,весела и ползотворна седмичка.

Мони беше оклюмала днес, дано не се разболее. Аз със ставането имах проблеми, после забравих ключ да оставя и се върнах от работа и така. Добре стартирах седмицата. На 24 имат тържество, ако се представи добре и обещах да я заведа при бате Енчо. Голям зор дава напоследък.
Бррр...бате Енчо...само на мен и мъжа ми ли ни е неприятен този тип? Имам чувството, че само стресира децата...Но щом на Мони и харесва...Кажи кога ще я водиш да гледаме :D
Аз да си призная, че напоследък ходя на работа по-рано и докато си изпия кафето ви чета, а ако имам време и пиша... :oops:Ще каже човек, че съм много работна, пък то :D Не ми остава никакво време напоследък, а вечер съм като парцал - нямам сили и компа да пусна. Да минава това годишно приключване, че да се свършва.. :(
На болните пожелавам бързо оздравяване! По повод рева - и аз отначало плачех за щяло и нещяло...Но и аз като Коки - като видях как детето ми се тресе с 40 градуса температура и как устните й посиняха направо си дадох сметка, че всичко останало са бели кахъри!
Хубава и здрава седмица и усмихнати деца и родители!
*
Re: Влюбена седмичка 14.02-20.02.2011
« Отговор #39 -: Февруари 15, 2011, 10:25:03 am »
Време е да се похваля-днес излезнаха резултатите от стерилната урина.Преборили сме ешерихия-та коли :).