0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    hrisig

  • *
  • 31
  • чакаме те бебо
за "личните графики.."
« -: Януари 24, 2011, 23:36:08 pm »
Здравейте!от извесно време имам проблем и немог ДА ГО РАЗРЕША.нЯМАМ ДОСТЪП ДО СОБСТВЕНАТА СИ "лИЧНА ГРАФИКА"....дО СЕГА СЪМ НЯМАЛА ПРОБЛЕМ И СЕГА НЕЗНАЯ ЗАЩО ТАКА СТАНА.
бЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :bighug: :bighug:
[/url]
[metric]http://metric.rodim.ru/p7_p6_24_4_2008_3_4p.gif[/metric]
*

    hrisig

  • *
  • 31
  • чакаме те бебо
Re: за "личните графики.."
« Отговор #1 -: Януари 26, 2011, 00:02:56 am »
никой ли неможе да ми помогне,неми се показват
[/url]
[metric]http://metric.rodim.ru/p7_p6_24_4_2008_3_4p.gif[/metric]
*
Re: за "личните графики.."
« Отговор #2 -: Януари 28, 2011, 14:35:41 pm »
никой ли неможе да ми помогне,неми се показват

Довечера ще ги погледна.

Поздрави
*
Re: за "личните графики.."
« Отговор #3 -: Януари 28, 2011, 22:41:59 pm »
Готово
Re: за "личните графики.."
« Отговор #4 -: Април 12, 2011, 11:18:36 am »
От два-три месеца имам същия проблем. Влизам си в акаунта без проблем, но когато искам да маркирам нещо ме изхвърля и изписва "Потребителя не е логнат".
Re: за "личните графики.."
« Отговор #5 -: Юни 27, 2011, 12:51:25 pm »
При мен доста често се случва, да не мога да маркирам нищо в календара. Влизам си в профила и когато искам да маркирам някоя дата, ме изхвърля и изписва: "Потребителят не е логнат" Имаше период от 2 месеца в който не можех да го ползвам изобщо. Сега отново същия проблем. osi_1
*
Re: за "личните графики.."
« Отговор #6 -: Август 16, 2011, 18:25:22 pm »
Опитвам да дръпна графиката си в какъвто и да било формат (табличен, html), обаче не става. В долния ляв ъгъл на прозореца на браузъра чета "Error on page". Няма pop-up с опция за запазване, ни дявол. Това и с Mozilla, и с Explorer.

Бъркам ли нещо, пропускам ли? Не е важно, нито спешно, но ако има чалъм, предварително благодаря за помощта.
*
Re: за "личните графики.."
« Отговор #7 -: Август 22, 2011, 15:42:42 pm »
Опитвам да дръпна графиката си в какъвто и да било формат (табличен, html), обаче не става. В долния ляв ъгъл на прозореца на браузъра чета "Error on page". Няма pop-up с опция за запазване, ни дявол. Това и с Mozilla, и с Explorer.

Бъркам ли нещо, пропускам ли? Не е важно, нито спешно, но ако има чалъм, предварително благодаря за помощта.

Проверих в акаунта ти - експорта работи.
Казваш че и с Firefox и с IE имаш еднакъв проблем - значи може да е от настройките на сигурноста на машината ти. Виж да не са прекалено рестриктивни.

Може ли да кажеш при отваряне на грешката какво пише?
Re: за "личните графики.."
« Отговор #8 -: Септември 12, 2011, 07:48:21 am »
Моля за помощ.Нямам достъп до личните си графики. Предварително благодаря  . :balk_81:
*
Re: за "личните графики.."
« Отговор #9 -: Септември 12, 2011, 11:15:02 am »
Моля за помощ.Нямам достъп до личните си графики. Предварително благодаря  . :balk_81:
Пробвах - всичко е наред с графиките ти.

Имаш ли още проблеми?
*
Re: за "личните графики.."
« Отговор #10 -: Септември 12, 2011, 14:42:30 pm »
Beast, какъвто и да е бил проблемът, вече го няма. Версия на браузър или плъгин вече не дават грешка и свалям графиката без ядове.
*
Re: за "личните графики.."
« Отговор #11 -: Септември 12, 2011, 15:16:25 pm »
Beast, какъвто и да е бил проблемът, вече го няма. Версия на браузър или плъгин вече не дават грешка и свалям графиката без ядове.
Чудесно :-)
Re: за "личните графики.."
« Отговор #12 -: Септември 12, 2011, 16:19:00 pm »
  beast ,всичко е наред . Вече виждам личните си графики. Благодаря много :balk_602:.
*
Re: за "личните графики.."
« Отговор #13 -: Септември 13, 2011, 12:16:10 pm »
 beast ,всичко е наред . Вече виждам личните си графики. Благодаря много :balk_602:.
Сериозно?
Тъкмо щях да ти се извинявам че вчера нямах време да ги оправя :-)
Но важното е че вече всичко е наред.